Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2010-01-07 20:32:31
Oi meile meeldib see saade. Nii naljakas saade, vaatame mehega ja naerame. :D:D Ootan ka põnevusega homset, et kuidas nendest kergesti mahatulevatest säilitusainetest süüa tehakse seal, kuhu Kelly isegi veel ei oska kohale minna. Minu arust täitsa ehe pooltund, nalja saab ja üllatusi kui palju. Saab näha inimesi, kes näiteks kunagi pole vutimune söönud. Või näiteks kokapaberitega tegelast, kes süüa ei oska teha. :P
Kerstin
Postitusi: 7
Kokaõpilane
2010-01-07 22:11:41
Nägin seda saadet esimest korda inglise variandis ja tundus paljutõotav. Nüüd Eestis ...... masendav .....
pk
Postitusi: 60
Kokaõpilane
2010-01-07 22:28:14
Reklaamiklipis rääkis midagi kimbatusest seoses kausi puudumisega ja selle laenamisega koeralt. Aga eks ta ehk veidi montaažitrikk jälle.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-08 01:09:18
pk:
Reklaamiklipis rääkis midagi kimbatusest seoses kausi puudumisega ja selle laenamisega koeralt. Aga eks ta ehk veidi montaažitrikk jälle.
Tänase saate valguses vaevalt et see trikk on. Vaatasin siis esimest korda nüüd (neljapäeval) ja armas rahvas, ega meiesugused ei olegi üldse sellise saate õige sihtgrupp, ei tasu imestada kentsaka serveerimise ja olematute retseptide üle. On ju täiesti selge, et nii toit kui selle tegemine on täiesti kõrvaline ja ainult ettekääne labaste tegelaste eksponeerimiseks, et läbuportaalide külastajatel oleks millegi üle keelt peksta. Arvatavasti polegi need osalised läinud sinna selleks, et panna proovile oma kokaoskusi või võita auhinda, auhinnaks, mida nemad jahivad, on saada üle Eesti tuntuks kui Kõhuhäire-X või Autopede-Y. Laua taga lösutades üksteise solvamine, ekskremenditeema toidulauas, konkurendi prussakaks sõimamine... Bleh.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2010-01-08 14:59:49
Netcatil on paraku õigus, kõik need reality-šõud kukuvad välja kui üks mudaga loopimine. Aga samas ma tahaks teada, mida eilse ahjulõhe kohta arvati (ma ise seda kohta ei näinud, aitasin parajasti suuremal lapsel oksendada...).

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-08 17:11:17
Pisi-Pisi:
Aga samas ma tahaks teada, mida eilse ahjulõhe kohta arvati (ma ise seda kohta ei näinud, aitasin parajasti suuremal lapsel oksendada...).
Kuna diktsioon oli enamikel saatekülalistest kohutav ja tähelepanelikult ma ei kuulanud, siis ma ei saanudki kõigest aru, mida nad arvasid, aga paistis, et nuriseti kastme puudumise üle ja keegi küsis, et kas hapukoort ei ole peale panna. Ja pärast vist keegi avaldaski arvamust, et tuleb seedimise mõttes huvitav öö jälle (ei saanud aru, mis probleem tal lõhe seedimisega oli).

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2010-01-08 20:08:27
Ma juba mõtlesin, et täna serveeritakse clafoutist küpsetamata :P Ma ise polekski selle peale tulnud, et kooki küpsetada taldrikutes...

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2010-01-08 20:15:19
Vot aga tänane saade oli tase. :D Huvitav oli teada saada, et polegi vahet, kas ostad 10% või 35% rõõska koort, ikka läheb vahtu! Ja clafoutisel pole kindlasti Prantsuse köögiga mingit pistmist, sest Eesti ja Prantsuse köök on samad (huvitav mõttekäik kokakooli õpilase poolt). Kardan, et need, kes tänast saadet vaatasid, ei julgegi enam clafoutis't proovida teha, sest saatest jäi mulje, et see peabki toores jahukört olema. :( Aga muidu - nalja jälle kui palju. :D Eriti naljakas oli kommentaar, et "seda vetsupaberit pole kasutatud, täitsa puhas vetsupaber on." Loodan,et koera toidukauss käis ikka ennem pesust läbi. :) Seda saadet saabki vaid huumoriga võtta, aga mina sain vist oma mõõdu täis ja rohkem ei suuda vaadata. Söögitegemisega pole sel kahjuks midagi ühist.
Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2010-01-08 23:05:11
aga mis sööke tänane kelli tegi ja kes võitis, ei näinud kahjuks
Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2010-01-08 23:10:38
Võitis teine Kelly. Tänane menüü oli eelroogadeks praetud verikäkiviilud ja tuunikalasaiad, pearoaks lasanje jas magustoiduks clafoutis.

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>