Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2008-12-02 11:18:40
Nädalavahetusel sai omandatud Rahva Raamatust Selline ilus jutu- ja kokaraamat. Prantsuse köögi raamatut mul veel polnud ja pekikook kõlab ka päris intrigeerivalt. Lisaks Selverist soodukaga Maru maitsev maailm. Kah ilus silmale kaeda ning pere ärritada kummaliste toidunimedega.
Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2008-12-04 22:49:58
Käisin täna kaltsuka-tuuril. Riidekappi midagi põnevat ei leidnud, leidsin hoopis paar norrakeelset kokaraamatut. Ostsin ära ka :) Kokebok. Bra og rimelig mat (Kokaraamat. Hea ja odav toit) ja 100 Retter av Malt Kjøtt (100 rooga hakklihast).

sussi-sussi.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-12-08 19:10:18
Ostsin endale Tessa Kirose Murakarabadest oliivisaludeni.

Zoozi tegemised

Moxuma
Postitusi: 17
Kokaõpilane
2008-12-10 17:26:25
Viimane ost on Camellia Panjabi 50 imelist India karrit. Mõnusat lugemist tükiks ajaks :)
Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2008-12-11 10:13:53
Minu viimane ost oli Apiciuse De re coquinaria tõlge Cookery and Dining in Imperial Rome. J. D. Vehling (trans., ed.)

Tullia jutukesed

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-12-13 11:46:25
Minu viimased kolm uut kokaraamatut on Jamie Oliveri Jamie's Ministry of Food, Nigella Lawsoni Nigella Christmas ja Pilgrimi uus üllitus Kirg. Toit. Aga eile sain suure virna kokandusteemalisi raamatuid laenuks. Nimelt läheb mu armas täditütar aastaks-kaheks Austraaliasse rändama ja pidi oma korteri tühjaks tegema. Minu raamaturiiulis leiavad selleks ajaks koha järgmised raamatud: Mirja von Knorring Elav gastronoomia (Oma Maitse) Miriam Polunin Tervistav toit (DK) Urms Kokassaar, Mihkel Zilmer Vitamiinid (TervisPluss) Gillian McKeith Sa oled see, mida sööd (Pilgrim) Pierre Jean Cousin Toit kui ravim (Varrak) Sylvia Danielsson Marjad, puu- ja köögiviljad (Maalehe Raamat) Kadri Kroon, Angeelika Kang Tee (100 rooga) Anni Arro Sepamaa talu köök (100 rooga) Vahemere maade kokaraamat (Sinisukk) Olen 'saagiga' täitsa rahul, sest mõned neist on täiesti tundmatud, mõned sellised, mida tahtsin lugeda, aga osta poleks raatsinud-viitsinud. Nüüd saan nendega rahus tutvuda :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Proua Simpson
Postitusi: 177
Abikokk
2008-12-14 20:06:54
Minu uusim raamat on Apollost odavalt saadud Simply Salads. Tundub, et on asjalik. Raamatu alguses on igatsorti selgitusi õlide, kastmete, maitseainete jms kohta, mida salatite tegemisel kasutada. Ja retsepte rohelistest salatitest kuni soojade salatiteni. Kuna aga enne jõule pole endal üldse olnud aega kokata, siis ei oska kahjuks öelda, kas retseptid ka kasutatavad on :P Aga inspiratsiooni saab kindlasti...
Sandraliis
Postitusi: 28
Kokaõpilane
2008-12-14 21:14:59
Minu uusim kokaraamat on Koogid - 1001 klassikalist retsepti kogu maailmast. Olen juba nii mõnegi lehe vahele järjehoidja pannud,et lihtsalt üles leida retsept mida plaanis järgi proovida.
Seebimull
Postitusi: 38
Kokaõpilane
2008-12-15 14:50:55
Viimati ostsin vist Sikke Sumari "Namaste. Muhumaa ehedad maitsed". Väga ilusad pildid ja annab inspiratsiooni. Kuna endalgi plaanis Itaaliasse maakodu soetada, siis pani mõtlema, et miks mitte hoopis Muhumaale? Ja mitut retsepti olen sealt ka proovinud.
Mariake
Postitusi: 30
Kokaõpilane
2008-12-15 19:30:29
Minu kaks uuemat kokaraamatut on Angeelika Kang "Jäised ahvatlused" ja "Süües terveks ja kauniks. Rohelised köögiviljad"
<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>