Redfox

Postitusi: 532

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2012-09-18 20:04:24
ma viimasel ajal paha tujuga joon ainult teed ja süüa ei suudagi. aga harva. hea tujuga jälle söön Narva kohviku rummikooki. aga ma ei satu kuigi tihti peale neile, kord pooleteist kuu jooksul ehk.
2012-02-27 21:29:02
minul ei lendagi enam taigen vastu nägu kui seda saia jaoks vasta lauda peksan. @jf: mu meelest keskelt nätske jääb siis kui enne aegu ahi kinni keerata ja küpsemise aeg lühikeseks jääb. mul varem mitu korda juhtus seda aga nüüd juba pean meeles ssepikut teen viimasel ajal kuklitena. mu emale meeldib kurkumi maitse ja tegin talle kurkumiga sepikukuleid, hakkasid endalegi maitsema. jahu on lausa soomest see sämpyläjauho sõbrad autoga tulid ja tõid.
2011-09-09 18:08:40
risoto seenekastmega
2011-09-09 18:07:34
õhtuks wrap - Kodumaine õhuke rukkileib heik porgand kurk ja salat.
2011-09-08 22:55:58
ostsin sellist piima, kuidas see oligi...peaks tegelt olema pastöriseerimata aga sellist ei leidnud, oli siuke mahepiim. soojendasin ainult käesoojaks, ei tohi kuumutada. sooja piima sisse segasin viili, lasin 3 tundi toasoojuses seista ja maha jahtuda, siis panin külmkappi pudeliga (see farmi keefiripudel sobib. aga korgi asemel panin marli nagu leivajuuretisele. 2 päeva pärast oli valmis tatt. on ikka viilit. alles 2 päeva tagasi käisin ja nägin.