Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-04-01 09:20:29
Sain ka omale Jamie Oliveri Ministry of Food - mees tõi Londonist kingituseks :) Vahepeal olen saanud kingiks ja ostnud sellised raamatud: * Suklaa, sarjast ruokasuosikit * B. Ojakangas "The Great Scandinavian Baking Book" * Kuldne shokolaadiraamat * A.Helou "Mediterranean Street Food" * J. Oliveri Itaalia

Zoozi tegemised

Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2009-04-01 09:39:40
Üle hulga aja lihtsalt ostsin poeriiulist kokaraamatu, ilma isegi sirvimata: Camellia Panjabi 50 imelist India karrit.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-01 12:08:07
Zapxpxau:
Sain täna kätte sel nädalal ilmunud David Everitt-Matthiase teise raamatu. Pink praline tart with white chocolate sorbet Strawberry and hibiscus jelly with lemon verbena custard and blackcurrant sorbet Baked passion fruit cream with caramelised mango and coconut sorbet Camomile cream with soft meringue, brambles and sugared verbena Elderberry vacherin with elderberry curd Acorn tiramisu Crab apple and walnut crumble with crumble ice cream Swiss chard and confit melon tart Green tea cream with lapsang jelly and milk mousse Elderflower mousse with roasted red gooseberries Meadowsweet cream with meadowsweet & greengage sorbet and breton butter biscuits Gorse flower panna cotta with gorse and coconut sorbet Sorrel ice cream with wood sorrel and compote of brambles ...
Tunduvad tõesti ääretult põnevad! Tammetõru tiramisu?? Kuidas ta seda angervaksakreemi teeb? Angervaksa korjasime esimest korda Hiiumaal ja siis avastasime, et kasvab ka me endi koduhoovis :) Lisasin astelherne kohta kirje ka kokandussõnastikku, aga pean tunnistama, et ei ole selle kulinaarsest kasutusest teadlik..
Zoozi:
Sain ka omale Jamie Oliveri Ministry of Food - mees tõi Londonist kingituseks :) Vahepeal olen saanud kingiks ja ostnud sellised raamatud: *Suklaa, sarjast ruokasuosikit *B. Ojakangas "The Great Scandinavian Baking Book" *Kuldne shokolaadiraamat *A.Helou "Mediterranean Street Food" *J. Oliveri Itaalia
Zoozi, Sul on küll tore mees :) Mul on B. Ojakanga skandinaavia pidulaudade kokaraamat, seda küpsetamisraamatut pole. Tean, et seda peetakse väga heaks ja loodan isegi seda kunagi lapata.. Helou raamat on mul endal olemas, nagu ka Jamie Ministry of Food. Ingliskeelse Jamie's Italy laenas üks sõbranna mulle. Lisasin sealt mõned retseptid nami-namisse ka...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-04-01 17:20:19
Mina sain lõpuks endale paljukiibitsetud Culinaria France. Väga põnev lugemine.

http://jucjaco.blogspot.com/

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-04-01 21:22:06
Pille:
Mul on B. Ojakanga skandinaavia pidulaudade kokaraamat, seda küpsetamisraamatut pole. Tean, et seda peetakse väga heaks ja loodan isegi seda kunagi lapata..
Aga Pille, minu käest võid laenata, kui soovid .....:)

Zoozi tegemised

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-04-07 22:05:42
sain täna endale Selverist soodukaga müüdava "Tervislikud teraviljaroad"...igati põnev tundus...püüan sealt siis nüüd katsetama hakata...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-04-16 14:48:59
Minu kaks uusimat "kullakest" :rolleyes: Johnny Iuzzini "Dessert Fourplay" Simon Wright "The French Café Cookbook" Olen mõlema ostuga väga rahul ja lähitulevikus saab ehk paari katsetust perenaine.ee lehel näha ja kuulda. Niipea kui õnnestub toorainet hankida.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-21 13:01:27
Zapxpxau:
Minu kaks uusimat "kullakest" :rolleyes: Johnny Iuzzini "Dessert Fourplay" Simon Wright "The French Café Cookbook" Olen mõlema ostuga väga rahul ja lähitulevikus saab ehk paari katsetust perenaine.ee lehel näha ja kuulda. Niipea kui õnnestub toorainet hankida.
Sul on alati ääretult peened raamatud, Zapxpxau :) Mina luban, et nüüd tükk aega uusi kokaraamatuid ise ei osta. Sest just saabus Amazonist 6-kilone saadetis ja hetkel rohkem ei jaksa lihtsalt :) Hugh Fearnley-Whittingstall "The River Cottage Meat Book" Hugh Fearnley-Whittingstall "Hugh Fearlessly Eats It All: Dispatches from the gastronomic front line" (pigem esseistika kui kokaraamat) Rachel Allen "Rachel's Food for Living" David Thompson "Thai food" Ken Hom "Simple Chinese Cookery" Yasmin Alibhai-Brown "The Settler's Cookbook: A memoir of love, migration, and food" (ühe tuntud briti kolumnisti memuaarid, sh mõned retseptid. Olen Yasmin Alibhai-Browni tema Londoni kodus ühe uurimisprojekti tarbeks intervjueerinud, väga koloriitne daam. Seepärast ootan põnevusega, kui saan selle raamatu kallale asuda).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2009-05-09 22:52:03
Vanemaks saamisel on siiski omad plussid :) Eelmisel nädalal lisandusid riiulisse: Jamie's Ministry of food Nigella Express ja T. Väinsaare Taimetoidud Külalised said niigi eelnevalt Nigellast insprireeritud retseptiega kostitatud ning Jamie krõbedast lõhe(nahast) ei pääsenud nad ka...
Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-05-21 14:36:28
Minulgi on nüüd eestikeelne "Jamie Itaalia." Muidu ma võib-olla ei olekski sellest teada andnud, aga ma ei saa maha vaikida, et nagu kusagil eespool keegi mainis, on ka minu arvates raamatu tõlge väga kehv. Mul on nii kahju, et Jamie stiil on siit raamatust välja jäänud. Ja mitte ainult stiil, vaid üldse tundub, et tõlkija on natuke liiga lihtsa vastupanu teed läinud ja pelgalt "info edastanud." Võib-olla oleks kergem, kui ma ei oleks kunagi ühtegi Jamie originaali käes hoidnud, siis ei saaks ka viriseda :) (Seega põhjus on ikkagi minus :D )
<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>