RUKKILEIB: rukkileiva küpsetamine, sh küpsetamise aeg ja temperatuur

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2010-12-06 23:26:51
Paar viimast korda olen teinud rukkilinnasega leiba. Väga meeldib! Maitse ja lõhn on uus lemmik! Tekkis linnaste kohta küsimus ka.. aga postitasin selle siia Pilt ka.. kuigi pildil just eriti tume ei tundugi vist... aga vasakul on 1dl, paremal 2dl lisatud rukkilinnasega..

http://kardemon.blogspot.com

Redfox
Postitusi: 532
Abikokk
2010-12-08 22:46:04
on küll tumeduse vahe näha. minul tuli hästi tume Belgia kirsiõlu ja kuivatatud kirssidega leib, natuke panin leivaekstrakti ka. minu meelest on täitsa kirsimaitse, eks homme on paremini tunda
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2010-12-12 20:10:09
Ohohoo, küsiks jälle, kas kellelgi Tallinnast oleks jagada juuretist? Minu oma andis jälle otsad aga oleks vaja leiba teha järgmine nädal...

Kahekesi Kalamaja köögis

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-12-12 20:24:59
Adonay:
Ohohoo, küsiks jälle, kas kellelgi Tallinnast oleks jagada juuretist? Minu oma andis jälle otsad aga oleks vaja leiba teha järgmine nädal...
Kui minu oma sobib, siis juba homme saaks. Panin just taina käärima. :)

Zoozi tegemised

Maxine
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2010-12-12 20:55:30
Lugesin siin, et kellelgi läks juuretis hallitama. Juhtus ka mul nii, kui säilitasin pallina. Ükskord aga lihtsalt võtsin juuretise järgmiseks korraks ja raputasin koheselt kaussi paksu kihi jämedat jahu peale...u 2 cm. Mõtlesin, et nüüd asi rikutud, kuid õnneks mitte. Tulemusest olin üllatunud, sest kuna pealmine kiht oli kuiv, siis säilib selliselt hoituna väga hästi. 3 nädalaga ei juhtunud mitte midagi. Pealt kauss kaetud muidugi augulise toidukilega. Teine variant on juuretise kuivatamine. Selleks läheb muidugi oluliselt rohkem jahu. Paned kuiva jahu kaussi ja oma vedela juuretise sinna peale. Segad kuni on selline nö märja ja kuiva liiva segamisest tekkinud sõmer segu. Laotad segu lauale või alusele kuivama , kuni on kuiv ning seejärel paned nt purki või karpi ja kappi lihtsalt. Ah ja, mina võtan juuretise järgmiseks korraks ära kohe pärast hapnemist st enne leiva tegemist, mistõttu ei ole mu juuretis kokku puutunud ei suhkru ega soolaga. Korra vaid odrajahuga hapnemisl...:) Sarnased pakendid olid. Leib sai hää ja juuretisega ka kõik korras :). Olen teinud leiba ca aasta. Mingil hetkel tekkis probleem jahudega. Alati on üks jahudest aga ökojahu. Tavaliselt segan 2-3 sorti rukkijahu. Tegemise käigus on aga ilmnenud, et 1 ökojahudest hetkel ei ole sobiv (kas ei ole piisavalt kuiv vms, pakendis jahu oli kuidagi tükkis), sest leib jääb nätske, olenemata sellest, et küpsetatud on piisavalt kaua ja mõõdetud ka küpsuse temepratuuri (96-98 kraadi). Teiseks ebasobivaks osutus aga Kalewi rukkijahu - ilmselt on liiga peen jahvatus, millest on väga kahju. Suur pakk jääb kappi lihtsalt seisma nüüd :(
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2010-12-13 13:38:50
Zoozi:
Adonay:
Ohohoo, küsiks jälle, kas kellelgi Tallinnast oleks jagada juuretist? Minu oma andis jälle otsad aga oleks vaja leiba teha järgmine nädal...
Kui minu oma sobib, siis juba homme saaks. Panin just taina käärima. :)
Zoozi, tänud pakkumast aga sain juba töökaaslase käest! Enda antud juuretise poja kusjuures :)

Kahekesi Kalamaja köögis

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-01-19 09:45:24
Kõrvitsa ja päevalille seemnetega rukkileib

Maitse asi

Kodumeeskokk
Postitusi: 84
Kokaõpilane
2011-01-19 09:59:56
Pargi tänavalt:
.... Ahjaa, juuretis ei olnud isetehtud, vaid Herne tn. ökopoest. Järgmisel nädalavahetusel jälle :)
Mind huvitab milliste reeglite alusel Herne tn. ökopood saab juuretist müüa. Kui me seda omal ajal uurisime Vet.Ametist ,siis sellisel kujul nagu see juuretis seal müügil on , legaalset võimalust nagu polnudki.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-01-19 10:08:30
Kodumeeskokk:
Pargi tänavalt:
.... Ahjaa, juuretis ei olnud isetehtud, vaid Herne tn. ökopoest. Järgmisel nädalavahetusel jälle :)
Mind huvitab milliste reeglite alusel Herne tn. ökopood saab juuretist müüa. Kui me seda omal ajal uurisime Vet.Ametist ,siis sellisel kujul nagu see juuretis seal müügil on , legaalset võimalust nagu polnudki.
Ma konkreetselt Herne tn ökopoe kohta ei tea miskit öelda, aga n-ö "värsket juuretist" on nii mõneski ökopoes saada, sh Viimsi Biomarketis (vähemalt aeg-ajalt). Kuivjuuretisepulbrit on aga kõikides ökopoodides vist..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kodumeeskokk
Postitusi: 84
Kokaõpilane
2011-01-25 23:00:15
Pille:
Kodumeeskokk:
Pargi tänavalt:
.... Ahjaa, juuretis ei olnud isetehtud, vaid Herne tn. ökopoest. Järgmisel nädalavahetusel jälle :)
Mind huvitab milliste reeglite alusel Herne tn. ökopood saab juuretist müüa. Kui me seda omal ajal uurisime Vet.Ametist ,siis sellisel kujul nagu see juuretis seal müügil on , legaalset võimalust nagu polnudki.
Ma konkreetselt Herne tn ökopoe kohta ei tea miskit öelda, aga n-ö "värsket juuretist" on nii mõneski ökopoes saada, sh Viimsi Biomarketis (vähemalt aeg-ajalt). Kuivjuuretisepulbrit on aga kõikides ökopoodides vist..
Minul ei olnudki küsimus saadavuse , pigem selles kuidas saada luba müüa legaalselt (st et kõik load on olemas) nn " värsket juuretist" .Vet. ja Toidu amet igatahes ei osanud seda seletada. Seepärast me seda täna ei müügi ,kuna ametlikult ei tohi ja ametlikus saamise tee tundus olema kaunis pikk ning vaevaline ( kestvuskatsed ,labori uuringud jne)
<< 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 >>