Gegegerda

Postitusi: 325

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2012-01-19 20:38:40
Pille:
Minukiisu:
kas keegi oskab vastata kuhu on kadunud tublid blogijad nagu Qsti ja Gegegerda ? Gegegerda blogi ei leia ka enam.
Gegegerda on võib-olla ametis keskkooli lõpetamise vms?
Hei-hei! Olen endiselt olemas, aga mitte enam nii aktiivselt nagu enne. Blogi sai mõne aja eest tõesti ära kustutatud ja nüüd on nii mõnigi inimene selle järele küsinud, nii et hakka või kahetsema, kuid kuna ajapuudusest seda uuendada ei jõudnud, tundus otsus ometi õige. Kokkamisest olen samuti veidi taandunud, aga tean, et kui midagi valmistada vaja, leiab nami-namist alati midagi põnevat, seega tulen iga kord esimesena just siia lehele. Pille, Sul on õigus, gümnaasiumi lõpp on kohe ukse ees ja proovin end maksimaalselt pühendada koolitööle. Hea kuulda, kui mind täiesti unustatud ei ole, ehk tuleb mingil hetkel tuju teie juurde naasta. :) Tervitades, Gerda
2009-11-24 16:21:55
Annaks ka siis üle pika aja oma tuuletaskutest teada :)
2009-08-30 09:09:56
Blondie:
Dash:
Kasutan ka Schogettenit ja pole siiani probleeme olnud.
Mul on just see ainsana nässu läinud. Võimalusel kasutan Kalevi omi, aga seal vist lisanditeta valget polegi...
Kalevil on muide uus Kalev White šokolaad. Proovinud pole, aga lähiajal katsetan kindlasti.
2009-07-04 17:55:36
Ka mul on tuttavaid, kes ei talu tomatit. Ju see on siis ikka mõni levinum nähtus. Mina ei söö keedetud herneid ja hernesuppi. No see lõhn on juba nii eemaletõukav. Samas toored herned on nii mõnusad ja salati sees söön need samuti ära (sest ma ei salli nokkijaid, kes ebameeldivad asjad taldrikuäärele jätavad). Ja veel võib lisada kalasupi ning kalakastme, mida ma eales ei söö. Toorest, suitsutatud või küpsetatud puhtal kujul kala võiksin aga see-eest lõpmatuseni pista. :)
2009-06-17 21:38:31
Aga kõige lihtsam on ju beseeküpsised ise valmis küpsetada ;)