Leenilii

Postitusi: 161

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2011-04-02 19:32:31
Müüa 13 raamatut sarjast "Soolatera retseptikogu", ilmunud 2000. aastate esimesel poolel. Kasutamata. Igas raamatus on 65 lk. Pakkuda on: Rõõmsameelne riis Sõbralikud supid Peibutavad pirukad Paeluvad pastad Põnev piim Kuulekas kartul Lummavad linnud Laitmatud liharoad Kuldaväärt kana Kelmikad koogid Hõlbus hakkliha Sarmikad salatid Lihtsalt lastele Hinnaks €2/tk, aga kuna ma sooviks nad pigem komplektina müüa, siis komplekti hind on € 20. Võib ka veits kaubleda. Tartus saaks niisama kätte, mujale saatmisel lisandub siis ka postikulu. Kontakt: helen.alumae@gmail.com
2010-02-14 15:11:57
Nigella Lawsoni šokolaadicroissandid, kohv/piim; marjad-puuviljad Nigella granaatõunajäätisega. Et oleks mõnusalt pühapäevahommikune.
2010-01-11 20:23:29
Täna sõime oaminestronet sealt raamatust, riivisin veel veidi parmesani peale ja praadisin õhukesi ja väikeseid peekoniviilukesi peleraputamiseks. Jällegi mõnus ja kiire koguperetoit. Ube ei võtnud küll konservikarbist, vaid keetsin ise :) Talvisesses õhtusse (meil siin miski -18) väga super roog. Jäätis oli muidugi super, aga huvitav oli see, et nt mu tütar ütles, et talle meeldib siiski tavaline poe-vaniljejäätis rohkem...
2010-01-09 22:36:38
Langesin minagi Nigella hurmavasse võrku, ostes impulsi ajel (tegelt peale tunniajast kohtumist selle raamatuga raamtupoes) Ekspressi ja olen sügavalt armunud. Tõsi, registri puudumine on puudus. Tõsine puudus. Aga muu on ilus. Hurmav. Inspireeriv. Olen teinud kiirraguud (lapsed pidid lusikadki ära sööma) ja pestopannkooke (neist räägivad lapsed igale vastutulijale) ning rabarberikompotti, mida alustuseks sõime jäätisega ja ülejäägi segasime maasikamoosiga, saades tulemuseks Maailma Parima Moosi. Minu jaoks on väga oluline tema verbaalne väljendusoskus. Ma naudin sõnu sama palju kui maitseid. Homme granaatõunajäätis!
2010-01-01 16:41:06
Röstsaiad omasoolatud lõhega, tomat, värske kurk. Mõni jõi kohvi, mõni piima, mõni morssi, mõni vett. Magustoiduks kommid laste jõulupakkidest. Kokku lauas 6 inimest.