Ragne

Postitusi: 858

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2014-12-23 10:11:55
Pille:
Oliivipuu:
Palun head nõu! Kui on 4,5kg hani, mille siis võtan sügavkülmast 2 päeva varem alla külmikusse sulama ja kui olen seest ja väljast teda sisse hõõrunud maitseainetega ja täitnud õunte ja apelsini tükkidega, siis.... minul on soov panna see hani küpsetuskotti, kuid, sealt ei ole ju võimalik seda rasva iga poole tunni järel ära võtta. Sooviksin teada, kas see kott on ikka hea mõte. Ma ei ole eriline küpsetaja, kuid kott on mugav, kuna ka ahi jääb puhtamaks. Aga see rasva sulamise problem ei ole eriti hea seal kotis või ... Ette tänades ja kõigile häid pühi soovides! Palju armastust ja tugevat tervist!
Kes oskab Oliivipuud aidata? Ragne? ;)
Minul endal valmib hani tavaliselt suures kaanega ahjupotis. Küll aga ma tean mitmeid, kes seda jõululindu just küpsetuskotis valmistavadki. Ettevalmistatud hani pistetakse lihtsalt küpsetuskotti koos vedelikuga ning siis on järgmine samm juba küpsenud hane ahjust välja võtmine. Minu jaoks isiklikult on hani liialt rasvane lind küpsetuskotis tegemiseks. Küpsemise ajal rasva eemaldada ei saa ning hani küpseb lõpuni küpsetuskotis, ilma vahepealse segamiseta:)
2014-12-16 23:45:43
suba:
Kas keegi oskab öelda, kus müüakse hane rinnafileed (jahutatud/külmutatud)? Tänud, K
Suba - Hane rinnafileed (Rannamõisa) on praegu müügil Prisma kauplustes, aga üsna piiratud kogustena. Tarned kauplustesse toimuvad kolmapäeval ja reedel.
2014-04-23 02:24:02
Pille loal lisan siia ühe põneva töökuulutuse:)
2014-03-06 18:06:22
Pille lahkel loal panen siia üles ühe töökuulutuse:) Kohvik Katharinenthal otsib kokka! Info nende FB-lehelt: Meil ripub nagis üks üleliigne põll, millele otsime kandjat! Ühesõnaga .... kohvik Katharinenthal otsib oma tiimi lennukate ideedega kokka. Kui soovid kandideerida või tunned kedagi, kellele see töökuulutus huvi võiks pakkuda, siis võta meiega ühendust: info@katharinenthal.ee (Facebook 5.3.2014)
2014-03-03 23:59:19
Ma olen sel aastal juba nii palju vastlakukleid teinud.... aga ikka on väike isu olemas:) Täpsemalt blogis - vastlakuklid erinevate täidiste ja maitsetega.