Toidu-ostu ving

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2012-01-13 23:37:53
Tiina:
Riivleiba ei ole enam mitte kusagil (vähemasti neis poodides, kus viimasel ajal käinud olen). Ei tehtagi enam?
Ma juba jõudsin sama mõelda (nt Järve Selveris, paaris Säästukas ja Laagri Rimis pole viimasel ajal olnud), aga eile sattusin Männiku Maximasse ja täitsa olemas (leiva-saia letis). Olen ennegi märganud, et mingil perioodil pole poodides Pere riivleiba, äkki on neil vahel tootmises "auk" sees?
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-02-01 19:19:36
Uurisin täna Maximas pisikest kontsentreeritud tomatipasta pakikest ja ei leidnud ühtegi eestikeelset sõna. Venekeelsele tekstile oli leedukeelne silt peale kleebitud. Tahtsin juba minna müüja käest nõutama, et tõlkigu mulle, mis on selle pakikese täpne koostis, aga otsustasin siiski mitte olla vastik. Pärast vajutasin kassas "hea teeninduse" nuppu ja senimaani morni olekuga kassiir säras veel ka kolmanda ostja ajal :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-02-01 23:10:06
Tiina:
Uurisin täna Maximas pisikest kontsentreeritud tomatipasta pakikest ja ei leidnud ühtegi eestikeelset sõna. Venekeelsele tekstile oli leedukeelne silt peale kleebitud. Tahtsin juba minna müüja käest nõutama, et tõlkigu mulle, mis on selle pakikese täpne koostis, aga otsustasin siiski mitte olla vastik. Pärast vajutasin kassas "hea teeninduse" nuppu ja senimaani morni olekuga kassiir säras veel ka kolmanda ostja ajal :)
Bwahhahaa. Ma ei teadnudki, et Maxima töötajaid saab nuppudega reguleerida :) Aga mis puutub kontsentreeritud tomatipastasse, siis by definition saab seal pisikeses pakis pesitseda ainult tomatipasta. Ainult venekeelne pakend teeb muidugi ettevaatlikuks, aga usun, et isegi Venemaal tehakse tomatipastat tomatitest. Hiina siseturule mõeldud pakendiga oleksin kahtlustavam, sealmail pidi isegi plastmassist riis müügil olema...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2012-04-07 00:07:12
Täna Pirita Selveris lahtiseid india pähleid võtma hakates vaatas mulle sealt karbist vastu koiliblikas...

Vanapere köögikatsetused

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-04-07 12:24:18
Munapaanika, my a.... Mune on igal pool aga iga jummala pühadeaeg on vahukoor otsas. Eile Selveris jälle polnud, täna käisin Maximas ja seal oli. Vahukoorepaanikat alga!
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-04-07 16:38:41
Fre:
Munapaanika, my a.... Mune on igal pool aga iga jummala pühadeaeg on vahukoor otsas. Eile Selveris jälle polnud, täna käisin Maximas ja seal oli. Vahukoorepaanikat alga!
Ma olin ka sama asja pärast jummalast marus täna Selveris!
Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2012-04-08 17:24:25
No minumeelest pole kohupiima ka tavaliselt.

Armastus käib kõhu kaudu :)

Enely100
Postitusi: 400
Abikokk
2012-05-01 13:16:01
Vaatasin mina poes, et Farmi 20% hapukoorepakk on tooni muutnud. Nujah, mis siis ikka. Kahjuks oli ka muutnud konsistents..hapukoor voolas pakist välja. Kurivaim, see oli pakihapukoortes kõige paksem.
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-05-01 16:29:46
Enely100:
Vaatasin mina poes, et Farmi 20% hapukoorepakk on tooni muutnud. Nujah, mis siis ikka. Kahjuks oli ka muutnud konsistents..hapukoor voolas pakist välja. Kurivaim, see oli pakihapukoortes kõige paksem.
See võib olla ei ole konkreetse juhuga üldse seoses, aga mäletan kaugest noorusajast, et mingil ajal aastas ei anna lehmad enam sellist piima, millest tehtud hapukoor korralikult paksuks läheks. Ehk mõni teadjam oskab kommenteerida.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-09-02 16:13:42
No nii, kohal on see mis on kaua hiilinud. Kõigepealt nihutati Järve Selveris Savioardi küpsiste slot riiulis Digestive kõrvalt kaugemale. Leidsin siiski üles. Seejärel jäi see riiulijupp tühjaks. Hinnasilt (Keelekesed, Elledi) püsis veel mõnda aega samas kohas, riiulipinda muudkui kitsendati vasakult ja paremalt teiste toodetega. Ja nüüd eile oli hinnasilt ka kadunud. Krt, küpsiseriiul on täis mingit jubeda kreemiga kahepoolsete küpsiste saasta ja nüüd ei saa omal tiramisu jaoks vajalikke komponente sortimendis pidada. Kahjuks mul ei ole teisi elukohajärgseid supermercadosid ja lisaks oli see väga hea sort küpsiseid, immutamisele suht "vastupidav" - korra ostsin Prismast midagi ja tulemuseks oli jube vesine ja lögane kook. Kahjuks on Selver ka selline koht, mis "lugejakirjadele" ei reageeri, ma olen varem proovinud.
<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >>