Veronika

Postitusi: 236

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2012-04-13 19:17:58
Bonaparte kohviku poolel oli mingi erimenüü leheke laual. Sealt leidsin sõna "soteeritud", inglise keeles polnud ka parem variant "soteed" :)
2011-11-15 21:20:06
Riivleiba, jah. Mina kasutan riivsaia asemel.
2011-11-15 10:13:06
Kuna sain käpad taha aetud ühele kõrvitsale, siis on meil kodus kõrvitsatoidud olnud tugevas ülekaalus. Eile hommikuks tegin kõrvitsa putru mannaga. Õhtusöögiks oli patuselt hea kõrvitsavorm ning magustoiduks veel kõrvitsaküpsised. Kõik sai heakskiidu osaliseks!
2011-11-07 12:10:02
Põrnikas:
äkki ikka endiselt üleminekuaeg? ses suhtes, et ka munapaki kaanel vaid viide vabapidamisel kanadele. Ja hind ka poole odavam kui Kitsevälja ökomunadel...
Ei tea öelda. Ökosahvrist eelmisel nädalal just väideti, et Äntu nüüd täitsa mahe. Ostsin ka karbi nende mune. Munakollane ei ole nüüd küll enam selline kunstlikult kollane nagu kevadel ostetud munadel. Võta kinni...
2011-11-07 11:08:19
Põrnikas:
Tiina:
Kolhoositar:
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni...
kusjuures täna Tartu Kaubamajas olid Kikerikii munad jälle olemas :) loodetavasti ka edaspidi.
Ökosahvris seletati mulle juba enne suve algust, et Äntu talu läheb üle täiesti mahedale kanakasvatusele, mistõttu ka üleminekuperiood vajalik. Nüüd siis jälle munad saadaval ja peaksid olema täiesti mahedad, kuigi numeratsiooni järgi pakendil on tegemist ikkagi lihtsalt vabapidamisel olevate kanade munadega.