Uniquegirl

Postitusi: 132

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2012-12-20 14:38:43
Stockmannist ka leidsin aga valik väike. Bon Appetit poes aga palju suurem. Suur tänu abi eest
2012-12-19 00:20:02
Mul sama küsimus ja probleem. Tegin Tuuli blogist Mandariii napsu ja nüüd ei leia vajalikku pudelit. Käisin täna kogu Kristiine keskuse läbi (prisma, jysk, koduekstra jne) ja mitte midagi. Oskab keegi anda uuemat infot, kust leiab selliseid pudeleid. Lähen käin ka Kaubamajas ja Stockmannis veel.
2010-02-07 13:41:39
mina avastasin enda jaoks uue pannkoogi retsepti (minu jaoks vähemalt uue). Retsept pärit Good Food ajakirjast (vist oli 2010 veebruari number) ja mulle esiteks meeldib see tainas ise ja teiseks idee panna taignasse marju. Olen teinud mustsõstardega (sügavkülmutatud) ja eile panin mustsõstardele juurde veel vaarikaid. Eesti keelne retsept blogis
2010-01-08 22:36:05
suvel tegin riisi pannacottat Tegin mingi nami-nami retsepti järgi ükskord ka riisi-šokolaadipudingut (ei mäleta, mis retsepti järgi) aga see ei tulnud kõige parem välja. Aga eks selle kuu jooksul proovin veel midagi riisist
2009-12-29 13:17:10
Sai ka minul ära külastatud kohvik Komeet. Läksin sinna 3 sõbrannaga eile õhtul ehk siis esmaspäeval, jõudsime kell 7 ja ootasime kuskil 10 minutit, et lauda saada ja siis vabanes lausa 2 lauda. Saime akna alla ja avanes tõesti imeline vaade. Kuna olin siin kommentaare lugenud, siis oskasin arvestada, et aega tellimuse võtmisega ja täitmisega läheb. Anti meile 1 menüü 4 peale :O Veinikaarti ei antud. Saime selle alles peale küsimist. Valisime veini välja, mis oli kahjuks soojas, siis valisime teise veini. Toidu tellimust anda ei jõudnud koos veiniga kuna no lobiseda oli ka vaja ju. Toodi meile vein suhteliselt kiiresti. Veini pudelil hakkas põhi juba paistma kui avastasime, et söögitellimust ei ole meilt keegi veel võtnud. Ettekandjat oli vaja ise juurde kutsuda. Tellisime salatit. Salatitega läks kuskil 15 minuti aega. Mina sõin tuunikala salatit „kadunud munaga“. Oli täiesti tavaline tuunikala salat, ei midagi erilist. Selleks, et teha teine veini tellimus läks ka meeletult palju aega aga kui vein tellitud, siis tuuakse see kohale üpris kiiresti. Keegi ei käinud küsimas, kas soovime veel midagi juurde, kohvi, kooki. Oli vaja igakord ettekandjat uuesti kutsuda. Tee ja kook tulid peale tellimist üpris kiiresti. Eks seda kiirust võis mõjutada aga asjaolu, et kell oli juba pool 10 ja rahvast vähem. Mina sõin vaarika-kodujuustukooki, mis oli ka täiesti tavaline, ei midagi erilist, isegi natuke maitsetu. Sõbranna võttis napoleoni, mis oli tõesti hea, mahlane ja värske. Teine sõbranna võttis kirsi-šokolaadikoogi, mis oli samuti väga maitsev ja õhuline. Minu arvamus kohvikust jäi hea. Sinna aga ikkagi tasub minna, kui aega on ja tahaks mõnusalt aega veeta. Üksinda sinna laptopiga või raamatuga ei läheks kuna ei ole privaatset nurgakest ja melu on ka suur. Aga just väikse naiste seltskonnaga on väga tore seal.