Kingadraakon

Postitusi: 216

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2010-06-27 17:28:52
käisin eile, suuresti siinse kiituse pärast :) üldjoontes jäin rahule. mina sõin nizza salatit, mis oli väga maitsev. siiski, minu salatil polnud küll sellist ahvatlevat suurt sidrunilõiku, nagu pille piltidel. mees jäi oma loomalihapastaga ka rahule. ette heita võiks seda, et salati kõrvale pakuti tavalist poe röstsaia, oleks võinud (omaküpsetatud) kukild olla. omaette horror oli wc. rahvarohke kohviku peale on ainult üks wc ja järjekord sinna on pidevalt 4-5 inimese pikkune. lisaks tuleb seista kõige rahvarohkemas kohas, leti ees. nõme ja ebamugav.
2010-05-27 11:20:53
Adonay:
Mulle anti ka neid seemneid aga mulle tundus, et need on tiba liiga kõvad, et niisama leiva sisse puistata? Kas neid enne leotama ei peaks? Muidu on ehk oht hammas murda või midagi :P
ei jää leiva sees liiga kõvad, pigem mõnusalt krõmpsuvad. leivatainas ise niisutab neid.
2010-05-10 22:24:21
mul on ka sealt väga aeglase ebameeldiva teeninduse kogemus. pikalt ei viitsi kirjutada, aga üsna sarnane risti omaga. ei kutsu tagasi minema.
2010-05-03 23:36:20
Koopatibi:
Ma sain ka kingituseks Severini oma, sama mis Kingadraakonil. Ise oleksin ehk mõne teise ostnud... Aga toimib küll, jäätis on nagu jäätis olema peab. Külmutuskauss võtab sügavkülma sahtlis ruumi natuke alla poole. Neid lisasid - šokolaadi ja pähklite purustamiseks pole ma kasutanud. Olen harjunud käsitsi tegema, pärast tüütu puhastada ka seda riivi.
ma olen proovinud selle riiviga šokolaadi purustada ja selleks kõlbab küll. pähkleid purustada ei ole proovinud ja arvatavasti ei hakka jamama ka. riiv tundub parasjagu õrnuke.
2010-05-03 12:56:30
tegin vietnami kohvijäätist. algse retsepti järgi tehtud jäätisesegu tundus mulle tohutult magus. panin kohvi ja koort kõvasti juurde. järgmine kord teeksin nii, et paneksin 200 g kondenspiima ja 400 ml vahukoort :) jahvatatud kohvi asemel lisasin röstitud mandlilaaste. kokkuvõttes sai jäätis väga maitsev ja on meie peres senini olnud kõige populaarsem jäätis.