pelmeenid, vareenikud, ravioolid jms

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-09-29 23:11:49
Vabandust kohatu küsimuse eest, aga kas keegi on viimasel ajal leidnud mõne söödava sordi poepelmeene. No on selline eluetapp et oleks väga vaja.... valik on suur ja proovimise tulemused valdavalt ebarahuldavad. Kõike sorte ei jaksa ju ka testida.
Stardust
Postitusi: 121
Abikokk
2009-09-29 23:40:55
Fre:
Vabandust kohatu küsimuse eest, aga kas keegi on viimasel ajal leidnud mõne söödava sordi poepelmeene. No on selline eluetapp et oleks väga vaja.... valik on suur ja proovimise tulemused valdavalt ebarahuldavad. Kõike sorte ei jaksa ju ka testida.
Ma olen juba aastaid ainult ühele margile kindlaks jäänud. Hiina pelmeenid, kollases pakendis, tootjaks Uvic. http://www.uvic.ee/prodfull.php?id=169&lng=est
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-09-30 15:32:24
Sekundeerin Stardustile, vahepeal toodi muid koju ja ega nad suuremad asjad polnud.
Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2009-09-30 15:33:51
meie ka sööme hiina pelmeene. aastaid juba.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2009-09-30 15:36:07
Mingid "Siberi pelmeenid" olid ka täitsa söödavad, aga nüüd pole mõnda aega enam näinud, äkki minu silmade viga...

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2009-09-30 18:34:51
Thredahlia:
Mingid "Siberi pelmeenid" olid ka täitsa söödavad, aga nüüd pole mõnda aega enam näinud, äkki minu silmade viga...
Need olid meie lemmikud poest aga pole juba kevadest enam leidnud külmletist neid. Üldse on valik kehvemaks jäänud :(

kiilikese köögikatsetused

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-09-30 19:32:34
Mina söön ka Uvicu Hiina pelmeene. Ja kui vaheldust tahan, siis mõnda muud Uvicu toodet. Muudega on siiani ainult pettumused.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-09-30 22:52:52
Oi kui selge ja konkreetne vastus - Uvic + Hiina - ma vist polegi neid proovinud mingi mittekogeuslikult tekkinud ebausaldusväärse kuvandi pärast.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-10-01 10:19:55
Mina tegin oma eelmises töökohas suure pelmeeni testi. Tegemist oli pimetestiga, kus alguses vaadeldi-nuusutati-uuriti :) külmunud toodet ja seejärel keedetud toodet, mis ka maitsetesti läbis- eraldi veel ümbrise ja sisu oma. Esindatud oli 10erinevat meie turul levinud pelmeenisorti alates nendest Hiina pelmeenidest kuni klassikalise puna-ruudulise pakendini välja. Kuna seal firmas enam ei tööta, siis andmeid kätte ei saa ja võitjat ma 100% kindlalt öelda ei oska, kuid see ei olnud nn. Hiina pelmeenid- jäid vist teiseks/kolmandaks. Kui pakendid välja tõime, siis arvasid kõik 14vastajat, et parimad olid just need Uvici Hiinapelmeenid :) Tugev kuvand sellel tootel tarbija seas. Võitja oli aga hoopis miski erisort- äkki oli Uvici Bravissiomo pelmeenid, pead ei anna. Veel selgus, et eestlane peab õigeks pelmeeniks siiski seda poolkuu kujulist pelmeeni ja mingeid erisisusid- lambaliha, palju vürtse jms ta ka väga ei taha ning sisu ei tohi olla väga pudrune, vaid ikka hoidma liha-konsistentsi- need olid väga üksmeelsest testgrupis välja toodud märkused. Mulle endale maitsesid ka just need Siberi pelmeenid, aga neid pole näha olnud kaua aega poes.

Kätrini kokkamispäevik

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-10-01 11:00:33
Viimased korrad pelmeene ostes, tegi mees mingi katse, sest käis vist maxima poes. See oli küll juba mitu kuud tagasi ja olid suht imelikus rohelises kilekotis ja polnud ka poolkuud. Maitsesid päris hästi, aga marki saan kontrollida, kui ise sinna satun. Abikaas on aegajalt jäänud kuhugi toodetega tutvuma, mis mind, kärsitut, teda tagant kiirustama ajab, aga seal maximas on tõesti mingeid põnevaid vene ja leedu vms. tooteid, mille hindasid kahjuks eriti tuvastada ei suuda. Pole neil seda triipkoodi aparaati ka, me aeg-ajalt Sauel satume sinna, neil on heade hindadega suurtemates pakkides maitseaineid. Kassas saab jälle sellist nalja, et kassiir väidab, et tema meile küll hinda öelda ei saa, minge vaadake nende pisikeste numbrite järgi, mis triipkoodi all on. Seda juhul, kui ta piisavalt eesti keeles väljenduda oskab. :D Üldiselt on aidanud hästi selge eestikeelne rahulik viisakas käsklause "saate küll!" silmsidet katkestamata. Punastavad või kahvatuvad, aga käsk on vanem kui meie. Ja saavadki. :D Päris anekdootlik. Enamasti me ostame sealt möödasõidul tee peale vene jäätist, mis ei hiilga hea hinnaga, küll aga nostalgilise pakendi ja oma tuntud headuses maitsega. See jutt kahjuks pelmeeniküsimusele suurt kaasa ei aidanud.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>