Pinnu

Postitusi: 102

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2015-01-14 09:01:44

Palun targematelt nõu. Küsimus neile, kellel on kodus idandamisnõu (mitmekordne).

Kas teil on pigem väike nõu või suur nõu? Ja kas oleks võimalik selle nõu mõõte teada saada? Kõik netipoed, mis müüvad, ei kirjuta nõu mõõtudes midagi. Et siis kui suur on see suur ja kui väike on see mini nõu. Panen lingi ka (parempoolne ja vasakpoolne siis huviavad).

http://www.hortes.ee/est/kodu-ja-kingitused/koogi-ja-kodukaubad/f-877

Tänan juba ette!

2012-10-29 17:25:18
Kruus kohvi koorega, tatrapuder, võileib juustuga, 1 kuldrenett.
2012-10-25 19:03:33
Lõpetasin täna aiahooaja. Viskasin kasvuhoonest kõik taimejäänused minema. Leidsin veel isegi ühe kurgi :). Korjasin aiamaalt peedid (enamus on pöidlajämedused) ning kaevasin maa läbi. Porgandid jätsin veel peenrasse. Kevadel laadalt ostetud pastinaak on minu meelest hoopis juurseller. Pastinaak peaks ju olema selline porgandi moodi aga suurem... või olen ma kõigest valesti aru saanud. See aga on selline suur nagu kaalikas ja hästi palju peenikesi "porgandi mooodi" juurikaid on selle põhimugula ümber keerdunud. Üldse see hooaeg kuidagi ebaõnnestus. Tomatid ei olnud suuremad asjad, porgandid on väga väiksed ja tõusid kehvasti. Rooma salat kasvas meeletult pikaks, ei moodustanud korralikku pead. Lehtpeet vohab küll korralikult. Aga seda keegi ei taha tarvitada jällegi. Kabatšokid tärkasid alles teisel külvil ja seega sain 3 tk ja külm võttis taimed ära :D Ostetud 5-st lillkapsast 1 osutus savoiks ja 3 lihtsalt ei kasvanud. Brokkoli aga kandis korralikult. Ehk järgmine aasta õnnestub paremini.
2012-10-25 18:55:07
Kartul ja kaste (kalkuni hakkliha-soolaseene). Juurde veidi värsket kurki. Magusaks kaerahelbe-sõstrakook.
2012-10-25 18:53:09
Tartapuder, piparmünditee ja veidi kaerahelbe-sõstrakooki.