Elis

Postitusi: 664

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2013-01-24 18:24:33
Elis:
[2quote]Piprapoest võiks uurida.
Hetkel on Piprapoes ainult tavalist (pikateralisest riisist jahvatatud) riisijahu ja kleepuvat riisi (nii valget kui musta), mida saaks ise siis jahvatada, et kuidagi olukord ära lahendada. Kindlasti uurime, kust saaksime juba valmis magusat riisijahu, kuna paljud kliendid on küsinud ja uurinud.[/quote] Probleem lahendatud - saime jahu ka :) pipar.ee - "kleepuv" riisijahu
2013-01-02 13:44:17
[1quote]Piprapoest võiks uurida. [/quote] Hetkel on Piprapoes ainult tavalist (pikateralisest riisist jahvatatud) riisijahu ja kleepuvat riisi (nii valget kui musta), mida saaks ise siis jahvatada, et kuidagi olukord ära lahendada. Kindlasti uurime, kust saaksime juba valmis magusat riisijahu, kuna paljud kliendid on küsinud ja uurinud.
2012-03-12 12:30:31
Minu üks lemmikuid sai ka värskelt üles jäädvustatud: Läätsesupp kookospiima ja karamelliseeritud peekoniga
2011-11-29 22:03:13
Ja mina olen ka kõik kuupäevad maha maganud, Pille. Kui kuhugi mahub, siis palun mind ka!
2011-07-06 23:48:50
Selle suve maasikatest on korduvalt menüüs olnud: Suur maasikatort Bruschettad Rabarberi-maasikapirukad ja Brita kook ...ja veel beseerull maasikatega, pavlova, pühapäevased pannkoogid maasikatega, maasikasmuutid ja ohtrates kogustes paljaid maasikaid. Kuna vahepeal ütles mul arvuti otsad, siis palju pilte läks kaduma. *Osalen ainult kooskokkamises.