pelmeenid, vareenikud, ravioolid jms

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-10-01 14:44:37
Seenekas:
Viimased korrad pelmeene ostes, tegi mees mingi katse, sest käis vist maxima poes. See oli küll juba mitu kuud tagasi ja olid suht imelikus rohelises kilekotis ja polnud ka poolkuud. Maitsesid päris hästi, aga marki saan kontrollida, kui ise sinna satun. See jutt kahjuks pelmeeniküsimusele suurt kaasa ei aidanud.
No nats aitas ikka. Ma olen ka seal Maximas neid suuri pakke vaadanud. Umbusklikult. Sest suur pakk mittehäid pelmeene on suurem jama kui väike pakk mittehäid pelmeene. Niiet kui on konkreetne brändikommentaar, siis oleks seal käies abiks.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-10-01 16:05:14
Minumeelest on ainsad söödavad pelmeenid Uvicu Super-sarja omad (ka hinkaalid samast sarjast). Need on ainsad poepelmeenid, kuhu pole lihale ja vürtsidele lisaks mingit sojatäidet ega maitsetugevdajat pandud (olen kontrollinud - kõigis teistes on, ka teistes Uvicu toodetes on). Seda on juba nende hinnast näha.. kahjuks. Mina eelistan just piprasemaid ja lambaliha maitsega pelmeene ja Uvicu Super lambalihaga või Super hinkaalid on harilikult need, mida ostan. Kui neid ei ole, siis ei ostagi pelmeeni. Enne, kui ma hakkasin seda maitsetugevdaja asja jälgima, ostsin neid itaalia-tüüpi krussis rohelisi ka vahel. Linnulihaga pelmeene võtaks ka hea meelega, aga Talleggi karbil oli nii pelutav koostis kirjas et panin selle tülgastusega tagasi

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-10-01 20:36:51
Pelmeeniteemast "tõukununa" :) haarasin täna poeletilt kaasa kodumaise Pastale sarja pelmeenid ("Värske pelmeen"). Olid kandilised, täidises sea- ja veisehakkliha, riivsai, sibul, küüslauk, sool. Üsna naturaalne värk. Maitse? Minu arust oli täidis natuke nagu purune, oleks võinud mahlasem olla. Aga ära me need muidugi sõime, seda koos hapukoore ja paprikapastaga.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-10-01 21:26:31
Maakas küsib - mis on paprikapasta või teete seda ise? :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-10-01 21:52:59
Seenekas:
Maakas küsib - mis on paprikapasta või teete seda ise? :)
See oli purgi sees, Kristjanile kuskilt anti kaasa (Fineway? Winefine? pmmm). Aga põhimõtteliselt oli see siis röstitud ja peenestatud paprikane pasta/määre.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-01-18 12:03:47
Sain ka lõpuks pelmeeniteoga hakkama. Väga lahe meisterdamine ja maitse on nii hea!
Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2010-01-18 12:57:21
oi mul ju ka see vorm olemas ja pole ammu teinud, nüüd tuli isu :)

proua söögisõltlane

Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-01-18 15:10:46
Oleks mul ka vorm! Viimasel ajal ei kannata poe-pelmeenid enam mingit kriitikat. Isegi need, mis varem päris hea hinnangu said....

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-01-18 20:01:31
Nagu ma eelmine nädal tšeburekke mitu päeva "sünnitasin", siis see nädal on selleks roaks pelmeenid. Täidise segasin juba kokku...:D Nii pelmeenide isu on, aga sama nagu Ullikesel, vaatasin seda pelmeenikülmletti ja isu läks ära...
Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2010-01-18 20:31:58
ma tegingi ka täna, olin üksi kodus ja nokitsesin. Mõnus oli. Tegin Kairiti retsepti järgi, aga tainast jäi päris suur hulk järele, panin selle tüki sügavkülma, ei tea kas tohib? hirmus head tuli, tainas oli hästi rullitav. Sõime kolmekesi päris kõvasti ja jäi ka sügavkülma panemiseks

proua söögisõltlane

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>