Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-12 13:20:31
Profa:
Vaatasin eile minagi esimest korda "Õhtusöök viiele" Formaat ei istu kohe üldse, eriti võigas on nn. "hääl kaadri tagant". Ootasin inimestelt ka sisukamat jutuajamist, tipp oli noorem blond preili, kelle parasiitsõnaks oli "tegelikult" ja kes veendunult maailmale kuulutas kuidas asjad "tegelikult" on :) Kokapaberitega mees ja ahjulõhe - no andke andeks, võiks ikka millegagi üllatada. Ühesõnaga vilets saade, söögiga eriti midagi pistmist ei olnud. Osalejad ei rääkinud ka just sisukat juttu - ettepanek võõrustajale - ennem külaliste saabumist mõned märksõnad välja mõtelda ja kasvõi tillukesele paberitükile kirja panna, olgu see siis söömine, reisil saadud söögimuljed, vanaema tehtud söögid, vein, misiganes, majaperemees/naine peab suutma ka lauda juhtida ja vestlust ülal hoida.
Oo, Profa, kui sa "üllatusi" otsid, siis vaata eelmise nädala saateid. Mind näiteks üllatas, kui pikalt ja avameelselt on võimalik ülal hoida söögilauavestlust seedehäirete teemal. Eriti, kui väidetavalt häireid põhjustanud toidu valmistaja istub samas lauas. Samuti üllatas kokaks õppija, kes ei suuda kohvi- ja vahukoorepakkidel vahet teha ja jutlustab köögis vajalikust korrast, samas asetades tomatikastmese kulbi otse töölauale. Koeralt kausi laenamisest ja kinnitusest, et WC-paber on täiesti kasutamata ei maksa vist rääkidagi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-01-12 20:39:56
Õhtusöök viiele tänases saates oli minu arust igati kena menüü (kokkas Pihlaka kohvikupidaja Kadri Tarn, kes elab Sakus). Ma ise ei paneks ehk salatisse toorest paprikat, vaid röstiks selle esmalt (vt teemaarendust siin), aga kiitust selle eest, et käis Esko talust spetsiaalselt fetalaadset juustu toomas. Põhiroaks tehtud Osso Buco oleks kindlasti veelgi paremini maitsenud, kui see oleks saanud peale esmast hautamist 24 tundi seista, aga vähemalt oli midagi põnevamat viitsinud välja mõelda. Rinse-bouche oli kena žest. Magustoit nägi väga kena välja. Ma oleks meelsasti seal laua taga põrandal istunud :) PS Just vaatasin, et ta on Facebookis Nami-Nami fänn, nii et ilmselgelt on tegemist toreda inimesega (ma ei suuda hetkel tuvastada, kas Kadri ka Nami-Nami foorumi kasutaja on)...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2010-01-12 20:51:20
Mulle ka tänane kokkaja meeldis, tema toidud, serveering ja muu.

Kaie

Kingadraakon
Postitusi: 217
Abikokk
2010-01-12 21:17:40
kuulge, aga kas keegi nami-namikatest ei kavatse seal saates üles astuda? vaatasin täna esimest korda ja pärast seda keerlevad kogu aeg peas menüüvariandid :( mida ise pakuks ja kuidas teeks... kahjuks ma a) olen liiga häbelik, et enda koju televisiooni kutsuda, b) mul ei ole piisavalt suurt söögilauda 5 inimese võõrustamiseks. kahju :(
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-01-13 10:20:30
Pille:
Õhtusöök viiele tänases saates oli minu arust igati kena menüü (kokkas Pihlaka kohvikupidaja Kadri Tarn, kes elab Sakus).
Nõustun! Ja igati tore inimene tundus samuti.

le D?ner

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-01-13 10:22:25
Kingadraakon:
kuulge, aga kas keegi nami-namikatest ei kavatse seal saates üles astuda? vaatasin täna esimest korda ja pärast seda keerlevad kogu aeg peas menüüvariandid :( mida ise pakuks ja kuidas teeks... kahjuks ma a) olen liiga häbelik, et enda koju televisiooni kutsuda, b) mul ei ole piisavalt suurt söögilauda 5 inimese võõrustamiseks. kahju :(
Kui ma sellest saatest kuulsin, siis tekkis kohe soov osaleda. See soov kadus kohe peale esimest (mitte staaride) nädalat :) Kuid jah, menüüvariandid keerlevad siiani peas. Kahjuks küll hetkel saate formaat ei sobi, kuna mul pole söögilauda. Peaks äkki midagi Jaapani stiilis välja mõtlema :)

le D?ner

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-01-13 10:27:38
Hoolimata põrandal istumisest, mis oli tegelikult ju lahe, oli esimest korda mõeldud ka millelegi muule, kui lihtsalt söögi "ette andmisele". Mina eriti eelnevate saadete taustal ei ütleks perenaise kohta ühtegi halba sõna. Mis häda siiski külalistel on iga kord menüüd lugedes hakata rääkima, mida nad sellest kas ei söö või siis kuidas sellist toitu on võimalik kehvasti teha? Söögilaua jututeemad jahmatavad endiselt iga kord.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-01-13 11:20:18
juba hakkab asjalikumaks minema see saade...eilne osa oli täitsa kena vaadata-oli laualina ja serveerimisele kah mõeldud :)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2010-01-13 12:36:35
mu meelest see pihlakatüdruk oli juba tore. kuigi roosileht käis eriti pinda.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-01-13 18:46:21
Mann:
mu meelest see pihlakatüdruk oli juba tore. kuigi roosileht käis eriti pinda.
Roosileht käis pinda? Kas mul jäi miskit saates märkamata?

www.kokkama.ee

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>