Toidu-ostu ving

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2011-11-07 11:30:11
Veronika:
Põrnikas:
Tiina:
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni...
kusjuures täna Tartu Kaubamajas olid Kikerikii munad jälle olemas :) loodetavasti ka edaspidi.
Ökosahvris seletati mulle juba enne suve algust, et Äntu talu läheb üle täiesti mahedale kanakasvatusele, mistõttu ka üleminekuperiood vajalik. Nüüd siis jälle munad saadaval ja peaksid olema täiesti mahedad, kuigi numeratsiooni järgi pakendil on tegemist ikkagi lihtsalt vabapidamisel olevate kanade munadega.
äkki ikka endiselt üleminekuaeg? ses suhtes, et ka munapaki kaanel vaid viide vabapidamisel kanadele. Ja hind ka poole odavam kui Kitsevälja ökomunadel...
Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2011-11-07 12:10:02
Põrnikas:
äkki ikka endiselt üleminekuaeg? ses suhtes, et ka munapaki kaanel vaid viide vabapidamisel kanadele. Ja hind ka poole odavam kui Kitsevälja ökomunadel...
Ei tea öelda. Ökosahvrist eelmisel nädalal just väideti, et Äntu nüüd täitsa mahe. Ostsin ka karbi nende mune. Munakollane ei ole nüüd küll enam selline kunstlikult kollane nagu kevadel ostetud munadel. Võta kinni...
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2011-11-07 12:28:23
Veronika:
Põrnikas:
äkki ikka endiselt üleminekuaeg? ses suhtes, et ka munapaki kaanel vaid viide vabapidamisel kanadele. Ja hind ka poole odavam kui Kitsevälja ökomunadel...
Ei tea öelda. Ökosahvrist eelmisel nädalal just väideti, et Äntu nüüd täitsa mahe. Ostsin ka karbi nende mune. Munakollane ei ole nüüd küll enam selline kunstlikult kollane nagu kevadel ostetud munadel. Võta kinni...
vaatasin, et ökosahvri kodulehel müüakse neid ikkagi nimetusega "vabapidamise munad" (tavatoode).. et ühesõnaga seis hetkel segane, aga see, et vähemalt liiguvad mahepidamise poole, on igati hea uudis muidugi :)
Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-11-07 16:23:27
Poodidest on kaduma läinud Felixi metsaseenesupp. Ainuke purgisupp, mida ma osta(ksi)n hoolimata säilitusainete nimekirjast purgil :(

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2011-11-07 16:32:53
Nägin ka Kikerilii mune Rocca al Mare mahepoes müügi, 2€ karp.

Kahekesi Kalamaja köögis

Kopraonu
Postitusi: 29
Kokaõpilane
2011-11-08 21:44:47
Esialgu Tartu omadele,et teie linna ma juba toon nii mune kui ka muud.Saatke meil koprakm@hot.ee-saate hinnakirja.Vabandan pakkumise pärast vale teema all,aga siin oli see munateema päevakorral.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-11-11 18:02:22
Mitu vingu kontsentreerituna: "#@£€&%£!!! et kõige järele peab siin kilulinnas ka Stockmanni sõitma.... Viimased kolm-neli poeskäiku on sellised mis on sisaldanud suht tavalisi (minu jaoks) asju, mida selgub et ei saa (teadaolevalt) mujalt kui Stockist. Selverist saab varsti ainutl Kirde saia ja konservherneid.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-11-15 19:34:22
Vingun, et Pädaste tooteid ei saa Saaremaalt enam osta! Valida on, kas sõita Pädastesse või Tallinna, täitsa tobe ju.

Zap*

Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2011-11-17 20:23:50
Jaa, Kikerikii on tagasi! Väga vahva :) stockis maksab 10-pakk 1,90 ja keskturul 0,95 eurot. Kopraonu, kas mõni kobras Tallinna ka maamune toob? :)
Kopraonu
Postitusi: 29
Kokaõpilane
2011-11-20 21:14:08
Ikka toob.Kõige lihtsam viis on leida sõbralik ökopood ja minuga ühendust võtta.Igal esmaspäeval ja neljapäeval läheb kaup minu juurest ökopoodidesse.
<< 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 >>