Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2009-01-01 00:17:50
Mulle tõid päkapikud Pirukad 2 100 rooga sarjast.
Spidur
Postitusi: 443
Abikokk
2009-01-02 08:59:10
Mulle tõi jõuluvana "500 šokolaadihõrgutist" ja Pille nimeline päkapikk "450 retsepti kogu maailmast".

Elina tegemised

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2009-01-03 22:31:23
Mind õnnists jõuluaeg kolme kokaraamatuga: Nigella Christmas, How to be Domestic Goddess ja Salakokk Volks Vaageni kokaramat. Minu pettumiseks kattusid Nigella raamatute retseptid osaliselt. Täna meeldis jõuluraamat rohkem!
Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-01-06 10:13:18
Mulle tõi jõuluvana lausa kolm uut kokaraamatut, nimelt Jamie Itaalia, 450 retsepti kogu maailmast ja Magustoidud puuviljade ja marjadega, :)

Magusad fotod

MB
Postitusi: 19
Kokaõpilane
2009-01-06 13:52:19
Minu jõulukingikotti sattus Vein ja toit 2. Vana maailm. Esimene raamat mulle toidu poole pealt ei meeldinud - liiga peen(utsevad)ed ja keerulised retseptid. Teine raamat on selles mõttes parem, osad retsptid on muidugi endiselt töömahukad ja keerulised, aga need saab kenasti jupeks jaotada. Silma jöi rohkelt väga mõnusaid kastmeretsepte ja praekõrvaseid. Näiteks ei pea ju tegema praetud hirveliha punase sibula tartalette'i ja mustikakastme ning juurselleri-täisterasinepi püreega vaid võib sealt välja võtta vaid viimase või retseptist beebiforell rohelise spargli ja kõrvitsakastmega samuti viimase ja panna kokku millega iganes. Üks huvitav peediorsoto retsept oli ka. Muidu on raamat vana maailma riikide/regioonide kaupa lahti võetud ja enamuse regioonide kohta on ka retseptid ja muidugi veinisoovitused. Retseptid siiski ei ole enamasti kohalikud vaid sätitud sobima vastava regiooni veinidega. Pildid mulle ei meeldinud - liiga sätitud minu maitse jaoks.
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2009-01-06 17:34:21
Jee! Tegin endale ise näärikingi ja tellisin Hugh Fearnley-Whittingstalli "The River Cottage Meat Book"-i. Just hetk tagasi eemaldasin ümbrispapi :)
Sinisilm
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2009-01-07 09:25:19
Jõuluvanalt sai tellitud Jamie Oliveri "Jamie Itaalia" (nõustun "naljakate väljendite" osas) ja dets lõpus sai ostetud Laste suur kokaraamat (äkki peaks sellest alustama, enne kui jamie kätte võtan :) )
Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-01-07 09:42:04
Sinisilm:
dets lõpus sai ostetud Laste suur kokaraamat (äkki peaks sellest alustama, enne kui jamie kätte võtan :) )
Vaatasin ka poes Laste suur kokaraamat, tundub täitsa asjalik, kuidas sulle meeldib, oled midagi katsetanud ka sealt?

Magusad fotod

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-01-07 13:49:20
Mina sain endale täna Maru kokaraamatu Maitsev Maailm. Töökaaslasele oli keegi saatnud ja kuna ta ei kokka kinkis mulle. Seda rõõmu seda rõõmu :):):) Nii ilus raamat on. Lisaks annab Amazon lootust, et reedeks jõuavad Nigella Express ja Domestic Godess :):) Täna sain kätte ja sirvisin kiirkorras läbigi. Tõeline shokolaadiküpsetiste tuhin tuli peale.

Kätrini kokkamispäevik

Sinisilm
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2009-01-07 15:18:12
Marit:
Sinisilm:
dets lõpus sai ostetud Laste suur kokaraamat (äkki peaks sellest alustama, enne kui jamie kätte võtan :) )
Vaatasin ka poes Laste suur kokaraamat, tundub täitsa asjalik, kuidas sulle meeldib, oled midagi katsetanud ka sealt?
Katsetanud pole, ma olen rohkem seda "how-to" poolt lugenud ja tutvunud sellega kui palju portse "asju" päevas laps (3,5a) peaks sööma (hästipalju peaks) .
<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>