Kätrin

Postitusi: 1049

Tiitel: Abikokk

RETSEPTID

Viimased postitused

2014-12-29 20:11:44
Minul on üks mõnus jõuluteemaline küpsisetort: Piparkoogi-pohla küpsisetort
2013-02-14 23:34:57
See koht nüüd siis lahti, ilma reserveeringuta ilmselt sisse astuda ei tasu, sagimist on seal juba rohkem kui küll. Hoolimata kõrgetest ootustest ei pettunud, väga lahe ja mõnus koht on. Menüü on lühike, hingele jäid kohapeal tehtud nuudlitega erinevad supilaadsed kausikesed (väga jaapanlik ja ma olen tohutu rameni fänn). Magustoiduks söödud pavlova nimetusega magustoit ei ole minu meelest küll kuidagigi pavlova ja kirevilja nimetus menüüs ka häiris, aga see besee seal oli üks paremaid, mida olen söönud - maitses täpselt nagu lapsepõlves ja juurde pakutud granadillivaht oli imeline nagu kõik asjad granadillist. Gruusia lavash põrsakõhu/põse ja kimchi salatiga oli ka superhea!!
2013-02-09 12:31:24
helinamesi:
Ootan Kolme Sibula kohviku avamist Mööblimaja juures.
See koht nüüd siis kolmandat päeva lahti, ilma reserveeringuta ilmselt sisse astuda ei tasu, sagimist on seal juba rohkem kui küll. Hoolimata kõrgetest ootustest ei pettunud, väga lahe ja mõnus koht on. Menüü on lühike, hingele jäid kohapeal tehtud nuudlitega erinevad supilaadsed kausikesed (väga jaapanlik ja ma olen tohutu rameni fänn). Magustoiduks söödud pavlova nimetusega magustoit ei ole minu meelest küll kuidagigi pavlova ja kirevilja nimetus menüüs ka häiris, aga see besee seal oli üks paremaid, mida olen söönud - maitses täpselt nagu lapsepõlves ja juurde pakutud granadillivaht oli imeline nagu kõik asjad granadillist. Gruusia lavash põrsakõhu/põse ja kimchi salatiga oli ka superhea!!
2013-01-22 22:21:47
Avasime just paki Rimi enda private-labeli soolapulgad juustuga. Mõnusad krõbedad, parajalt soolased ja juustused. Koostises kaunilt nisujahu, või, riivitud juust, sool, piimapulber. Väga väga hea leid!
2013-01-22 22:17:55
Nagu igal hommikul, siis ka täna. HommikuNafta: Sisaldab mustikaid, banaani, ingverit, sidrunit, spinatit, mett, spirulinapulbrit, linaõli, kookosvett. Maitseb nii hea, et ka mehed joovad :D