RUKKILEIB: rukkileiva küpsetamine, sh küpsetamise aeg ja temperatuur

Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2010-11-01 17:18:49
Minu viimase aja lemmik lisandite hulgas on kuivatatud ploom- jääb leiva sees eriti mõnus ja pehme.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-11-01 21:42:09
Olen siin-seal saanud leiba mis on ilmselt tehtud väikestes muffinivormides, Moonis ntx. Aga muffinivormid on ju kõik tefloniga? Ja ei kannata kuumust? Kas kellelgi on kogemusi? Sellised pisikesed portsjonileivad tunduvad muidu huvitavad küll.
Redfox
Postitusi: 532
Abikokk
2010-11-01 22:45:03
mul on vanad muffinivormid sellised plekist. õieti ma kahtlustan, et need on ehk hoopis süldivormid? aga ma panen pabervormi sinna sisse et ei peaks pesema nii palju. tefloniga vorme pole mul üldse. milleks osta uusi kui vanaema pärandus kärab ka. muffineid teen leivaks siis kui suur päts külma ei paista mahtuvat. siis saab siaa-sinna poetada ja ei pea nii ruttu ära tarvitama
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-11-03 08:46:28
Redfox:
mul on vanad muffinivormid sellised plekist. õieti ma kahtlustan, et need on ehk hoopis süldivormid? aga ma panen pabervormi sinna sisse et ei peaks pesema nii palju. tefloniga vorme pole mul üldse. milleks osta uusi kui vanaema pärandus kärab ka. muffineid teen leivaks siis kui suur päts külma ei paista mahtuvat. siis saab siaa-sinna poetada ja ei pea nii ruttu ära tarvitama
Ohh, täiesti kenjaalne, mul peaks ka need vanakooli korvikeste vormid kusagil olema. Siiani pole neid eriti kasutanud, kuna mäletan veel vanast ajast et sealt ei saanud midagi kuidagi kätte.....
Turakas
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2010-11-05 18:01:48
Fre:
Redfox:
mul on vanad muffinivormid sellised plekist. õieti ma kahtlustan, et need on ehk hoopis süldivormid? aga ma panen pabervormi sinna sisse et ei peaks pesema nii palju. tefloniga vorme pole mul üldse. milleks osta uusi kui vanaema pärandus kärab ka. muffineid teen leivaks siis kui suur päts külma ei paista mahtuvat. siis saab siaa-sinna poetada ja ei pea nii ruttu ära tarvitama
Ohh, täiesti kenjaalne, mul peaks ka need vanakooli korvikeste vormid kusagil olema. Siiani pole neid eriti kasutanud, kuna mäletan veel vanast ajast et sealt ei saanud midagi kuidagi kätte.....
Mina olen pannud silikoonist muffinivormidesse tainast, kui jääb leivavormidest üle ja panen ka koos suurte vormidega koos ahju sellisesse kuumusesse, mis kirjade järgi ei peaks sobima silikoonvormile ja pole midagi nendega juhtunud. Avaldaks kohe ka imestust eilses EE-s ilmunud rukkileiva retsepti osas. Kas tõesti on võimalik, et seal näidatud koguse kohta - 1,5 dl vett ja 1,5 kuni 1,8 kg jahu (ise teen selles koguses) pannakse 6 dl soola. Kas seda mitte ebanormaalselt palju pole. Peaks vist olema tl.
Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-11-05 18:35:35
Mul juhtub tavaliselt täpselt selline kogus tainast, et leivavorm saab parajalt täis (Rimist see Pyrex) ja jagub ka TW ümmargusse muffinivormi (7 pesa). Ma nägin seda ideed "Prillitoosi" saate peale sattudes. Aive Luigela rääkis leiva tegemisest. Need pisikesed leivad on jahtuvad kiiremini ja saab ka soojalt kohe võtta, ilma et peaks suure leiva soojalt lahti lõikama. Väga mõnusad leivakesed tulevad :) Peakski leivateo jälle ette võtma...juuretiseteo õigemini. Viimati jäi kauaks seisma ja ei sobinud enam :(
Tiramiiiisu
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-11-05 18:40:10
Turakas:
Fre:
Redfox:
mul on vanad muffinivormid sellised plekist. õieti ma kahtlustan, et need on ehk hoopis süldivormid? aga ma panen pabervormi sinna sisse et ei peaks pesema nii palju. tefloniga vorme pole mul üldse. milleks osta uusi kui vanaema pärandus kärab ka. muffineid teen leivaks siis kui suur päts külma ei paista mahtuvat. siis saab siaa-sinna poetada ja ei pea nii ruttu ära tarvitama
Ohh, täiesti kenjaalne, mul peaks ka need vanakooli korvikeste vormid kusagil olema. Siiani pole neid eriti kasutanud, kuna mäletan veel vanast ajast et sealt ei saanud midagi kuidagi kätte.....
Mina olen pannud silikoonist muffinivormidesse tainast, kui jääb leivavormidest üle ja panen ka koos suurte vormidega koos ahju sellisesse kuumusesse, mis kirjade järgi ei peaks sobima silikoonvormile ja pole midagi nendega juhtunud. Avaldaks kohe ka imestust eilses EE-s ilmunud rukkileiva retsepti osas. Kas tõesti on võimalik, et seal näidatud koguse kohta - 1,5 dl vett ja 1,5 kuni 1,8 kg jahu (ise teen selles koguses) pannakse 6 dl soola. Kas seda mitte ebanormaalselt palju pole. Peaks vist olema tl.
Silmaga nähtavat ei pruugigi ju juhtuda, pigem äkki eralduvad kuumuse tõttu silikoonist organismile kahjulikud ained...
Turakas
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2010-11-05 20:38:36
Tiramiiiisu:
Turakas:
Fre:
Ohh, täiesti kenjaalne, mul peaks ka need vanakooli korvikeste vormid kusagil olema. Siiani pole neid eriti kasutanud, kuna mäletan veel vanast ajast et sealt ei saanud midagi kuidagi kätte.....
Mina olen pannud silikoonist muffinivormidesse tainast, kui jääb leivavormidest üle ja panen ka koos suurte vormidega koos ahju sellisesse kuumusesse, mis kirjade järgi ei peaks sobima silikoonvormile ja pole midagi nendega juhtunud. Avaldaks kohe ka imestust eilses EE-s ilmunud rukkileiva retsepti osas. Kas tõesti on võimalik, et seal näidatud koguse kohta - 1,5 dl vett ja 1,5 kuni 1,8 kg jahu (ise teen selles koguses) pannakse 6 dl soola. Kas seda mitte ebanormaalselt palju pole. Peaks vist olema tl.
Silmaga nähtavat ei pruugigi ju juhtuda, pigem äkki eralduvad kuumuse tõttu silikoonist organismile kahjulikud ained...
Vaatasin, et mul M&S-st ostetud muffinivormide pakendil on max temp. tegelikult 315 C. Osadel on see max määr madalam - TW näiteks.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-11-05 23:08:39
Jõudsin leiva-teemas täpselt 7. leheküljeni ja annan nüüd alla. Katsun hommikul oma tarkusest juuretisega toimetama hakata. Meil teeb tavaliselt mees leiba aga kuna ta on pidevalt kuu või kauem järjest ära siis ma lihtsalt ei kannata seda lõhna välja mis tekib vana juuretisega jahmerdamisest. Eesmärgiks juuretis värskena hoida ja mitte vussi keerata. Vaatan et Pille on ka pooldanud seda 24 h juuretise käiamist (langeb kokku meile juuretisega koos antud retseptiga) niiet vastu ööd pole mõtet toimetama hakata kui ei taha homme hilisööl jalul olla.
BirgitP
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-11-06 19:06:56
Mul seisab juuretis külmikus jogurti topis, mille kaanele on augud sisse tehtud. Vahepeal läheb pealt millegipärast hallitama, aga selle hallituse võtan pealt ära ning juuretis toimib ilusti.

http://bikiplix.blogspot.com/

<< 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 >>