Pulavik

Postitusi: 169

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2012-09-27 11:41:22
Pille:
JB:
Lihtne mure- kust saada Tallinnas/Viimsis nn "tervet jalga" hüva Serrano sinki?
JB, kas päris terve jala, aga midagi sinnapoole saaksid Delicato poest - seda siis Viimsis (asuvad Viimsi Kaubanduskeskuses, kohe sissepääsust vasakul, peale Apollo raamatupoodi). Võid nende käest alati ka uurida, kas saaks tellida terve jala või kust nemad seda sisse ostavad.
Ma just üleeile nägin pakendatud tervet jalga Keila Selveris, ma eeldan, et siis võib seda teistes Selverites ka kindlasti olla.
2011-12-16 11:57:56
Netcat:
Hilisõhtuse uudise kohaselt ähvardab Norrat ja Soomet (väidetavalt) haaranud võipaanika, nii totter kui see ka ei tundu, Eestisse nihkuda. Allikas:Prisma
Alles teisipäeval Helsingis käinuna tean öelda, et neil vähemalt Stockis olid tõesti võiletil kohati haigutavad tühjused ja ma ei suutnud kuidagi mõista et miks nii. Tagasi tulnuna ja uudiseid lugedes sai selgeks..
2011-09-19 08:55:11
Seenekas:
Kas kantarell=kukeseen? Kui mitte, siis hea küll. AGA, baklažaani eestikeelsena pommuks kutsumine on kena ja nii võiks kukeseen olla endiselt kukeseen. :)
Ma pakun, et on mõeldud mitte neid tavalisi kukeseeni, vaid lehterkantarelle ehk kollakat kukeseent. Ma nimetan neid ka erinevalt, sest siis on lihtsam vahet teha kummast seenest jutt käib..
2011-08-22 08:41:22
Minu seenehooaeg sai alguse laupäeval, kui sain ilusa hunniku kitsemampleid- kenad pringid ja noored veel. Mõned üksikud männiriisikad paistsid juba ka, aga veel ei hakanud neid ära korjama, liiga vähe oleks kokku saanud marineerimiseks. Kuldpilvikuid paistis ka mitmes kohas. See oli Laulasmaa kandis siis.
2011-08-02 11:06:10
Mann:
Kuna meil miski komarket on lähim pood, siis selgus, et kiirelt vaja vahukoort. a see pood on kuri ja vastik asutus, kes müüb vaid alma tooteid. juba paar nädalat tagasi olin kogemata võtnud alma vahukoore eton messi tarbeks, ja no ei kõlvanud too kassi saba alla ka teps mitte. ja kuna valikut polnud ja ka aega mitte, et mujale sõita, siis otsustasin veelkord proovida. sama lugu. vesiseks ja nõmedaks läheb hetkega teine. ja kui juba alma kirumine, siis ka nende 3,5% piim oli kergelt lahja maitsega võrreldes kasvõi tere omaga. nõmme turuputka piima ma ei hakka parem võrdluseks toomagi.
Vot väga maitse asi, ma ei kannata üldse Tere piima (2,5% siis), isegi pakend avaneb halvasti. Mingi kahtlane lisamaitse on juures kuidagi. Alma vahukoorega pole mul veel probleemi olnud ka..