Netcat

Postitusi: 1925

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2016-02-22 16:13:06

Pille, elav suhtlus foorumis oli ära vajumas juba enne seda, kui uus arendus käima läks. Aga otsus uute teemade tegemine ära keelata, ja seda olukorras, kus enamik alamrubriike on täidetud mitu aastat tagasi tehtud teemadega, kus jutt on kuid, kui mitte aasta paar tagasi soiku jäänud, lööb selle kirstukaane arvatavasti lõplikult kinni. Ega ei kipu küll enam naljalt midagi kirjutama, endal on juba imelik, nagu hõiguks tühjas majas või sodiks muuseumi seinale.

Artiklite all ei saa inimesed kunagi jagada oma kogemusi ja arutada asju nii, nagu seda kunagi foorumis tehti, aga ju siis see on mingi ajastu nähe. Oli meil kunagi foorumis tore, kahju et enam ei ole, keegi pole süüdi, asjad lähevad oma rada ja mõnikord kõige liha teed.

 

2016-02-18 15:31:18

Lähtudes teema pealkirjast oleks siis üks minivigin asjade üldise olukorra kohta.

Ma kasutan ilmselt mingeid täiesti valesid andmesidekanaleid või olen üldse kanapime, aga minu jätkuv ja jooksev mulje sellest foorumist on viimase aasta-pooleteise jooksul olnud, et tegu on sisuliselt varjusurmas oleva asjaga.

Enamik teemasid ükskõik mis rubriigis on mitu aastat vanad, kuude kaupa ilma uute postitusteta. Temaatilisi kokkamisi enam paistab et vist ei toimu ammuilma. Vabariigi aastapäevani on aega vähem kui nädal, aga tordivõistluse teemat veel ei ole.

Nüüd ma loen, et soov on üldse suhtlus - nii vähe kui seda siin toimub - foorumist ära suunata. Milleks see foorum siis enam üldse?

2016-02-18 14:54:30

Pille:

 

Rebane:

 

..vähemalt pole miisu

 

 

 

Väga hea, Rebane :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

 

Hmph. Meie pere kõnepruugis on küll alati tegemist olnud "tiirase miisuga". Aga me igaks juhuks teiste kuuldes sellest ei räägi tavaliselt.

2015-05-29 17:07:07
Siuke veider hinnavaatlus, et... me kõik teame, kui palju kallimad on tavaliselt ökoviljad tavalise puuviljaleti saadustest, eks ole? Amsterdamis hüppasin läbi mingist Albert Heijni nimelisest supermarketist - tundus selline tavaline väike ketipood olema - ja seal oli tavalise Chiquita banaani ja mahebanaani hinna vahe täpselt 10 senti.
2015-05-28 17:57:58
Peaks siia vist midagi kirja panema, enne kui meelest ära läheb. 1) Kui teile tundub, et Tallinnas pannakse toidukohad liiga vara kinni, siis Amsterdamiga võrreldes pole see veel midagi. 2) Suure näljaga soodsat-ja-veel-lahti-olevat kohta otsides maandusime poolkogemata sellises kohas nagu The Balti House (or smth). De Pijpi kandis, paremat kätt kui Heinekeni poolt alla tulema hakata, tänavanimi ei ole praegu meeles. Päris aus india toit päris hea hinnaga. Mango lassi väga hea. Majaveini vältige. Hiljem selgus, et seda kohta soovitati kui "one of the best, if not the best" india restorani linnas - mine võta kinni, kaevata eriti ei oska, aga maadväristav kogemus ei olnud. 3) Sealsamas suunas ülespoole minnes, ehk Heinekeni juurest üle kanali, on selline roheline ring ja selle juures pannkookla Le Caroussel (vms). Maja keskel on karussell ja nurgas jooksevad multikad. Hea koht kuhu lastega minna. Räägitakse, et sinna tasub minna eelkõige nende poffertjes'te pärast. Ma küll sõin tavalist lapikut pannkooki, see oli natuke pettumus. 4) Maailma parim pannkookla on ilmselt Prinsengrachti ääres asuv The Pancake Bakery. Kui teil on asja tulbimuuseumisse, siis sealt üle kanali ja natuke ülespoole. Lopsakamaid lisandeid pole ilmselt võimalik ette kujutada. Hind on ka muidugi vastavalt sellele lopsakas. Traagika on selles, et tuleb ära otsustada, kas tahate soolast või magusat, sest mõlemad korraga normaalsele inimesele sisse lihtsalt ei mahu. Väike trikk on ka - poffertjes'te ports on 6 eurot odavam "suurest" pannkoogist, aga lisandikuhi paistis küll sama suur olema. 5) Kui teil on kavas Keukenhofi minna, siis ostke parem heaga endale kuskilt poest või kohvikust värgid kaasa pikniku jaoks. Kohalikud toidupunktid on seal täiesti ebainspireerivad. 6) Ärge lükake söödavate suveniiride ostmist lennujaama jõudmiseni edasi. Kui juba nii läheb, siis täpselt neidsamu stroopwafelseid ja juustuküpsiseid saab Selveri gurmeeosakonnast jupp maad odavamalt.