Mann

Postitusi: 1443

Tiitel: Abikokk

RETSEPTID

Viimased postitused

2016-03-23 16:09:39

Go Spas veetsin lastega aega ja kuna peale ujumist õhtul ei viitsinud pisemat sisse pakkima hakata, siis sõime mõlemal õhtul õhtusöögid seal.

Enne õhtusööki olgu öeldud, et hommikusöögid on seal suht OK'd mu maitsele.

Aga mis mind õhtul hämmastas- praed tulid mõlemil õhtul lauda pehmelt öeldes leigetena. Sama kurtsid ka tuttavad, kes olid seal c. kuu enne meid käinud. Samas järgmisel päeval soovisin lõunaks frititud räime ampsu ja see oli igati kuum. Jaanalinnu äkine maitses ka hästi.

Lastemenüü- friikartul, viiner ja misiganes tootja lihapallid, halllooooo. Ühesõnaga kokkuvõttev mulje pärssis.

2012-10-02 17:07:27
Joy King Lau - 3 Leicester Street, London, WC2H 7BL. Hiina köök. Taskukohane dim sum £8-£15 inimese kohta. Menüüs on olemas pea kõik, mis hiina köögis saadaval. Parem kui ülejäänud hiinalinna restoranid. --- too Velociraptor'i soovitud koht oli hea küll. Kui esimesel päeval seal süües mõtlesin, et pole miskit erilist, siis järgmisel päeval ühel Gerrard streeti kohas olles tuli vahe väga selgelt välja.
2012-08-11 12:11:10
Kokaraamatuid on vahepeal päris palju riiulisse tekkinud, aga kaks on kohe eriti meelepärased: Moro East Sam & Sam Clark, ja Claudia Rodeni'i The Food of Spain. Nigel Slateri Eating for England ja Molly Birnbaumi Season to Taste olid tegelikult toredad jutukad.
2012-05-08 18:17:10
Tiina:
Riias Brivibase ja Unijase nurgal (Brivibas 216 või midagi sellist, sealsamas kus on Hansabussi Rupnica Vefi peatus, Days hotelli vastas) on avatud uus kohvik, mille küpsetised on ilusad vaadata ja veel maitsvamad suhu pista. Kohalikud räägivad, et Riia üks parimaid kohvikuid ja kõik on aus kraam, ei mingeid kooreasendajad jmt. Saab nii kohapeal nautida kui ka kaasa osta. Valik on suur: küpsised, saiakesed, pirukad, koogid, leivad, saiad, lisaks kulinaarialett. Samas on ka liha- ja vorstipood, kus samuti korralikku kaupa saab. Hinnaklass on kõrgemas otsas, aga nt nende kohupiima-tuuletasku (1.30 lt) viis lihtsalt keele alla. Maksta saab kahjuks vaid sularahas.
need kohad võtan nüüd küll ette, tänud.
2012-04-29 12:10:02
Profa:
Kisakori:
Käisime eile Argo baaris. Kui üldjuhul on minu jaoks väga oluline ka kõik muu peale söögi, siis tuginedes sellel samal Oma Maitse artiklil ning baari väliilmele vaatamata astusime sisse. Pean küll ütlema, et mõtlesin vahetult enne sisenemist kaks korda oma otsuse üle. Teenindus toimub leti tagant, meie seda loomulikult ei teadnud ning vaatasime pikisilmi leti poole nagu ka baarman meid sealt. Kuid toit sai ikkagi lõpuks tellitud ja protsessi tegi üsna lõbusaks kirjavigu täis menüü ning nii hoolsalt eesti keelt purssiv tumetat verd baarman. Võtsime lambaliha šašlõki ning kanatiivad. Mõlemad olid väga head ning tõesti vahetult enne laualetoomist valmistatud, mida ei saa alati öelda teiste šašlõki kohtade suhtes (n Pirosmani). Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne. Nurgas küdev ahi oli tegelikult väga mõnus nagu lahtine tuli ikka on. Tasuda saab ainult sularahas.
Kiidan ka Argo baari, samas loodan väga et nad ei teeks remonti, muidu oleks jälle üks mõttetu sisustusega koht juures. Antud kohas ei oma sisustus mingit tähtsust, pealegi on see minu arvates nii halb et see ob juba lahe, st. mõned asjad võivad pöördvõrdeliseks muutuda.
ma kuulun ka sinna kluppi, kes loodab, et koht säilib sellisena nagu on. see oluline osa aurast :)