Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!

Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-01-09 11:08:53
Pisi-Pisi:
jas magustoiduks clafoutis.
Olgem ausad, et magustoiduks oli midagi muud, kui clafoutis. Nagu staarisaate osalejaid valides Mihkel Raud oli öelnud - eestlase ego on endiselt suur. Kummaline, et nii teisi kritiseeriv inimene enesekriitikat üldse ei oma. Rääkimata muudest apsakatest. Vähemalt naerda sai. Esmaspäeval 10.40 on kordus.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-01-11 22:18:18
Minus on ka sportlik hasart tekkinud. Selle nädala "Õhtusöök viiele" algus oli paljulubav - seltskond paistis igati meeldiv ja avasaate noormees igati ontlik. Kahjuks ei meeldi mulle aga rassistlikud naljad - või labased naljad üldse - ning seetõttu tõmbas vähemalt üks osalejaist endale vee peale :( Seega jääb mu selle nädala lemmik-kokasaateks "Take Home Chef" Curtis Stone'iga peaosas (mingil kanalil tuleb pärastlõunal). Kena noormees, suu kõrvuni, üdini optimistlik ja heatahtlik. What's not to like ;) Targemaks ei saa, aga vähemalt ei ärrita end kurjaks :)
Seenekas:
Pisi-Pisi:
jas magustoiduks clafoutis.
Olgem ausad, et magustoiduks oli midagi muud, kui clafoutis.
Mul oli nii uhke tunne mõeldes, et vähemalt kõik (vähegi aktiivsed) nami-namikad oleksid kohe teadnud, mis või kes on clafoutis :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-01-12 09:26:40
Selle saatega on meie peres siuksed lood, et jube valus on vaadata, mis nad seal korda saadavad, aga samas kui kodus oleme, siis ikka vaatame ja jälle imestame. Eelmise nädala seltskond oli ikka väga nõrk ja selliseid vinguviiuleid oma koju küll ei tahaks! See nädal tundus vähe muhedam seltskond olevat, aga esimene härra oma naljadega pani küll kulmu kortsutama. Toitudega pole keegi veel siiamaani eriti head muljet suutnud jätta, minnakse suhteliselt kindla peale välja.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-01-12 09:59:50
Väike hommikune ving. Lõpetasin just ETV Südameasja vaatamise ja nägin ära ka Hommikuterevisiooni kordussaate alguse. Keegi nooremapoolne meeskokk (täitsa tundmatu nägu minu jaoks) rääkis, et hakkab täna tegema Caesari salatit värskete maasikatega. !?!?!? 11. jaanuaril??? Kas tõesti ei suutnud noormees midagi veidike hooajalisemat välja mõelda? Ma ei hakanud ootama-vaatama, kas ta Caesari salati sisse moepärast ka mõned "värsked" sparglivarred ja ehk isegi mõne värske mürkli sisse poetab, vaid panin teleka kinni :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-12 10:48:51
Pille:
Väike hommikune ving. Lõpetasin just ETV Südameasja vaatamise ja nägin ära ka Hommikuterevisiooni kordussaate alguse. Keegi nooremapoolne meeskokk (täitsa tundmatu nägu minu jaoks) rääkis, et hakkab täna tegema Caesari salatit värskete maasikatega. !?!?!? 11. jaanuaril??? Kas tõesti ei suutnud noormees midagi veidike hooajalisemat välja mõelda? Ma ei hakanud ootama-vaatama, kas ta Caesari salati sisse moepärast ka mõned "värsked" sparglivarred ja ehk isegi mõne värske mürkli sisse poetab, vaid panin teleka kinni :(
Kui see oli kordussaade, siis oli see ehk salvestatud millalgi maasikahooajal?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-01-12 10:52:01
Pille:
Väike hommikune ving. Lõpetasin just ETV Südameasja vaatamise ja nägin ära ka Hommikuterevisiooni kordussaate alguse. Keegi nooremapoolne meeskokk (täitsa tundmatu nägu minu jaoks) rääkis, et hakkab täna tegema Caesari salatit värskete maasikatega. !?!?!? 11. jaanuaril??? Kas tõesti ei suutnud noormees midagi veidike hooajalisemat välja mõelda? Ma ei hakanud ootama-vaatama, kas ta Caesari salati sisse moepärast ka mõned "värsked" sparglivarred ja ehk isegi mõne värske mürkli sisse poetab, vaid panin teleka kinni :(
nägin ka seda...ta karamelliseeris need maasikad pannil balsamico ja suhkruga...ja mul käis ka peast läbi mõte, et milleks need maasika kujulised hispaania asjandused sinna, ise veel kiitsid et oi vitamiine praegusel ajal vaja :O ma oma rumala peaga mõtlesin, et no oleks võinud ju nt sügavkülmutatud eesti maasikaid kasutada, millel on vähemalt maitset... aga nali veel, et rõhutada, et ilma selle õige kastmeta pole ikka Caesari salat ja siis panna peoga maasikaid :D

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-01-12 10:53:42
Netcat:
Pille:
Väike hommikune ving. Lõpetasin just ETV Südameasja vaatamise ja nägin ära ka Hommikuterevisiooni kordussaate alguse. Keegi nooremapoolne meeskokk (täitsa tundmatu nägu minu jaoks) rääkis, et hakkab täna tegema Caesari salatit värskete maasikatega. !?!?!? 11. jaanuaril??? Kas tõesti ei suutnud noormees midagi veidike hooajalisemat välja mõelda? Ma ei hakanud ootama-vaatama, kas ta Caesari salati sisse moepärast ka mõned "värsked" sparglivarred ja ehk isegi mõne värske mürkli sisse poetab, vaid panin teleka kinni :(
Kui see oli kordussaade, siis oli see ehk salvestatud millalgi maasikahooajal?
ei-ei, see on nii, et varahommikul on otsesaade, siis tuleb see Südameasi vahele ja siis korratakse hommikust saadet-ehk siis täitsa tänahommikune saade ja söögitegu

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-01-12 11:08:13
Vaatasin eile minagi esimest korda "Õhtusöök viiele" Formaat ei istu kohe üldse, eriti võigas on nn. "hääl kaadri tagant". Ootasin inimestelt ka sisukamat jutuajamist, tipp oli noorem blond preili, kelle parasiitsõnaks oli "tegelikult" ja kes veendunult maailmale kuulutas kuidas asjad "tegelikult" on :) Kokapaberitega mees ja ahjulõhe - no andke andeks, võiks ikka millegagi üllatada. Ühesõnaga vilets saade, söögiga eriti midagi pistmist ei olnud. Osalejad ei rääkinud ka just sisukat juttu - ettepanek võõrustajale - ennem külaliste saabumist mõned märksõnad välja mõtelda ja kasvõi tillukesele paberitükile kirja panna, olgu see siis söömine, reisil saadud söögimuljed, vanaema tehtud söögid, vein, misiganes, majaperemees/naine peab suutma ka lauda juhtida ja vestlust ülal hoida.

Profa köögipool

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-01-12 11:14:17
Profa:
Vaatasin eile minagi esimest korda "Õhtusöök viiele" Formaat ei istu kohe üldse, eriti võigas on nn. "hääl kaadri tagant". Ootasin inimestelt ka sisukamat jutuajamist, tipp oli noorem blond preili, kelle parasiitsõnaks oli "tegelikult" ja kes veendunult maailmale kuulutas kuidas asjad "tegelikult" on :) Kokapaberitega mees ja ahjulõhe - no andke andeks, võiks ikka millegagi üllatada. Ühesõnaga vilets saade, söögiga eriti midagi pistmist ei olnud. Osalejad ei rääkinud ka just sisukat juttu - ettepanek võõrustajale - ennem külaliste saabumist mõned märksõnad välja mõtelda ja kasvõi tillukesele paberitükile kirja panna, olgu see siis söömine, reisil saadud söögimuljed, vanaema tehtud söögid, vein, misiganes, majaperemees/naine peab suutma ka lauda juhtida ja vestlust ülal hoida.
ma ka ikka jätkuvalt imestan, et no mis lõhemaania meil siin lahti on läinud?!? et kui öeldakse märksõna viks/viisakas/pidulik õhtusöök, siis esimene mõte on lõhe...hmmm :/

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-01-12 13:09:00
Elis:
Toitudega pole keegi veel siiamaani eriti head muljet suutnud jätta, minnakse suhteliselt kindla peale välja.
Ma selle kindla peale minemise koha pealt veidi vaidleksin, eelmine nädal minu meelest vähemalt kolm inimest ütles mingi toidu kohta, et nad pole seda enne teinud. Rääkimata sellst, mida inimesed enne söönud polnud... Ise küll ei julgeks niimoodi võõrustama hakata. Kuna laupäeval pidin kokkama kümnekonnale mulle maitseelistuste poolt tundmatule inimesele, sealhulgas kahele taimetoitlasele, siis selle saate vaatamine pani ikka enda toitusid väga kriitiliselt üle vaatama ja ka paar parandust menüüs ette võtma. Aga selle lõhemaania kohta on mul paar teooriat. Esiteks on ta praegu suht odav, teiseks altminemise võimalus on minu meelest väiksem, kui lihaga, ja kolmandaks - päris paljudes eesti peredes on kartul ja lihasoust ikka veel põhitoidus, seega lõhe tundub juba delikatessina. Laudlinadest pole saates osalejad ikka veel kuulnud. Soolatopsi ega leiba pole ma ka laual märganud. Rääkimata lilledest. Ja kas tõepoolest pole kodudes üldse lauanõusid, et mingit tarretise moodi asja serveeriti eile lihtsalt klaasanumast ilma alustaldrikuta. Aga ei virise rohkem, sellised on inimesed meie ümber, kes telekasse lähevad. Söögilauavestlus võõraste inimeste vahel on loomulikult keeruline, kaameranärv võib ka sees olla, sellest hoolimata tekitas hämmingut. Kas keegi teab, kaua seda saadet nüüd tuleb?
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>