Toidu-ostu ving

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-09-29 15:39:02
Sellega on jah mingi segane lugu, suuremad puurid, aga rohkem kanu sees vms. Igatahes jäi selgusetuks see jutt, kui umbes aasta tagasi lugesin. Me leidsime kogemata omale munatädi, pealegi ainult paar tänavat edasi, kõige parem variant. Munatädide info liigub vist ainult tutvuste kaudu.

Zap*

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-09-30 11:40:14
Täieline ostuving - kaebaks Valio juustude peale, tegelikult on mumeelest ainuke normaalne tootja Eestis Valio ja nüüd on nad disaininud 500 g paki viilutatud Gouda juustule, ja see pakk ei mahu külmkappi. Ristipidi mahub täpselt (eeldusel et midagi muud ees ei ole) ja sügavuti lihtsalt üldse ei mahu (või peab ukse lahti jätma). No ilgelt nõme!!!
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2011-09-30 15:11:55
Ja valio laktoosivabast valikust on jäänud järele vaid piim.. jogurtid ja või on läinud :(

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2011-09-30 15:14:54
Vingun ka. Kummalisel kombel pole Tartus mitmes poes saada Kalevi martsipanimassi. Müstika. Selveris ei leidnud üldse mingit martsipanimassi. Ujula konsumis oli vähemalt Odense kaks erinevat massi- üks 60%mandlisisaldusega nö. eksklusiivsem mass ja teine väikse mandlisisalduse ja suure lisaainete sisaldusega küpsetuseks mõeldud mass... Aga Kalevi oma on mul meeles kui hea hinnaga paras portsjon. Hind on küll sellel Odense suure mandlisisaldusega massil tiba alla 15 euri kilo- aga maitseb väga mõnus. Pole eriti magus. Äkki on kõik avastanud enda jaoks selle martsipanikattega õunapiruka ja poed tühjaks ostnud???

Lavendlimesi.blogspot.com

Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2011-09-30 21:26:38
Fre:
Täieline ostuving - kaebaks Valio juustude peale, tegelikult on mumeelest ainuke normaalne tootja Eestis Valio ja nüüd on nad disaininud 500 g paki viilutatud Gouda juustule, ja see pakk ei mahu külmkappi. Ristipidi mahub täpselt (eeldusel et midagi muud ees ei ole) ja sügavuti lihtsalt üldse ei mahu (või peab ukse lahti jätma). No ilgelt nõme!!!
Jaaa, minul on sama probleem. Hämmastav, millest küll need pakendi-disainerid lähtusid?
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-10-03 18:54:18
Kolhoositar:
Fre:
Täieline ostuving - kaebaks Valio juustude peale, tegelikult on mumeelest ainuke normaalne tootja Eestis Valio ja nüüd on nad disaininud 500 g paki viilutatud Gouda juustule, ja see pakk ei mahu külmkappi. Ristipidi mahub täpselt (eeldusel et midagi muud ees ei ole) ja sügavuti lihtsalt üldse ei mahu (või peab ukse lahti jätma). No ilgelt nõme!!!
Jaaa, minul on sama probleem. Hämmastav, millest küll need pakendi-disainerid lähtusid?
Pole veel ise proovinud, aga käin välja hereetilise idee panna see juustupakk külmkappi vertikaalselt. Ukse küljes olevasse pudelilahtrisse. Sinna ta peaks ju pikkuselt ometigi mahtuma, ja laabijuust ei vaja ka nii palju külma, et tingimata kusagil alumise riiuli sügavustes peab elunema.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-10-04 09:01:41
Silja:
Vingun ka. Kummalisel kombel pole Tartus mitmes poes saada Kalevi martsipanimassi. Müstika. Selveris ei leidnud üldse mingit martsipanimassi. Ujula konsumis oli vähemalt Odense kaks erinevat massi- üks 60%mandlisisaldusega nö. eksklusiivsem mass ja teine väikse mandlisisalduse ja suure lisaainete sisaldusega küpsetuseks mõeldud mass... Aga Kalevi oma on mul meeles kui hea hinnaga paras portsjon. Hind on küll sellel Odense suure mandlisisaldusega massil tiba alla 15 euri kilo- aga maitseb väga mõnus. Pole eriti magus. Äkki on kõik avastanud enda jaoks selle martsipanikattega õunapiruka ja poed tühjaks ostnud???
Kusjuures Tartus on juba pikalt see kriis. Ma tavaliselt ostan tuttavalt kondiitrilt kiloga martsipani, aga vahel kasutan ka Kalevi oma. Vajadusel olen alati saanud Kalevi kommipoest Poe tänava nurgal ja enamasti on olemas ka Annelinna selveris.

Maitse asi

Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2011-10-04 10:32:50
Jaanikaant:
Silja:
Vingun ka. Kummalisel kombel pole Tartus mitmes poes saada Kalevi martsipanimassi. Müstika. Selveris ei leidnud üldse mingit martsipanimassi. Ujula konsumis oli vähemalt Odense kaks erinevat massi- üks 60%mandlisisaldusega nö. eksklusiivsem mass ja teine väikse mandlisisalduse ja suure lisaainete sisaldusega küpsetuseks mõeldud mass... Aga Kalevi oma on mul meeles kui hea hinnaga paras portsjon. Hind on küll sellel Odense suure mandlisisaldusega massil tiba alla 15 euri kilo- aga maitseb väga mõnus. Pole eriti magus. Äkki on kõik avastanud enda jaoks selle martsipanikattega õunapiruka ja poed tühjaks ostnud???
Kusjuures Tartus on juba pikalt see kriis. Ma tavaliselt ostan tuttavalt kondiitrilt kiloga martsipani, aga vahel kasutan ka Kalevi oma. Vajadusel olen alati saanud Kalevi kommipoest Poe tänava nurgal ja enamasti on olemas ka Annelinna selveris.
Nädal tagasi nägin ka Kaubamaja toidupoes.

Tullia jutukesed

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2011-10-04 12:06:00
Tullia:
Jaanikaant:
Silja:
Vingun ka. Kummalisel kombel pole Tartus mitmes poes saada Kalevi martsipanimassi. Müstika. Selveris ei leidnud üldse mingit martsipanimassi. Ujula konsumis oli vähemalt Odense kaks erinevat massi- üks 60%mandlisisaldusega nö. eksklusiivsem mass ja teine väikse mandlisisalduse ja suure lisaainete sisaldusega küpsetuseks mõeldud mass... Aga Kalevi oma on mul meeles kui hea hinnaga paras portsjon. Hind on küll sellel Odense suure mandlisisaldusega massil tiba alla 15 euri kilo- aga maitseb väga mõnus. Pole eriti magus. Äkki on kõik avastanud enda jaoks selle martsipanikattega õunapiruka ja poed tühjaks ostnud???
Kusjuures Tartus on juba pikalt see kriis. Ma tavaliselt ostan tuttavalt kondiitrilt kiloga martsipani, aga vahel kasutan ka Kalevi oma. Vajadusel olen alati saanud Kalevi kommipoest Poe tänava nurgal ja enamasti on olemas ka Annelinna selveris.
Nädal tagasi nägin ka Kaubamaja toidupoes.
Käisin eile Kalevi poes- seal ka ei olnud. Öeldi, et Lätis oli miski festival ja kõik martsipan läks sinna. Et üleriigiline puudus pidi olema. Kalevist ostsin siis seda Odense oma 400g u. 11.8 kg- mandleid oli 60%...

Lavendlimesi.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-10-04 12:13:55
Netcat:
[ Pole veel ise proovinud, aga käin välja hereetilise idee panna see juustupakk külmkappi vertikaalselt. Ukse küljes olevasse pudelilahtrisse. Sinna ta peaks ju pikkuselt ometigi mahtuma, ja laabijuust ei vaja ka nii palju külma, et tingimata kusagil alumise riiuli sügavustes peab elunema.
Meil on ukse sees muud asjad ;-), juustupaigutamise visuaalse õpetuse panin siia http://turunduspolitsei.tumblr.com/
<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 >>