Täpik

Postitusi: 243

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2012-05-15 10:15:49
Kas keegi oskab soovitada catering firmat Soomes (aga miks mitte ka Eestis), kes osutaks mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega teenust (nt ca 20 inimesele) Helsingis.
2012-01-05 12:11:00
Karnivoor:
Liisi:
Nigella Lawson KÖÖK. http://www.toidutare.ee/img/cache/3c/img-uudis-88fa978b596dd82___300x300.jpg Läbi sirvitud - palju ilusaid pilte ja ahvatlevaid retsepte. Lisaks meeldib, et paljude retseptide lõpus on viide kuidas külmutada antud rooga või mida teha jääkidega.
Mul on ka Nigella Kitchen (inglise keeles), aga millegipärast need retseptid üldse ei kõneta mind. Paari asja olen vist proovinud ainult ehk ilus raamat, aga seisab mul niisama. Nigella Express on samas jälle pidevalt kasutuses.
Sama siin. Olen mõned üksikud asjad sealt teinud, kuigi raamat on juba möödunud jõulust ja eelnevad Nigella teosed on ka ikka kasutuses olnud. Kui juurdlema hakata, siis ilmselt ka Express kõige rohkem (kõik inglise keeles). Täitsa kummaline, miks nii, kuigi on nii ilus raamat!
2011-11-21 10:22:54
Silja:
Netcat:
Silja:
Ega keegi tea kust saaks kandilist lahtikäivat koogivormi? EDIT: ise küsin - ise vastan :D Leidsin googeldades http://kodutarbed.eu/epood/product.php?id_product=73 , aga ehk keegi teab veel suuremat?
Suurem saab olla ainult ahjuplaat. Kas siis sügavate servadega, või tavaline plaat + need lahtised parajaks seatavad metallist ääred, mida müüakse, ainult ma ei mäleta praegu, kus ma neid viimati nägin, võimalik et mingis kataloogis.
No terve terve mõistus! Muidugi! Kuidas ma kohe nende lahtikäivate servade peale ei tulnud! Aitäh! Eks ma asun otsima :D
Tartus on Prismas ja Kaubamajas neid metallääri. Hind võttis hinge kinni. Mingil ajal oli kandilist lahtikäivat vormi müügil ka - soodukas vist mingi nt Selveris (nt Poola päritolu).
2011-11-16 10:02:54
Novaluxis on ka olnud ja samuti Jyskis. Viimaste kvaliteet pole muidugi hea st peale küpsetamist on glasuur nagu praguline, aga mitte katki (kannatasid järgmist küpsetamist kah).
2011-09-05 09:03:18
jf:
Plaan on ka rosmariiniseemned kunagi potti pista, ei tea, kaua rosmariinil läheb, et seemnest suureks taimeks kasvada?
Päris mitu aastat läheb. Esimese aastaga on ca 10 cm taim, sellest pole midagi võtta. Soovitan osta potiga ürdi supermarketist - parem kui mitu. Sellest saab siis suvel ikka mõned korrad näpsata, ilma taimele liiga tegemata. Suveks õue ja talveks tuppa (kui võimalik, siis jahedasse ja valgesse). Mida vanem taim, seda haralisem ja seda rohkem võrseid, mida kasutada.