NIGELLA LAWSONI (UK) kokaraamatud ja -saated

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2009-03-22 18:29:31
Mul ka jäi venivaks ja lapsed tunnistasid praagiks (loe: ei söö ja vinguvad). Kuulikesi annab veeretada.... Mul polnud maisisiirupit, tegin suhkrusiirupiga ja ajasin kõik vale siirupi süüks. Äkki on hoopis kuuseis vale?
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-03-22 18:39:57
Huvitav, mina tegin neid kärjekomme täpselt siin oleva õpetuse järgi ja tulid just sellised, nagu pidid ja pildil näha. Tegin ka Dansukkeri suhkrusiirupiga. Ahhaa, ja siinsamas teemas olen sellest juba kirjutanud ka :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Uniquegirl
Postitusi: 132
Abikokk
2009-04-07 19:03:45
Kas keegi nägi kanal11st eelmise nädala pühapäeval olevat saadet? Ma sattusin alles poole peale ja ei näinud kuidas ta kana tegi. Tean, et kana sees oli tal peekon. Aga mis veel ja kuidas ta seda tegi? Oleks hädasti vaja.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-04-07 19:29:50
Uniquegirl:
Kas keegi nägi kanal11st eelmise nädala pühapäeval olevat saadet? Ma sattusin alles poole peale ja ei näinud kuidas ta kana tegi. Tean, et kana sees oli tal peekon. Aga mis veel ja kuidas ta seda tegi? Oleks hädasti vaja.
Toidutares on Nigella retseptid olemas :)

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-08 07:31:41
K2trin:
Uniquegirl:
Kas keegi nägi kanal11st eelmise nädala pühapäeval olevat saadet? Ma sattusin alles poole peale ja ei näinud kuidas ta kana tegi. Tean, et kana sees oli tal peekon. Aga mis veel ja kuidas ta seda tegi? Oleks hädasti vaja.
Toidutares on Nigella retseptid olemas :)
Nigella ahjukana peekoni ja brändiga. Ja Nami-Namis on ka suur valik Nigella Lawsoni retsepte :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-06 13:30:32
Yahna:
Tere! Vaatasin ühte Nigella sünnipäevakoogi retsepti (mida seal ka kiidetakse) ning ei teadnud mida kujutab endast 1 koostisosa: 3 tablespoons Bird’s custard powder. Kas teate millega võib olla tegu? Kas seda on ka meil Eestis saada ja kui ei ole, siis millega võiks asendada? Retsept ise asub siin: http://www.nigella.com/recipe/recipe_detail.aspx?key=B&rid=190 Tänud.
Kokandussõnastikus on sellest juttu. Võid võtta tavalist vanillikastmepulbrit (Ekströms jms) selle asemel.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-05-09 23:47:37
Naised saunas rääkisid, et Nigella Expressi tõlgitakse eesti keelde. Loodetavasti ei lähe ilmumisega enam kaua aega :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2009-08-05 13:58:37
Tassisin koju Nigella Feast raamatu, ikka hea kui miski su elu parandab. Kuigi see igavese suve lugu on ka ahvatlev. Piilun siis sellest uuest raamatust südamekujulist vaarikakooki. Päris palju toredaid asju tundub veel olema, aga ahjuroogadeks tuleb ikka talve oodata... :)
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2009-08-05 23:11:27
Tiina:
Naised saunas rääkisid, et Nigella Expressi tõlgitakse eesti keelde. Loodetavasti ei lähe ilmumisega enam kaua aega :)
Loodetavasti ei tõlgi raamatut sama inimene, kes saadet...
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-08-06 11:12:03
Nipitiri:
Loodetavasti ei tõlgi raamatut sama inimene, kes saadet...
Nipitiri, see on juba nii põrnalõhestavalt valus iroonia et peaks lausa keelatud olema....
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>