HIINA KÖÖK

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-03-01 21:53:12
Kahele eelmisele. Olen teinud neid mustriga mune korduvalt nüüd küll aastaid tagasi, aga olid natuke erilised küll. Oluliselt tugevam muster tuli, kui siin pildil ja maitse oli ka teistsugune kui tavalisel munal. Proovin leida aega, et retsept ümber kirjutada.
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2011-03-03 07:27:20
Vaatasin, et see salat peaks siia ka sobima :) Chingi vürtsikas kikerhernesalat

Zoozi tegemised

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2011-03-05 15:30:33
Minu tehtud meekana pilt ja jutt siin.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-06 21:25:26
Ma olen teinud neli erinevat kanarooga selle kooskokkamise raames: kana india pähklitega (seda olen ka varem korduvalt teinud), krõbedat kana magushapus kastmes, seesami-meekana, sidrunikana.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2011-03-07 08:49:38
Sai nädalavahetusel ka siinne hittroog krõbekana ära proovitud. Pildi tegemiseni ei jõudnudki, sest vaja oli ju kohe kõik pintslisse pista ;) Nagu aru saada, siis perele meeldis. Eriti tore oli see, et mees ütles süües, et võin hiinkasse tööle minna küll, et see parem, kui see, mis seal pakutakse :) Nämm-nämm, teen teinekordki, kui hiinaka isu tuleb! Aga enne tuleb veel need teised siinolnud kanaroad ära proovida.
Yahna
Postitusi: 49
Kokaõpilane
2011-03-07 10:41:05
Tegin ka paljukiidetud krõbedat kana magushapus kastmes ja ei pidanud pettuma! Ülimaitsev! Ootan juba lõunat, et saaks eilse õhtusöögi ülejääki süüa! Ime, et üldse midagi järgi jäi...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-08 09:19:22
Pille:
Ma olen teinud neli erinevat kanarooga selle kooskokkamise raames: kana india pähklitega (seda olen ka varem korduvalt teinud), krõbedat kana magushapus kastmes, seesami-meekana, sidrunikana.
Kõik neli kanaretsepti on nüüdseks lisatud!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-10 19:37:29
Kas tahab keegi veel oma hiina köögi saavutused üles anda? Homme hommikul loosin Jamied välja ja _iga_ tehtud roa eest saab loosimisele ühe hääle, nii et kui olete üle ühe roa teinud, siis pange need ka siia üles!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2011-03-10 20:07:19
Kahju, et see kooskokkamiskuu nii kähku möödus. Mul oli plaane palju, aga teostamiseni ei jõudnud. Sel pühapäeval tulevad külalised, teen siis ilmselt suurema Hiina köögi kokkamise.. eks siis saab siia pilte-ideid veidi hilinemisega... Aga praegu mainin veel ära, et tegin sellesse teemasse hästisobivaid nuudleid (tegin neid küll spagettidega, aga munanuudlitega saab ka teha). Mulle maitsesid väga. Retsept blogis.
h_s
Postitusi: 81
Kokaõpilane
2011-03-10 21:23:20
Mina tegin veel selle retsepti ainetel sealihavokki. Brokoli asemel kasutasin küll külmutatud vokiköögivilju, kuid see ei olnud ilmselt väga hea mõte, sest nad jäid lödid ja vesised. Aga sealiha jäi väga mõnus pehme, ei teagi, kas oli hea tükk sattunud või toimis see marinaad hästi. Küll aga oli seal retseptis toodud ära tore nipp - nimelt tasub õli enne praadima asumist maitsestada. Selle jaoks praetakse hästi kuumas õlis lühikest aega ingveritükke ja küüslauguviile, mis seejärel õlist välja korjatakse.
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>