Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Evka
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2009-10-30 15:34:48
Polnud pikemat aega (võõrkeelseid) kokaraamatuid soetanud ja otsustasin end suurema portsuga rõõmustada. Kasutan tellimisel raamatukauplus Krisostomuse teeneid. Kuna mulle Nigella Lawsoni raamatute stiil istub ja retseptides seni pole pettunud, otsustasin oma Nigella-kogu täiendada, "How to Eat", "Forever Summer" ja "Nigella Bites"on nüüd ka olemas. "The Perfect Scoop" - jäätisemasinale perfektset täiendust.... Kommentaare vist ei vaja "Ben and Jerry's Homemade Ice Cream and Dessert Book" - lustakas raamatuke samal teemal "How to Cook Everything" Bittmanilt - kuigi pole ise seni 'suurte kokaraamatute' stiilis kõigeteadvate piiblitega eriti sina peal olnud, läksin kiitvate hinnangute 'õnge' ja otsustasin selle endale soetada. Ise ei oska veel seisukohta võtta, vajab aega ja põhjalikumat uurimist. "Ripailles" /e.k. Pidusöögid/ - sisukas ja samas tõeliselt lustakas raamat traditsioonilisest prantsuse köögist, sattusin selle peale juhuslikut kuna Krisos oli üks laos lihtsalt olemas. Esmamulje on ärmiselt positiivne. "Real cooking" Nigel Slater "River Cottage Meat Book" Nüüd on mõnusat uurimist pikemaks ajaks....
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2009-10-30 15:38:13
Sõbranna kinkis Marika Blossfeldi "Looduslik toit. Täisväärtuslik elu". Olen huviga sirvinud, päris hea lugemine tõotab tulla. Paar põnevat retsepti olen ka katsetamiseks kõrva taha pannud.
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-10-30 17:01:23
Soetasin endale Kuala Lumpurist Malaisia isaks peetava Tunku kokaraamatu "Favourite dishes from the Tunku´s kitchen", kus on hea valik traditsioonilisi retsepte malaisa köögist.

http://jucjaco.blogspot.com/

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2009-11-17 12:46:12
Vandiste:
Sõbranna kinkis Marika Blossfeldi "Looduslik toit. Täisväärtuslik elu". Olen huviga sirvinud, päris hea lugemine tõotab tulla. Paar põnevat retsepti olen ka katsetamiseks kõrva taha pannud.
Sai ka see raamat soetatud ja nüüdseks läbi vaadatud. Mulle meeldib, sain huvitavaid ideid ja nippe. Mitmeid retseptegi juba katsetatud. Tekkis kange tahtmine suvel Polli keskust külastada. Lisaks ootab riiulis oma järge Sikke Sumari "Namaste".

Kaie

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-11-17 19:58:21
Michel Roux "Eggs" Andrea Nguyen "Asian Dumplings" Will Ricker "The Eastern and Oriental Cookbook" Peggy Porschen "Cake Chic" Tarek Malouf "The Hummingbird Bakery Cookbook" Murdoch Books kirjastuse "Indulgence Petits Fours" Bill Granger "Sydney Food: Commemorative Edition" "Coco: 100 Emerging Culinary Stars Chosen by 10 of the World's Greatest Chefs" Pascal Aussignac "Cuisinier Gascon: Meals from a Gascon Chef" Justin North "French Lessons" Justin North "Becasse: Inspirations and Flavours" - Justini autogrammiga :D

Zap*

Sipsic
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2009-11-17 23:18:40
Mmm "500 Suppi" - "Ainuke kokaraamat mida sa vajad...." - Minu arust see ikka nii ei ole..Tore värviline vidin eksju...Aga midagi praktilist, mida võiks kusagil teha seal pole. Kord on retsept täpselt selline, et koduköögis oleks see hullumeelsus ja suures köögis jälle tundub, et hirmus nikerdamine - peaks kodus midagi sellist tegema - Ei saa nii ega naa pidi......Lugesin kõik retseptid läbi...Kusagil rakendada ei saa...Mõtetu ost:( - Tegelt vist mingi hirmsa viitsimisega inimene EHK leiaks sealt isegi midagi. Samas on teine väga äge supiraamat "365 suppi" Kirjastuselt "odamees" - see on päris hea abimees...Ilusaid pilte küll ei ole aga väga ägedalt seletab teine!
Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-12-03 18:43:27
Mingil teadmata põhjusel sain kingiks kolm uut kokakat: Margaret Howard The 250 Best 4-Ingredient Recipes, The Complete Book of Garlic ja Jade & Muriel Cheni Blue Eye Dragon- Taiwanese Cooking. Hetkel tundub kõikse toredam küüslauguraamat.
Reglisse
Postitusi: 168
Abikokk
2009-12-09 19:32:30
Alain Ducasse -NATURE ?ks viimase aja lemmikraamat. Head ja isu?ratavad retseptid, lihtsad, ilusad pildid ja v?ga hea ?lesehitus, raamatuga kaasas v?ike ostuabimees, kus iga retsepti taga on v?lja toodud mida t?pselt poest -turult vaja l?heb. Martha Stewarti -Suur k?psiseraamat (prantsuse keelne versioon) samuti v?ga asjalik, toredaid ideid kingituste jaoks. Eric Guérin-"De cette ?le en Bri?re, je vois l'horizon" Imeilus "kokaraamat" v?rratud pildid, ?ksikud retseptid, kuid siiski kohvilauaraamat. Robert Linxe -La Maison du Chocolat hea raamat shokolaadis?pradele
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-12-12 00:44:06
Lastele tõi päkapikk sussi sisse "Meie pere jõuluraamatu". Lapsed on raamatust väga vaimustatud :) Endale ostsin täna peale kohvik Mooni külastust raamatu "Vene köök".

Zoozi tegemised

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-12-12 08:52:17
Zoozi:
Endale ostsin täna peale kohvik Mooni külastust raamatu "Vene köök".
Plaanin ka tõsiselt seda Vene Köögi ostu (ja seda pärast Mooni külastust):)

www.kokkama.ee

<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>