Aiahooaeg 2011

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-03-11 20:00:43
Eile läksid tomati seemned mulda, 6 sorti kasvuhoone jaoks ja 2 sorti (punane ja kollane kobartomat) terassile pottidesse :) Musta paprika leidsin ka eile juhuslikult poest panin selle ka, aga eelmine paprika külv on juba oma nina mullast välja pistnud. Oh kevad, kevad millal sina tuled... mul on valmis juba labidad ja rehad :D

Ilse köögis

Pinnu
Postitusi: 102
Abikokk
2011-03-25 15:24:42
Kuna minu elu esimene isiklik kasvuhoone juba lume alt välja sulamas, said mõned tomatiseemned mulda pistetud. Nüüdseks enamus seemned juba rohelised lehed välja ajanud. Maha läksid siis Tigerella, Green Zebra, Black Krim, Fargo, Porter´s Pride ja Sprite. eks siis näha ole, mis neidst sügiseks saab. :) Mingit varajast sorti kavatsen hiljem turult juurde vaadata. Ja paprika see aasta ka ostan. Jäin külvamisega hiljaks. Eks siis järgmine aasta tuleb nobedam olla.
Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2011-03-28 05:35:14
Kas keegi on külvanud tomatit Lemon Boy- pakis oli 9 seemet ja kuu ajaga ei ole ükski oma nina mullast välja pistnud. Teised sordid on juba pikeeritud. Sama lugu paprikaga Oda
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2011-03-28 10:58:48
Kuidas teil sel aastal seemnete idanemisega lood on? Ma saan aru küll, et väga üldine küsimus :) Mul ei ole nii viletsat idanemist mitte kunagi varem olnud. Heal juhul kaks-kolm taimekest paki kohta tuleb ja seda ka üliaeglaselt. Olen teinud korduskülve ja tulemus ikka sama. :(

Lindude toitmine

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-03-28 11:04:29
Kirsike:
Kuidas teil sel aastal seemnete idanemisega lood on? Ma saan aru küll, et väga üldine küsimus :) Mul ei ole nii viletsat idanemist mitte kunagi varem olnud. Heal juhul kaks-kolm taimekest paki kohta tuleb ja seda ka üliaeglaselt. Olen teinud korduskülve ja tulemus ikka sama. :(
Ma vanemate juures olen vaadanud, et mõned tulevad päris kenasti üles, aga on sorte, millest tõesti üksikud taimekesed. Paprika vist ei ole kõige paremini tulnud ja kindlasti üks tomat, mille ma ise ostsin, aga üldiselt ikka olid aknalauad rohelised juba :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-03-28 11:22:52
Mul ei ole idanevusega probleeme ka sel aastal. Panin igast tomatisordist 2 seemet mulda. Seitsmel juhul kaheksast tärkasid mõlemad seemned. Maitsetaimed on ka kõik olemas, kuigi petersell võttis teistest nädala jagu kauem aega. Mul pigem see probleem, et seemneid jääb nii palju üle!

Zap*

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2011-03-28 13:13:01
Ei ole idanevusega probleeme täheldanud. Tomatite 30 seemnest on üles tulnud 29 kusjuures arvan et see viimane tuleb ka siiski välja. Paprika oli aeglane aga siiski tuleb. Eelmisel aastal ei tahtnud vürts-taketes üles tulla aga sel aastal on üleval nagu üksmees. Igasugu sellerid on/olid aeglased aga siiki lõpuks üleval.

kiilikese köögikatsetused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-28 14:12:32
No mina panin pommu- ja tomatiseemned maha üle 10 päeva tagasi - hetkel on väljas vaid 1 PicnicVoyage tomati võrse, kõik teised veel peidus. Loodan, et ikka tulevad :O

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Köögikatake
Postitusi: 239
Abikokk
2011-03-28 14:37:00
Mina panin tomatid 12 päeva tagasi ja täna hommikuks on esimesed kolm oma ninad välja pistnud :) Maitsetaimedega pole probleeme olnud. Laps külvas rukolat, sai nii palju, et pikeerisin mitmesse potti ja jagan nüüd naabritele ka.

Tee seda, mida armastad ja armasta seda, mida teed.

Pulavik
Postitusi: 169
Abikokk
2011-03-29 08:42:25
Tomatid on kenasti tärganud ja kasvavad aga paprikaga ja tsilliga on küll kehvasti miskipärast. 5 sorti ja ühtegi pole veel tõusnud. Ei teagi kohe arvata milles asi, eelmisel aastal samad sordid tärkasid küll ruttu..
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>