Jõulud

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2008-12-03 12:01:48
Pille - menüüd on super!
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2008-12-03 19:00:28
Pillele väike märkus taimetoitlase magusroa valiku osas - panna cotta't selles leiduva želatiini tõttu taimetoitlasele siiski ei soovitaks. Jah, saab ka agar-agariga tarretada, aga piimatoodetes jätab see (minu meelest) pisut imeliku maitse.

http://www.perenaine.ee/

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-12-03 19:19:33
Eva:
Pillele väike märkus taimetoitlase magusroa valiku osas - panna cotta't selles leiduva zhelatiini tõttu taimetoitlasele siiski ei soovitaks. Jah, saab ka agar-agariga tarretada, aga piimatoodetes jätab see (minu meelest) pisut imeliku maitse.
Igati õigustet märkus :) No aga alati on võimalus valida tiramisu-alternatiiv :) Seal on küll munad sees, aga ma pole väitnudki, et tegemist on vegan-menüüga.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2008-12-03 20:18:43
Tiina:
Marit:
Kas keegi Angeelika pohla-karamellirulli on proovinud, tundub ahvatlev.
Seda rulli teinud ei ole, aga olen teinud jõuluks pohla-karamelli kooki (retsept Pereköögist). Pohlad ja karamell sobivad imehästi kokku. Mäletan, et maitse oli hea, vaid karamelli oleks võinud rohkem olla :)
Mina olen justnimelt seda pohla-karamelli rulli teinud ja karamelli sai sealjuures vägagi palju :P
Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2008-12-04 23:14:27
Aga ma ei leia siinsetest toitudest sakslaste stollenit - puuviljakeeks, mis samuti tükk aega varem valmis küpsetatakse, sisaldab kohupiima ja rummis leotatud rosinaid. Või on ta peidus mõne teise nime all? Olen seda mitu aastat teinud, aga nüüd ei leia retsepti üles. Oleksin väga tänulik, kui keegi aitaks. Pille, respect! Vinged menüüd!
Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2008-12-04 23:31:57
Ise otsin, ise leian: leidsin kiilikese blogist hea stolleni retsepti. Ehkki mitte selle kohupiimaga. Aga võikski vahelduseks midagi teistsugust ka proovida.
Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-12-05 10:14:31
Pillele tõsti kummardus nii isuäratava menüü eest

Hexy asjatab

Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2008-12-05 15:20:05
Leenilii:
Ise otsin, ise leian: leidsin kiilikese blogist hea stolleni retsepti. Ehkki mitte selle kohupiimaga. Aga võikski vahelduseks midagi teistsugust ka proovida.
Aga järsku Kiilike ise räägib meile siis, et kuidas tal see eelmisel aastal välja kukkus... Mul ka sel aastal plaanis midagi sellist teha.

www.gegegerda.blogspot.com

Merle
Postitusi: 107
Abikokk
2008-12-05 23:00:53
oo milline jõuluroogade isu tuli Pille valikuid vaadates :) minu teada ongi algupärane Stolleni retsept ilma kohupiimata... või nohh, Wikipediast Stolleni ajalugu uurides selgus, et kunagi oli see üldse suht maitsetu kook, kuna või kasutamine oli keelatud, sest advendiaeg oli paastuaeg :) leidsin nt sellise saksa/inglise keelse retsepti: http://german.about.com/library/blrezepte02b.htm
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-12-06 18:01:35
Leenilii:
Ise otsin, ise leian: leidsin kiilikese blogist hea stolleni retsepti. Ehkki mitte selle kohupiimaga. Aga võikski vahelduseks midagi teistsugust ka proovida.
Ilmselt toksisid midagi valesti sisse, sest nami-namis on lausa kaks stolleni retsepti :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>