Maris

Postitusi: 305

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2010-03-23 20:17:33
Eestimaistele sushihuvilistele ja muidu jaapani toidu huvilistele julgen soovitada MoshiMoshi koolitust. Ise käisin nende juures sushi valmistamise põhinippe õppimas, aga tekkis huvi võtta osa ka jaapani koduste toitude koolitusest. Meeldis, et kõik said ise kätt proovida, mitte ainult pealt vaadata ja eriti praktiliseks hindan seda, et sushit valmistati just Eestis kättesaadavatest komponentidest. Julgustati kasutama oma maitse järgi peaaegu ükskõik millist meelepärast toiduainet. Seal õpetati ka, kuidas jaapanlased suuremale külaliste hulgale sushit teevad. Ei jõua nemadki lõpmatuseni nigirisid vorpida, neil on selleks palju lihtsam viis - sushitort! Kõige muu kõrval räägiti muidugi ka jaapani köögis levinud maitseainetest ja nende kasutamisest, mis omakorda innustab neid oma kodus julgemalt katsetama.
2010-02-13 16:17:51
Reglisse:
Vahel teen kastet ka parafiini?liga see (dieetkaste) kuna parafiin?li ei anna ?ldse kaloreid;).
Mis on parafiiniõli? On see ikka midagi söödavat? :)
2009-12-30 10:50:19
Kas keegi teab soovitada, kust saab osta glükoosisiirupit?
2009-12-30 10:49:16
Minule tõi päkapikk Jamie's America ja River Cottage Everyday. Jamie America on häid arvustustusi saanud ja ütlen minagi, et ta on leidnud üles ja toonud esile maitsva ja mitmekülgse Ameerika toidu. Teisalt pean nurisema selle raamatu sisukorra üle. Teise mandri elanikuna ei tunne ma huvi Ameerika toitu osariigiti valmistama hakata. Aga võib-olla tahabki Jamie mind mu stampmõtlemisest välja tuua :) River Cottage Everyday on igati praktiline ja mõnusa atmosfääriga raamat. Kohe kutsub käes hoidma ja lugema. Väga minu stiilis raamat.
2009-11-06 13:40:00
Profa:
Tegelikkuses on see kõik enamasti müügitrikk popparitele/trendiusklikele, süvausklik teab niigi kust mida ja kuidas saab.
Ei ole päris nii. Küsimus tõusiski esile just seetõttu, et meie tutvusringkonnas on moslemid, keda teadustöö tegemine on toonud Eestisse ja siin on nad olude sunnil taimetoitlased pidanud olema. Kala nad küll söövad aga liha ja lihatooteid mitte. Eestis on nad nüüdseks vahelduva eduga juba üle paari aasta olnud, aga halal-liha poes kohanud ei ole. Halal ja kosher on pisut erinevad asjad, aga ikka üsna sarnased. Oluline on loomade tapmisviis ja halal-märgistuse saamiseks peab kas halal-inspektor või veterinaarinspektor seda tunnistama. Naeruväärne on minu arvates muidugi see, kui täiesti mitteloomsele tootele antakse halal-märgistus. Sisuliselt see vale ei ole, aga siin küll kasutatakse inimeste teadmatust müügitrikina.