Kiilike

Postitusi: 1099

Tiitel: Abikokk

RETSEPTID

Viimased postitused

2015-01-21 12:52:30
Meil on teist nädalat menüüs chicken curry erinevates variatsioonides st kas curry pastaga või maitseainetega ilma curry pastata. Kaste on laste lemmik vaatamata vürtsikusele.
2013-10-18 14:06:34
Nii, nüüd on minu kord abi paluda, palun Teie abi ühe küsitluse läbiviimisel. Uurin magistritöös kas mahetoidu tarbimise ja jätkusuutliku eluviisi vahel on seos. Palun vastata viie päeva jooksul. Siit leiad küsitluse . Suur tänu abi eest!
2013-01-30 12:48:36
Siidrit joon aga pole suutnud endale lemmikut leida :( . Meeldivad Lõuna-Aafrika paar punast ja Paar Tšiili valget veini, heast kuivast prantsuse punasest veinist ei ütle ka kunagi ära :) . Kokteilidest meeldib juba väga pikka aega Kahluat 35% koore ja jääga.
2013-01-27 23:15:19
Ohh, see on hea teema aga seekrod tegemiseni ei jõua :( Olen paar aastat tagasi teinud Jamie retsepti järgi kanafileega - oli väga hea ja veel olen teinud lõhega - oli samuti hea. Veiselihaga on natuke keerulisem olnud, sest mulle meeldib peaaegu küps liha. Aga avastasin et ka hakklihaga võib ja see on midagi mida täitsa prooviks kui kolm osapoolt köögis kokku saavad(mina, liha ja piisavalt aega).
2012-11-28 11:07:18
Praetud kartulipudru ja salatiks vastavalt soovile kas marineeritud kurki või coleslaw salat. Lapsed eelistasid viimast :)