Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-01-17 11:57:49
Sain täna sünnipäevaks Tunisia Mediterranean cuisine. Ehmatasin algul raamatut nähes ära, ei tea Tuneesiast ja selle köögipoole pealt midagi. Kuid raamatut uurides avastaisn palju põnevaid retsepte ja täitsa söödavaid ka :D Eks varsti saab mu uusi katsetusi siis näha ka... :)

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-01-17 14:31:40
Zoozi:
Sain täna sünnipäevaks Tunisia Mediterranean cuisine. Ehmatasin algul raamatut nähes ära, ei tea Tuneesiast ja selle köögipoole pealt midagi. Kuid raamatut uurides avastaisn palju põnevaid retsepte ja täitsa söödavaid ka :D Eks varsti saab mu uusi katsetusi siis näha ka... :)
Palju õnne, Zoozi!!! Ja ootan põnevusega Su tuneesia köögi alaseid katsetusi!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-01-17 19:55:01
Pille:
Zoozi:
Sain täna sünnipäevaks Tunisia Mediterranean cuisine. Ehmatasin algul raamatut nähes ära, ei tea Tuneesiast ja selle köögipoole pealt midagi. Kuid raamatut uurides avastaisn palju põnevaid retsepte ja täitsa söödavaid ka :D Eks varsti saab mu uusi katsetusi siis näha ka... :)
Palju õnne, Zoozi!!! Ja ootan põnevusega Su tuneesia köögi alaseid katsetusi!!
Tänan, Pille!

Zoozi tegemised

Mantragirl
Postitusi: 93
Kokaõpilane
2009-01-19 14:25:55
Ei oma küll õnne olla järgneva kahe toreda kokaraamatu omanik, aga lihtsalt poes sirvides jäid silma kui erakordselt huvitavad ja ilusad ja ühe neist olen ka sõbrannale kingiks viinud.... 1. Maria Laidoneri kokaraamat - ülipõnevad retseptid, vahelood, nõuanded ja väljavõtted kirjavahetusest. Loob põneva pildi tolleaegsest toidukultuurist. Leidub retsepte, mis algavad a'la "võta 4 faasanit, kitku suled küljest, leota 4 päeva" või "tapa noor lammas..." 2. Anni Arro Haapsalu kohvikuid ja retsepte - ka kohutavalt ilus ja ajalooline. Kuhu on jäänud selline kaunis, hubane ja šikk, samas lihtne ja mõnus kohvikukultuur?! Tahan ka!
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-02-01 09:02:03
Lõpuks sain kätte om kaua oodatud Jamie Oliveri Ministry of Food kokaraamatu (varasemalt kasutasin tuttava oma, nii et saan nüüd selle talle tagastada :))

www.kokkama.ee

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-02-14 08:50:11
Biba's Northern Italian Cooking by Biba Caggiano-täitsa rahul olen. Sel ajal kui Eestis olin tulid ära ka Kirose Venezia, Oliveri Ministry of Food, Nigella Christmas.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-02-17 09:40:53
Mul siis osa sünnipäevapidustustest selja taga ning sain endale kingiks kokaraamatuid, mida olin juba ammu poelettidel silmanurgast piilunud: Jamie Oliveri - Jamie Itaalia; Namaste - Muhumaa ehedad maitsed (nii mõnusad ja ehedad pildid ja retseptid) Maaliline gurmee (mulle meeldib kuidas selle raamatus eesti nimekamad kokad annavad lugejatele retsepte edasi, võrreldes neid kunstnike maalidega)

www.kokkama.ee

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2009-02-17 22:23:31
Sain sünnipäevaks Pereköögi kokaraamatu... ühtegi retsepti pole veel proovinud, aga inspiratsiooniks tundub küll hea :)
Pulavik
Postitusi: 169
Abikokk
2009-02-18 08:52:42
Ostsin Sirpa Talka Hõrgud kodused koogid. Väga inspireeriv, tuli kohe tahtmine mitu torti teha :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-02-20 15:28:16
Tellisin paar päeva tagasi Amazon.co.uk-st kolm kokaraamatut, mis täna juba UPSiga kohale toodi. Väga kiire ja korralik teendindus :) Anissa Helou Mediterranean Street Food: Stories, Soups, Snacks, Sandwiches, Barbecues, Sweets, and More from Europe, North Africa and the Middle East (sellest unistasin-õhkasin juba mullu aprillis). Anissa Helou Modern mezze Richard Bertinet DOUGH: Simple Contemporary Bread. Viimasest tahaks järgi proovida KÕIK leivaretseptid, tunduvad niiiii ahvatlevad..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 >>