pelmeenid, vareenikud, ravioolid jms

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2010-01-18 20:56:12
Kajakas:
ma tegingi ka täna, olin üksi kodus ja nokitsesin. Mõnus oli. Tegin Kairiti retsepti järgi, aga tainast jäi päris suur hulk järele, panin selle tüki sügavkülma, ei tea kas tohib? hirmus head tuli, tainas oli hästi rullitav. Sõime kolmekesi päris kõvasti ja jäi ka sügavkülma panemiseks
kas külla tohib tulla :)
Mannu
Postitusi: 18
Kokaõpilane
2010-01-18 22:20:23
Mina ostsin nädalavahetusel NOP-ist Linnamäe lihatööstuse metsseapelmeene. Täidis oli ehtsast lihast st. maitses ka selliselt, mahlased ja hästi maitsestatud. Igaljuhul leidsin ma endale uued lemmikud kui pelmeeniisu peale peaks tulema. Müügil olid ka pelmeenid põdralihast aga neid ei ole veel jõudnud proovida, samuti metsloomalihast frikadellid.
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-01-19 23:13:39
Mina, mina, mina .... ostsin täna suht juhuslikult pelmeenivormi!!! Sellise koleda alumiiniumivärvi ja täiesti vanaaegse väljanägemisega aga uhiuue. Homme on siis see päev! :D:D Vihjeks ütlen, et sain selle vaid 45.- kr. eest Balti jaama turult vanakraami müüvate vanameeste vastas asuvast a la kodutarvete poest. Oli ka suts kallimaid plastmassist variante, aga neil olid augud väiksemad. Seega alaku uus pelmeeniajastu! Kui siin oleks punastav smail, siis lisaksin selle, aga nüüd palun mu ülevoolavust vabandada. :D Kairiti hea vihje kohaselt on seal puudu silikoonist libisemisalused jalgadel, kuid neid peaks igas ehitustarvete poes müüa olema. Kahjuks ise unustasin selle koduteel.
Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-01-20 10:10:37
Seenekas:
Mina, mina, mina .... ostsin täna suht juhuslikult pelmeenivormi!!! Sellise koleda alumiiniumivärvi ja täiesti vanaaegse väljanägemisega aga uhiuue. Homme on siis see päev! :D:D Vihjeks ütlen, et sain selle vaid 45.- kr. eest Balti jaama turult vanakraami müüvate vanameeste vastas asuvast a la kodutarvete poest. Oli ka suts kallimaid plastmassist variante, aga neil olid augud väiksemad. Seega alaku uus pelmeeniajastu! Kui siin oleks punastav smail, siis lisaksin selle, aga nüüd palun mu ülevoolavust vabandada. :D Kairiti hea vihje kohaselt on seal puudu silikoonist libisemisalused jalgadel, kuid neid peaks igas ehitustarvete poes müüa olema. Kahjuks ise unustasin selle koduteel.
No nii...oli tänaseks mõtteidu, et ehk peaks Balta turule minema ja nüüd tundub, et sellest on saanud kohustus :)

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-01-20 14:11:43
Ullike:
Seenekas:
Mina, mina, mina .... ostsin täna suht juhuslikult pelmeenivormi!!! Sellise koleda alumiiniumivärvi ja täiesti vanaaegse väljanägemisega aga uhiuue. Homme on siis see päev! :D:D Vihjeks ütlen, et sain selle vaid 45.- kr. eest Balti jaama turult vanakraami müüvate vanameeste vastas asuvast a la kodutarvete poest. Oli ka suts kallimaid plastmassist variante, aga neil olid augud väiksemad. Seega alaku uus pelmeeniajastu! Kui siin oleks punastav smail, siis lisaksin selle, aga nüüd palun mu ülevoolavust vabandada. :D Kairiti hea vihje kohaselt on seal puudu silikoonist libisemisalused jalgadel, kuid neid peaks igas ehitustarvete poes müüa olema. Kahjuks ise unustasin selle koduteel.
No nii...oli tänaseks mõtteidu, et ehk peaks Balta turule minema ja nüüd tundub, et sellest on saanud kohustus :)
Minagi ostsin enda pelmeenivormi Balti jaama turult, kuigi jah, juba eelmine aasta :)

Zoozi tegemised

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-01-20 16:01:45
Seenekas:
Mina, mina, mina .... ostsin täna suht juhuslikult pelmeenivormi!!! Sellise koleda alumiiniumivärvi ja täiesti vanaaegse väljanägemisega aga uhiuue. Homme on siis see päev! :D:D Vihjeks ütlen, et sain selle vaid 45.- kr. eest Balti jaama turult vanakraami müüvate vanameeste vastas asuvast a la kodutarvete poest. Oli ka suts kallimaid plastmassist variante, aga neil olid augud väiksemad. Seega alaku uus pelmeeniajastu! Kui siin oleks punastav smail, siis lisaksin selle, aga nüüd palun mu ülevoolavust vabandada. :D Kairiti hea vihje kohaselt on seal puudu silikoonist libisemisalused jalgadel, kuid neid peaks igas ehitustarvete poes müüa olema. Kahjuks ise unustasin selle koduteel.
Suurepärane, anna aga teada, kuidas välja tulid!
Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-01-20 21:14:12
:( no nii - päev möödas, pool tallinna läbi käidud, aga kalamajja ei jõudnudki. lootus on veel homse peal - kui ka see ebaõnnestub, siis jääb järgmisse nädalasse (niisuguse külmaga ei taha bussi-jalgsimatka ka teha ja sõltun teiste abist ja autost).

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-01-26 10:06:29
käisin eile balta turul - aga kahjuks jõudsin sinna pärast 16 - ja need poed-putkakesed olid juba enamasti kinni :(. Ei teagi, millal jälle sinna kanti satun ...

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-01-26 15:26:06
Ullike:
käisin eile balta turul - aga kahjuks jõudsin sinna pärast 16 - ja need poed-putkakesed olid juba enamasti kinni :(. Ei teagi, millal jälle sinna kanti satun ...
Ullike, kui mul neljapäeval tervis lubab, siis on mul sinna hommikul asja. Kui on olemas, võin Sulle ära osta :) Anna mulle teada, kas soovid nii.

Zoozi tegemised

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-01-26 16:16:19
Zoozi:
Ullike:
käisin eile balta turul - aga kahjuks jõudsin sinna pärast 16 - ja need poed-putkakesed olid juba enamasti kinni :(. Ei teagi, millal jälle sinna kanti satun ...
Ullike, kui mul neljapäeval tervis lubab, siis on mul sinna hommikul asja. Kui on olemas, võin Sulle ära osta :) Anna mulle teada, kas soovid nii.
Zoozi, kui Sa neid ostad - äkki võtad 2? Ma oleksin ka suur huviline. Siis õhtul, mezze õhtul saaks ma selle vast kätte?

Kätrini kokkamispäevik

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>