Toidu-ostu ving

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-10-04 15:29:46
Raplas ka ei olnud martsipanimassi, käisin eile Rapla ühes toidpoes küsimas. Odense oma oli 14€/kg, jäi poodi. Fre kirutud juustupakki vaatasin ka, tõesti "geniaalne".

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-10-31 13:49:08
Põmst uskumatu, et Tallinnas on jahvatatud vürtsköömneid suurematest supermarketitest võimalik saada ainult Prismast. Selveris ei ole, Rimis ei ole, väiksematest poekettidest ei tasu rääkidagi. Aga et Kaubamaja toidumaailmas ka ei olnud, ja neil on ju täitsa omaette eksootika- ja vürtsinurk lausa, oli päris šokeeriv, ja Solarises, kus muidu on päris hea valik maitseaineid, ka polnud. Seda geniaalset juustupakki pole millegipärast juhtunud elusalt nägema. Aga Kalevi martsipan on poodi tagasi tulnud. Samas on igalt poolt (Prisma, Rimi, Selver, Kaubamaja) taaskord jäljetult kadunud Appletizer kõigis oma variantides. Kuna see on minujaoks siidriasendaja, siis rikkus asi tõsiselt sügismeeleolu nii mõnelgi korral. Lisaks sellele, mulle tundub et enam ei ole saada ka Stockmosi alksivaba fakesiidrilimonaadi, seda õuna oma. Kunagi vanasti fännasin seda ja kui nüüd tuli kange isu kihiseva õunamaitselise, olgu või ropult magusa joogi järele, siis selgus, et igal pool on ainult pirni oma müügis, kui üldse? Ving, ving. Ving!

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2011-10-31 14:52:09
Ma olen vürstköömneid näinud müügil Rimis.. Aga meeletu suure purgiga! Prismast ei ole mina jälle kunagi leidnud.

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2011-10-31 16:24:59
Ma olen ka ainult Prismast vürtsköömneid saanud, samas ei ole neil mitte ühtegi india karripastat ega kastet! Kõiki muid, palun väga, Tai omasid lausa mitu. Eksootilisi kastmeid - mitmeid! Vürtsköömnete pärast läksin too päev nimme Prismasse (kodupood muidu Selver) ja siis pidin ikka veel Selverisse karripasta järgi sõitma. Ja siis tahaks veel vinguda, et muidu mõistliku hinnaga Prismas maksab veise välisfilee (jah välisfilee, mitte sisefilee) 23 EUR kilo? Sisefilee 25EUR. WTF? Selveris oli välisfilee EUR 15.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-10-31 16:50:02
Silx:
Ma olen vürstköömneid näinud müügil Rimis.. Aga meeletu suure purgiga! Prismast ei ole mina jälle kunagi leidnud.
Ma mõtlen, jahvatatud kujul, mitte terveid vürtsköömneid. Terveid oli vähemalt Solarises ja Kaubamajas minumeelest, kui mitte mujal. Prismas on jahvatatud vürtsköömned Meira sarjas, kotis, mitte purgis.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-10-31 16:52:31
Karnivoor:
Ma olen ka ainult Prismast vürtsköömneid saanud, samas ei ole neil mitte ühtegi india karripastat ega kastet! Kõiki muid, palun väga, Tai omasid lausa mitu. Eksootilisi kastmeid - mitmeid! Vürtsköömnete pärast läksin too päev nimme Prismasse (kodupood muidu Selver) ja siis pidin ikka veel Selverisse karripasta järgi sõitma.
Ma olen nüüd nii loll et ei tea, et neil vahe on. St ma olen india karriretsepti ka tai karri pastaga teinud. Minumeelest Prismas on küll olnud India kastmeid, igasugused tikka ja mango chutney asjad, suht suurtes purkides. Just Selveris minumeelest on neid vähem olnud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2011-10-31 19:51:33
Netcat:
Ma olen nüüd nii loll et ei tea, et neil vahe on. St ma olen india karriretsepti ka tai karri pastaga teinud. Minumeelest Prismas on küll olnud India kastmeid, igasugused tikka ja mango chutney asjad, suht suurtes purkides. Just Selveris minumeelest on neid vähem olnud. .
Vahe on selles, et tai karripastaga saad tai karri, india karripastaga saad india karri :) Erinevus on maitseainetes, mida karripastas kasutatud on. Mustakivi ja Sikupilli Prismades, kus ma põhiliselt käin, on mango chutneyt küll aga see on ka pm kõik india asjadest (mingid Santa Maria pulbrid on ka). Mehhiko ja muid idamaiseid kastmeid on küll lademetes. Arvestades muidu Prisma laia kaubavalikut, on see minu meelest naljakas. Kuskil mujal Prismades võib muidugi parem kaubavalik olla, aga need ei jää enam minu tee peale. Pirita Selveris on oma 3-4 sorti karripastat ja india kastet saada. Eelistan pastat, sest sellega saab mitu korda karrit valmistada.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-11-02 14:58:27
Stockmosi fakesiidri leidsin siis kaupsist lõpuks. Nüüd kahetsen. Kas enda maitsemeel on aastatega nii arenenud või pole toode enam see, igastahes palju läilam kui mälestuse järgi oli.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2011-11-06 23:24:35
Tiina:
Kolhoositar:
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni...
kusjuures täna Tartu Kaubamajas olid Kikerikii munad jälle olemas :) loodetavasti ka edaspidi.
Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2011-11-07 11:08:19
Põrnikas:
Tiina:
Kolhoositar:
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni...
kusjuures täna Tartu Kaubamajas olid Kikerikii munad jälle olemas :) loodetavasti ka edaspidi.
Ökosahvris seletati mulle juba enne suve algust, et Äntu talu läheb üle täiesti mahedale kanakasvatusele, mistõttu ka üleminekuperiood vajalik. Nüüd siis jälle munad saadaval ja peaksid olema täiesti mahedad, kuigi numeratsiooni järgi pakendil on tegemist ikkagi lihtsalt vabapidamisel olevate kanade munadega.
<< 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 >>