Retseptivõistlus "TORT ISAMAALE 2015"

kadie
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2015-02-25 11:28:14
VÕISTLUSTÖÖ NR 62 (MAGUS) Mooniglasuuri, mustika ja põldmarjatort õrnalt kaneeline. Tordi põhja sisse on lisatud marjad, põhjade vahel ja peal on mooniseemnetega glasuur.
kadie
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2015-02-25 11:29:20
VÕISTLUSTÖÖ NR 63 (MAGUS) Vürtsikas leivatort, vahukoore - mascarpone kreemi ning põldmarjadega. Põhjad immutatud konjaki ja õunamahlaga, vahel õunamoos.
Katalee
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2015-02-25 12:33:57
VÕISTLUSTÖÖ NR 64 (MAGUS) Selle aasta loomaks on metssiga siit ka siis teemakohaline tort "Metsanotsu pidulaud". Kasutatud on kakaomaalingu tehnikat Lubeca naturaalsele martsipanile.
Messua
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2015-02-25 13:31:35
VÕISTLUSTÖÖ NR 65 (MAGUS) Ajalistesse raamidesse küll enam ei mahu, kuid peojärgse päeva töine hommik on nõudnud oma.... Siiski ka pildike meie eilsest magustoidust. Sel korral oli vaja kostitada tordiga suuremat hulka peokülalisi ja sellest tulenevalt sai kook lihtne ja juba läbiproovitud sisu-kattega: Pühalepa seelikutriibustiku all peidab end šokolaadine toorjuustuvaht kakaoga biskviitpõhjal.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-02-25 13:53:36
Messua:
Ajalistesse raamidesse küll enam ei mahu, kuid peojärgse päeva töine hommik on nõudnud oma....
Messua, praegu alles märkasin, et olin vale päeva pannud - copy/paste mullusest. Loomulikult on peale EV aastapäeva aega veel tavapäraselt terve pikk päev tortide lisamiseks ehk siis tordivõistluse kell kukub 26. veebruaril kell 10 hommikul. Minu vabandused!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Miu
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2015-02-25 13:54:25
VÕISTLUSTÖÖ NR 66 (MAGUS) Juba mitmed osalejad on öelnud, et nende tööd inspireeris lihtsuse võlu. Ka mina liitun selle seltskonnaga - see väike tordike koosneb vanakooli biskviidist, kohupiima-vahukoorekreemist ning õuna- ja astelpajumoosist. Kaunistamise käigus selgus aga, et torditegu on ikka tunduvalt lihtsam ettevõtmine kui kiviaia ladumine...
Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2015-02-25 14:08:06
VÕISTLUSTÖÖ NR 67 (MAGUS) Meie tähistame viimastel aastatel vabariigi aastapäeva kuupäevade lähedust sefiiritordiga. Mul tütrel on nimelt siis ka sünnipäev ja no igal aastal mõtlen, et võiks temaatilise väljanägemisega tordi kokku keerata, aga lõpetan ikka kiirustades sefiiritorti tehes. Täiesti klassikaline sefiiritort. Vahel kodune kirsimoos ja kodumaa lehmade rammus koor koos kohupiimaga.

Lavendlimesi.blogspot.com

akipaki
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2015-02-25 14:22:54
VÕISTLUSTÖÖ NR 68 (SOOLANE) Kilu ja tort- tundub esmapilgul ehk pisut võõras, kuid kui need kaks asja kokku panna, võib saada ühele kala- ja kilusõbrast eestlasele päris meeltmööda roa, mis sobis suurepäraselt kaunistama ka pidulauda. Retsepti leiab minu blogist
Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2015-02-25 17:07:02
VÕISTLUSTÖÖ NR 69 (MAGUS) Meie tähistasime vabariigi 97. sünnipäeva tagasihoidliku jõhvika-kodujuustutordiga. Põhjaks kuivatatud jõhvikatega brownie, vahel jõhvikamoos ja vahukoore-kodujuustukreem.

Liisi Blogi

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2015-02-26 00:52:36
VÕISTLUSTÖÖ NR 70 (MAGUS) Siis kui ma olin juba alla andnud, avastasin hommikul, et konkurss kestab 26. hommikuni ja mul on veel terve päev :D ning nagu ikka tabas mind siis mingi võitlusvaim. Siin ta: "Tuisk" Hele biskviit, immutatud porteriga. Vahel kohupiima vahukoore kreem kuivatatud jõhvikatega, teine kiht martsipan ja kohupiima-vahukoore kreem karamellise musta leivaga. Peal ikka kohupiima-vahukoore kreem ja kaunistatud beseega. Ainete vahekorrad nõuavad veel tööd, aga esmamulje on hea :)

It´s all about seasoning!

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>