Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2009-07-31 09:35:50
Ostsin eile hoidiste raamatau Sahver, püsikliendi hind hetkel vaid 125 kr ja selle raha eest on raamatut rohkem kui küll. Kuna hoidiste teema on mulle veel väga-väga võõras, siis tundub raamat mulle päris sisukas. On traditsioonilisemat (E.Mihkelsilt) aga ka kaasaegsemaid (A.Arrolt ja A. Kangilt) retsept. Puhkuse ajal on plaanis mõned sealt järgi proovida.
Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2009-07-31 12:02:51
Sirliiz:
Ostsin eile hoidiste raamatau Sahver, püsikliendi hind hetkel vaid 125 kr ja selle raha eest on raamatut rohkem kui küll. Kuna hoidiste teema on mulle veel väga-väga võõras, siis tundub raamat mulle päris sisukas. On traditsioonilisemat (E.Mihkelsilt) aga ka kaasaegsemaid (A.Arrolt ja A. Kangilt) retsept. Puhkuse ajal on plaanis mõned sealt järgi proovida.
Samad sõnad mis Sirliiz, eile just ostsin Sahvri :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-08-02 19:41:02
Sain kätte ja "töötasin" otsast-otsani läbi Liam Tomlin "Season to Taste" Hea raamat.

Zap*

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-08-13 21:49:02
Sünnipäevaga täienes riiul raamatutega Sepamaa Talu Köök 2 ja Nigella Feast. Viimast olen eriti pikka aega soovinud. On ikka võimsad söömaajad kokku pandud küll.

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-15 18:11:30
Minu kaks uusimat raamatut pole otseselt küll retseptiraamatud. Nimelt saatis üks mu ingliskeelse toidublogi lugeja Saksamaal mulle tänutäheks (nii ta ise sõnastas :)) kaks raamatut, mis mul Amazon.co.uk wishlistis e. soovinimekirjas olid: Orangette'i autori Molly Wizenbergi "A Homemade Life: stories and recipes from my kitchen table" Michael Ruhlmani "Ratio: the simple codes behind the craft of everyday cooking"

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-09-18 14:57:51
Viimase paari kuuga on minu riiulisse kolinud 7 uut kokaraamatut. Tonia George "Breakfast and Brunch" Thane Prince "Jams and Chutneys: Preserving the Harvest" Suzanne Pirret "The Pleasure is All Mine: Selfish Food for Modern Life" - endine Jamie Oliveri restorani pastry chef, meenutab kentsakaid söögi ja restoranidega seotud lugusid oma elust. Väga lahe. Murdoch Books kirjastuse "Indulgence Cookies" - see raamat üllatas mind tõesti positiivselt, ostsin kõhklevalt, aga väga kena on. Gilles Pudlowski "Great Women Chefs of Europe" Nancy Silverton "Sandwich Book: The Best Sandwiches Ever" - noh see oli pisut pettumus, sest minusuguse fotofanaatiku jaoks on pilte vähem kui ma lootsin, aga retseptid tunduvad ok. Serge Dansereau "Bathers' Pavilion Menus and Recipes" - sain odavmüügist 6 usd ja olin jube rõõmus.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-10-08 16:36:41
Täna maabus mu raamaturiiulile mitu uut kokaraamatut. Esiteks mahukas kõvakaaneline "90 Years of KitchenAid - The Cookbook" - selle eest suur aitäh Erxile. :) Amazonist saabusid järgmised kauaoodatud raamatud: Clare Ferguson "Flavours of Provence" Raymond Blanc "Simple French Cookery" Akex Mackay & Peter Knab "Cooking in Provence" Christine Ferber "Mes Confitures; The Jams and Jellies of Christine Ferber" Eric Treuille & Victoria Blashford-Snell "Canapés: every way for every occasion" Stephanie Alexander "The cook's companion: the complete book of ingredients and recipes for the Australian kitchen"

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-10-08 16:42:09
Minul on ka kodus olnud mõnda aega juba KitchenAidi imeilus juubeli-kokaraamat. Sirvida sain seda aga alles mõni päev tagasi- seal on palju mõnusaid retsepte sees, mida kindlasti katsetada tahan. Aitäh Erx ja KitchenAid.

Kätrini kokkamispäevik

Kessu343
Postitusi: 122
Abikokk
2009-10-21 21:50:54
Täna sai ostetud Koduleivaraamat - väga soe ja südamlik. Ja esmapilgul sirvides, tundus, et uusi ideid jagub.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-10-23 19:48:11
Saime just Amazonist kätte raamatu: Chocolates and confections: formula, theory and technique for the artisan confectioner.

Kätrini kokkamispäevik

<< 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 >>