Toidu-ostu ving

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-04-17 18:20:53
Tziiki:
Tartus on näiteks Kaubamaja toiduosakonnas kõik need olemas-kookoshelbed, mooniseemned, kreekapähklid jne...ehk on siis Tallinna Kaubamajas ka?
Kindlasti on Kaubamajas olemas, ja Selveris ja Prismas ja mujal. Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas nii elementaarne asi nagu kookoshelbed saab üldse mõne poeketi sortimendist puududa. Ah, no tahtsin lihtsalt vinguda :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2011-04-17 22:53:42
Imelik on jah, kui kodupoeks on nt Sõbra tn Maxima (kus muidu ok sortiment), aga a la kookoshelveste pärast tuleb kaugele jalutada.. Kardemon on ka vist suht defka kaup? Täna laiutas igatahes tühjus.. Lõpuks Prismast leidsime.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-04-27 14:43:57
Juba teist korda sel kevadel läheb mul Leiburi Tallinna peenleib vähem kui nädala ajaga hallitama. Seni olen ikka võinud kindel olla, et selle leivaga ei juhtu kunagi midagi ja enne kivistub ning kaotab maitse kui halvaks läheb. Esimene kord, köögilaual paari kolme päevaga. Seekord pühadeks maale sõites tõstsin leiva igaks juhuks külmkappi ja ikka sama lugu. Mingi rõve tolmjas must hallitus. Ei julgegi enam osta seda, ega ta just odav pole.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

PilleRiin
Postitusi: 44
Kokaõpilane
2011-05-25 21:59:41
nii, ma ei jõudnud kogu teemat läbi lugeda, aga igatahes olen ma hädas tavalise kollase cheddariga. valget, mis on tegelikult kallim, on veel saada, kuid kollast pole ma viimase kuu jooksul trehvanud. muidugi ei ole ma läbi käinud kõiki Tallinna poode, aga Stockmannis ja Kaubamajas igatahes ei olnud. vot Solarist ei tea. täiesti ving, sellist klassikalist juustu ei ole lihtsalt saada (kodumaiste nö klassikaliste juustusortide kvaliteedist ei taha nagunii rääkidagi). igatahes - soovitusi? nt et millega seda asendada?
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2011-05-26 17:03:02
Kollast cheddarit olen Selveri lahtisest juustuletist leidnud, enamasti Merimetsast, Järvelt ka. Teiste kohta ei oska kommenteerida. Mitte et ta hirmus odav oleks, aga kannatab osta vahest.

Kahekesi Kalamaja köögis

PilleRiin
Postitusi: 44
Kokaõpilane
2011-05-26 20:18:38
oo, tänan :) Merimetsa on täiesti käidav koht, lihtsalt ma sealt ei ole osanud oodata. odav ei ole, vahel on lihtsalt vaja. hämmastav, kuidas mingeid mujal maailmas tavalisi asju meil tikutulega peab taga ajama..
Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2011-09-26 21:38:17
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-09-26 21:48:50
Kolhoositar:
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni... Aga vahepeal leidsin, et Selverisse on müügile tulnud Soome päritolu õrrekanade munad. Kenad suured ja kollase rebuga. Hind oli ka mõistlik.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2011-09-26 22:10:29
Tiina:
Kolhoositar:
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni... Aga vahepeal leidsin, et Selverisse on müügile tulnud Soome päritolu õrrekanade munad. Kenad suured ja kollase rebuga. Hind oli ka mõistlik.
Jaa, ma olen ka hädaga nüüd neid Selveri õrrekanade mune ostnud. Paraku soome omad, jah. Eesti munatootjad teatavasti "inimlikesse" tingimustesse ei plaani investeerida...
pk
Postitusi: 60
Kokaõpilane
2011-09-29 11:06:06
ELi suunis kusjuures näeb ette, et alates 2012 neid kõige hullemaid puure enam ei kasutata, aga eks jälle seal osale riikidest "mööndused".
<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 >>