Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2010-01-13 19:00:37
kas ei olnud see Roosileht, kes teksti taustaks luges? Mulle jäi see nimi silma...
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-01-14 00:14:11
Mann:
kas ei olnud see Roosileht, kes teksti taustaks luges? Mulle jäi see nimi silma...
Oli jah :) Olen seda saadet vahelduva eduga jälginud, aga pole kunagi mõelnud, kes seda peale loeb :D

www.kokkama.ee

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2010-01-15 22:19:50
Kas keegi tänast saadet vaatas?Kuidas toidud olid? Niipalju kuulsin, et tänane võõrustaja võitis.

Magusad fotod

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-01-15 22:33:56
Ragne:
Mann:
kas ei olnud see Roosileht, kes teksti taustaks luges? Mulle jäi see nimi silma...
Oli jah :) Olen seda saadet vahelduva eduga jälginud, aga pole kunagi mõelnud, kes seda peale loeb :D
Mina mäletan aegu ammuseid, kui Roosileht Tabasalu pioneerilaagris diskor oli :D
Marit:
Kas keegi tänast saadet vaatas?Kuidas toidud olid? Niipalju kuulsin, et tänane võõrustaja võitis.
Mina vaatasin. Mulle meeldis teisipäevane Kadri menüü veidi rohkem, aga tänane võõrustaja oli väga sümpaatne ja meeldiv ning toidud tundusid ka maitsvad. Eelroa väikesed pannkoogid olid huvitavalt serveeritud, seda prooviks isegi.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-01-15 23:49:47
See nädal oli üldse selline sümpaatne seltskond koos. Kadrit tunnen isiklikult ja võin öelda, et ta väga tubli kokkaja ka muidu argielus. Tänasel võõrustajal olid väga mõnusad toidud, seda pearooga kana ja kaalikaga oleksisegi tahtnud maitsta, sest kui juba kaalika-vihkaja ütles, et maitsev, siis tekkis täitsa huvi. Magustoiduks oli marjakook, tundus selline lihtsusest pakatav, ainult mis mind tohutult häiris oli see, et kook oli serveeritud nii tibatillukeste taldrikute pealt, et osa koogitükist oli taldrikust üle. Minul see kiiks juures, et mul koogisöömine selline püha toiming, ilus suur taldrik ja kahvel peavad alati olema :)

www.kokkama.ee

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-01-16 11:48:45
Ragne:
Mann:
kas ei olnud see Roosileht, kes teksti taustaks luges? Mulle jäi see nimi silma...
Oli jah :) Olen seda saadet vahelduva eduga jälginud, aga pole kunagi mõelnud, kes seda peale loeb :D
Ma jälle olen iga kord mõelnud, et kes peale loeb! Ei teadnudki, et ta oskab nii jubedat häält teha. Võrreldes elmise nädala saadetega olid selle nädala omad lausa teisest ooperist. Isiklikult minu sümpaatia kuulus ka Kadrile. Samas meeldis mulle ka blondiini (Ave?) nipp kõigepealt külalistele üks põnev naps pakkuda. Seda olen sugulaste puhul ise ka kasutanud, et kõigepealt tervisenaps nö. sisseelamiseks. Järgmine nädal on kolm meest ja kaks naist, tahaks, et mehed ka millegagi üllataksid peale kriitikategemise.
Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-01-18 15:22:57
vaatan mina TV3-onlin's eelmise nädala "Õhtusöök viiele" esimest osa (ehk siis esmaspäevast osa) ja no nii marru ajab, et KÕIK saates osalejad kui ka pealelugeja räägivad bruššetta see ja bruššetta teine. Jutt käib, siis bruschettadest, mille õige hääldus on brusketta. Mingil põhjusel on eestlased omale pähe võtnud, et seal vahel on Š täht kui tegelikult itaalia keeles on ch kõrvuti ikka enamasti K täht. Ma arvan, et kui on vaja teles teiste maade rahvusköögist retsepte kokata, siis võiks neid toitusid ikka osata hääldada ka. Üleelmise nädala nali oli siis see Clafoutis, mida toidu valmistaja ise ei osanud hääldada, rääkimata valmistamisest :D Ma ei teadnudki, kas oma frustratsioon välja elada siin teemas või õigekeele teemas aga küllap Pille siis korrigeerib kui vaja :D. huuh, kergem hakkas küll kui kiunu välja sai :)
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2010-01-18 15:51:31
hehe.. mulle käib see popp-kokandus üldse viimasel ajal närvidele - bruschettad, pasta (eesti keeles tähedas pasta viimati möksi tuubis :P), chorizo ja kõiksugu itaalia vms saiad :D igale poole, kuhu lähed.. igal pool üks ja sama jama :D NO AITAB :D (vabandust, mul nn Eesti kokandusperiood kallal vist) :D

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2010-01-18 18:25:51
Silx:
...pasta (eesti keeles tähedas pasta viimati möksi tuubis :P)
Vaat sellega olen ma nõus, minu jaoks oli, on ja jääb makaron. Pasta on ikka möks, mitte makaronid :P

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-01-18 18:46:34
Kas keegi võiks kirjutada, kuidas seda Clafoutis't siis hääldatakse? :rolleyes:

Gruusia köök on siiski üle kõige!

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>