NIGELLA LAWSONI (UK) kokaraamatud ja -saated

Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2010-01-18 14:33:36
Kingadraakon:
kumb siis etem nigella express soetada oleks, eesti keeles või inglise keeles?
Ma lappasin seda eestikeelset varianti. Ingliskeelset ei leidnud üles, aga üritan kindlasti. Ülimalt isuäratav oli küll, peaks endale soetama. Praegu ongi küsimus, kumb neist kahest...
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2010-04-28 19:00:28
Mina soovitaks ka kindlasti inglise keeles osta. Nigella Express on juba pool aastat minu lemmik kokaraamat olnud. Iga kord kui kuulen kedagi virisemas, et tal pole aega süüa teha siis tekib tahtmine see raamat kinkida- nii palju kiireid ja geniaalseid retsepte. Ükspäev mees ka imestas sõbra naise virisemise peale, kuidas viimane aja puudumisel valmistoitu ostab, et meil kulub üldjuhul kõll max15min söögi valmistamise peale. No vahest küll ikka rohkem :)
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2010-10-29 10:44:13
Meesloom kinkis mulle täna sünnipäevaks muuhulgas Nigella Expressi... Nüüd tahaks hullult sirvima hakata..:D aga kurjam see töö :D

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Minukiisu
Postitusi: 137
Abikokk
2010-10-29 10:56:58
Silx:
Meesloom kinkis mulle täna sünnipäevaks muuhulgas Nigella Expressi... Nüüd tahaks hullult sirvima hakata..:D aga kurjam see töö :D
See raamat on Jõuluvana nimekirjas esimene. Sain poes põgusalt piiluda ja kohalikus raamatukogus on ka olemas ,nii et tegelen ka selle teemaga.
Meringue
Postitusi: 175
Abikokk
2010-10-30 14:42:34
Silx:
Meesloom kinkis mulle täna sünnipäevaks muuhulgas Nigella Expressi... Nüüd tahaks hullult sirvima hakata..:D aga kurjam see töö :D
Oo, tean seda tunnet! :D Sain selle endale umbes nädalake tagasi (onu perel oli see lihtsalt üle...!?) ja praeguseni pea-aegu iga teine päev ikka sirvin seda natuke muude oluliste tegevuste arvelt. Kui poes vaadates ta kuidagi NII eriline ei tundunudki, siis praegu paistavad küll kõik retseptid imemaitsvad, ja mis peamine, täiesti teostatavad ka tööpäeval.

Köögikatsed

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >