Toidu-ostu ving

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-02 17:09:37
Fre:
Kahjuks mul ei ole teisi elukohajärgseid supermercadosid ja lisaks oli see väga hea sort küpsiseid, immutamisele suht "vastupidav" - korra ostsin Prismast midagi ja tulemuseks oli jube vesine ja lögane kook. Kahjuks on Selver ka selline koht, mis "lugejakirjadele" ei reageeri, ma olen varem proovinud.
Kas Su töökoha lähedal pole mitte lausa kahte suhteliselt esindusliku valikuga supermercado't, kus need savoiardi küpsised ehk ikka valikus on? Tuleb lõunapausi oskusklikult ära kasutada edaspidi ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-09-03 01:38:59
No on jah teisi poode kah, aga millegipärast toiduostud tahaks ikkagi kodu lähedalt teha. Ja jubedalt ajab närvi see sortimendipoliitika Eesti moodi, huvitav kui kaua läheb aega et Selveris oleks kõik riiulimeetrid Kirde saia ja konservherneste all....
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-09-21 16:21:22
Eestis ei müüda enam Laima kuivatatud jõhvikate ja sarapuupähklitega tumedat šokolaadi. Niuts!

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-22 19:25:14
Uus huvitav ikaldusstrateegia. Käisin Selveris mõttega võtta mh ka üks glögimoodi toode. Sortimendis oli ainutl mingi Selveri omabränd - või ma tõesti ei leidnud teisi üles??? Otsisin hoolsalt. Mõni päev hiljem sattusin Nõmme Comarketisse, ja seal oli ainult mingi Tulipunane ... Talleke, lilleke??? No teate küll. Ja kogu valik. Kas nüüd ongi nii et igas poes on müügil üks sort hõõgveini? Mazendav. Jooma ajab ;-)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-12-22 22:31:04
Fre:
Uus huvitav ikaldusstrateegia. Käisin Selveris mõttega võtta mh ka üks glögimoodi toode. Sortimendis oli ainutl mingi Selveri omabränd - või ma tõesti ei leidnud teisi üles??? Otsisin hoolsalt. Mõni päev hiljem sattusin Nõmme Comarketisse, ja seal oli ainult mingi Tulipunane ... Talleke, lilleke??? No teate küll. Ja kogu valik. Kas nüüd ongi nii et igas poes on müügil üks sort hõõgveini? Mazendav. Jooma ajab ;-)
Mina haarasin täna kohalikust poest Blossa 2012 a glögi kaasa, oli teisigi (ja lausa kahte poppi ingverijooki ;)). Oleks teadnud, oleks Sullegi ostnud - homme nimelt Nõmmele sõit..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-22 23:19:01
Blossa 2012 oli täitsa tore, sain kingituseks ja maitses hästi. Pean pühadehulluse mööda laskma ja vaatama et kas ja kust saab lisa hankida.
Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2012-12-25 23:00:43
mul on ka see aasta/sel aastal glögituurid peal. ja selle aasta blossat ei ole kuskil:( eelmise aasta oma oli, aga see on otsas nüüd...

Da Vahtra Residence

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-12-25 23:04:37
Vernanda:
mul on ka see aasta/sel aastal glögituurid peal. ja selle aasta blossat ei ole kuskil:( eelmise aasta oma oli, aga see on otsas nüüd...
Kas ostan Sulle Viimsi co-marketist pudeli homme? Meil tehti eile võrdlevat degusteerimist (peamiselt küll vanema generatsiooni poolt) ja tänavune tegi mullusele ja tunatunamullusele pika puuga ära.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-28 01:25:48
Blossaraport 27.12.12. Stockmannis ei ole, 28.12 tuleb midagi aga mitte valges pudelis. Saadaval on ühte sorti Saksa glögi, mida me õnneks poest ühe teise juhuslikult ka Blossat otsinud naisterahvaga üldse üles ei leidnud (kassapidaja laiutas käsi et müüjat ei ole ja ta ei saa rahapada maha jätta). Niisiis - paneme kirja kus on Blossat (Viimsi market ei loe, ma ei ole nii suur joodik et viitsin 20 km järel ära käia, oleks veel 15....)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-28 18:12:01
Blossaraporti viimane osa: paar kasti Blossa 2012 on sellises veidras kohas nagu Alco Express, http://www.alcoexpress.ee/, sadama kõrval. Antropoloogiliselt väga huvitav piirkond, peab ütlema.
<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >>