Kirsike

Postitusi: 1357

Tiitel: Abikokk

RETSEPTID

Viimased postitused

2014-10-07 00:28:02
Ja teine uus (vähemalt minu jaoks) kook, mis mulle väga meeldis: Õuna-hapukoorekook.
2014-09-28 23:57:19
Selleaastane uus lemmik on pähklite ja toorjuustukreemiga õunakook. Väga mõnus ja järgmisel päeval veel parem.
2014-08-06 19:30:44
Käisime täna lõunal La Bottegas. Valge vein oli soe. Külmakppi olevat juba töömees ka vaatamas käinud, aga selle kuumaga ei saavatki paremat. Hea teada, aga seda oleks võinud enne öelda. Pakuti, et toovad jääd veini sisse, aga sellise hinnaga veini (lootuses, et sisu vastab ka oma hinnale, ei tahaks jääga solkida). Uus mis toodi oli tiba külmem, aga kui selle sooja klaasi valad, siis pole nagunii külmast midagi järgi. Selle koha veinivaliku ja hinnataseme järgi eeldaks küll, et sellist jama ei ole. Sõime ravioole, midagi väga halba ei olnud, aga head ka mitte, baklazaanitäidisega ravioolides baklazaanimaitset ei tuvastatud, minu ricotta-artišoki omades, kui lõpus tuli meelde, et artišok on sees, siis leidsin ikka maitse üles. Aga tiba kallis ikkagi, mo meelest on kohti, kus saab paremat ja odavamalt. Pole ime, et nende päeval varjus olev terass tühi oli.
2014-08-04 19:11:29
Me käisime sõbrannaga eelmisel nädalal lõunat söömas. Lõunamenüüd polnud ja võtsime tavamenüüst forelli. Šampanja oli soe ja forell üleküpsetatud ja muidu ka pettumus. Teenindus polnud ka teap mis ok. Nii et ka rohkem ei tahaks kiita (varem oleme ikka rahul olnud).
2014-05-12 13:17:07
Natalie käis luurel ära! Täname võimaluse eest. Tordipilt on fotokas, siia tuleb ta nii kiiresti kui võimalik.