Merilin

Postitusi: 951

Tiitel: Abikokk

RETSEPTID

Viimased postitused

2016-03-04 09:01:55

Mina ostsin mitu aastat tagasi ja siis oli vähemalt koha peal küll rohkem kui paar potti. Hetkel soovitada ei oska :)

2016-03-03 09:40:00

Minu lemmik ajab ka pankrotti (Staub), AGA... Tegelikult kõik need a la Selveri soodukate potid on ka kokkamisel sama head, lihtsalt eluiga on lühem, kate kulub ja hakkab millalgi tükke välja viskama. Lihtsalt vaadata, et oleks korralik raske malm ja email seest ilusti terve ja ühtlane. Neid potte saab mõne pankrotistava asemel ca 10 tk osta. Kui igapäevaselt ei kasuta, siis see eluea asi ka nii väga ei häiri. Peale paari sellise läbi kulutamist (ma päris palju ka praen poti põhjas nt), ma soetasin kallima :)

 

Teine võimalus on laadad ja osta.ee ja jahtida mõnda hoopis vana - lihtsalt vaadata, et email terve on. 

2015-10-09 09:25:38

Kodukana, kõrvitsate kasvatamisest ei tea ma midagi, aga ubadest võin rääkida küll. Aedoad on tõesti kõik toorelt vähemal või rohkemal määral mürgised nii kuivatatult kui toorelt koos kaunaga. Mürgistuse sümptomeid võib esile kutsuda ka vaid 4-5 oa söömine. Toored aedoad sisaldavad fasiini, mis mõjub halvasti vererakkudele. Ube tuleks vähemalt 10 min keeta (kuivatatud uba ka eelnevalt üleöö leotada), mitte kiirelt praadida ja pooltoorelt süüa.

 

Petu, ei oska aidata, aga pole ka probleemi otsa komistanud. Kasutan emaileeritud malmpotti enne hautamist liha pruunistamiseks ja see kiht tuleb hautamise ajal lahti ja annab lihtsalt lisamaitset. 

2015-09-18 09:06:27

Seost päevase söömisega pole mina ka kummagi lapsega näinud. Mõlemad on üle aasta öösel mitmeid kordi rinnal olnud, periooditi paarist korrast pea kümne korrani ilmselt, olenevalt haigustest, arenguperioodidest, hammaste tulekust jne. See kõikumine on täiesti loomulik iseenesest ja samuti on "nii suure lapse" öine söömine igati loomulik asi. Isevõõrduv laps enamasti loobubki just päevastest kordadest enne ja öistest ning enne und viimastena. Emana on öist imetamist lihtsam taluda, et mitte öelda, et üldse mitte tähele panna, lapsega koos magades, nagu seda tehakse traditsioonilistes kultuurides, kus pikk imetmine on norm. 

2013-09-03 18:44:52
MÜÜDUD! Uut omanikku otsib väga heas korras ja alla aasta kasutusel olnud pikendatav voodi (asukohaga Tallinnas). See konkreetne mudel http://www.suwem.eu/pikendatav-lastevoodi-emma-1 koos selle madratsiga (beež kangas ja olnud kogu kasutusaja kaitselina all): http://www.suwem.eu/poroloonmadrats-75x1004242cm thredahlia@gmail.com