KAMA (eesti rahvustoit) ja selle kasutamine

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-06-22 19:56:03
Piinlik, kuid oleme piirdunud siiani ülepäevase niisama kama söömisega ja ma olen selles ka mehest tublisti kehvem. Aga nüüd läheb sidruni ja kakaoga kamakäkkide teoks. Mees väidab, et olla nõuka ajal kamapaki taga oleva retsepti järgi kamakäkke teinud ja need olevat vastikult kurku kinni jäänud. Retsept olevat umbes selline, et "üks klaas hapupiima, suhkrut ja kaks klaasi kama, siis vormida käkid" olnud. No EI mäleta, kuigi maal vanaema juures oli kama suvel igapäevane toidus. Eks ma ei uurinud ka seda pakitagust, oli niigi tegemist.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-06-23 01:04:47
Inbetween:
Ragne:
Mina valmistasin eile kamaga Eton Messi - ülimaitsev! Mulle maitses rohkem kui tavapärane Eton Messi variant.
Tegin täpselt sedasama ja jagub ainult kiidusõnu. Imemaitsev magustoit.
seda on hea kuulda, et ka teistele maitseb :)

www.kokkama.ee

Alberta
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2009-06-23 20:06:59
Mul oli ka vaja valmistada kamatrühvleid mascarponega (oli veidi kamajahu alles ja mascarpone ammu valmis ostetud). Erinevatel põhjustel valmistasin mitte päris algse retsepti järgi. Minu omade sisse läks 500g mascarponet 5 spl suhkrut 5 spl kamajahu, 3 spl konjakit 1,5 dl mandlijahu noaotsaga soola 2 tl lahustuva viljakohvi pulbrit (mandlijahu panin tegelikult rohkem käe järgi - sellega saabki segu paksust timmida) Ja sellise "modern Estonian cuisine" näitena oli tulemus eri rahvuste esindajatele vägagi meelepärane. Tegelikult tegin pool kogusest ilma viljakohvita, et saaks võrrelda. Järgmisel päeval pallijääke degusteerides tundus viljakohviga parem (õrn karamelline vihje). Tegelikult peakski ju kama ja viljakohv ülihästi omavahel klappima.
Pillepv
Postitusi: 49
Kokaõpilane
2009-06-26 11:45:15
Mina olen kama viimasel ajal hoopis kasutanud kala paneerimiseks - st kõigepealt soola ja ürtidega maitsestatud kamajahus paneerid heigi/pangaasiuse või muu valge kala fileed ja siis muna-piimasegust läbi ja pannile. (meie peres on alati nii pidi tehtud, sest mu emale ei meeldinud kõrbema minev paneering eriti). Ja jaanipäeval tegin kamas paneeritud sõrnikuid. Retsept nägi ette taigna voolimist vorstikujuliseks ja siis lõigata kettad, mida riivsaias paneerida, aga hoolimata kahekordsest jahukogusest jäi see asi ikka vedel, mis vedel, siis plötsatasin taigna kamasele taldrikule ja patsutain pätsikesed - praadisin õlis kuldseks ja küll olid head moosiga süüa. Retsept sõrnikutele pärines ühest vanast kokaraamatust, nii et võibolla olid sellel ajal munad pisemad, kohupiim ja hapukoor tihkemad ja jahu paremini siduv :)
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-06-26 12:01:22
Ragne:
Inbetween:
Ragne:
Mina valmistasin eile kamaga Eton Messi - ülimaitsev! Mulle maitses rohkem kui tavapärane Eton Messi variant.
Tegin täpselt sedasama ja jagub ainult kiidusõnu. Imemaitsev magustoit.
seda on hea kuulda, et ka teistele maitseb :)
Liitun kiitjatega ;) Sobis imehästi!
Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-06-26 20:14:51
Tegin ka kamapalle, sisse läks peale kama veel kohupiim ja riivitud tume shokolaad pähklitega, mmm, mõtlesin et hea maitse annaks ka apelsinimahl ja andiski aga kui pallikest kakaos veeretada, muutub trühvel kohe vesiseks, nii et apelsinimahl polnud kõige parem mõte, aga maitses hea!!!

Magusad fotod

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-06-26 22:18:59
Marju:
Ragne:
Inbetween:
Tegin täpselt sedasama ja jagub ainult kiidusõnu. Imemaitsev magustoit.
seda on hea kuulda, et ka teistele maitseb :)
Liitun kiitjatega ;) Sobis imehästi!
Mina ka! Mina ka! Vahukoore segasin veel kohupiimakreemiga (Alma 3% vanillikohupiim). Tegelikult saab ilma besee ja marjadeta ka - kreem ise on nii hea :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Erru
Postitusi: 22
Kokaõpilane
2009-06-28 23:40:30
Katsetasin ka need kama-kohupiimamuffinid ära. Jõhvikate asemel lisasin kirsitükke. Head olid.
Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2009-07-01 00:32:38
ma olen vahepeal kama söönud. keefiiriga, segasin ka ricotta-vahukoore-maasikatega. viimase nädala jooksul tegin aga kamatrühvleid (kahel korral). Kauksi Ülle retseptist Oma Maitses inspireeritult. tulid seest pehmed, natuke hapukad ja mõnusad läbi šokolaadi hammustada!

http://kardemon.blogspot.com

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2009-07-01 12:54:51
mina tegin ka enne jaane Ragne järgi kamaga eton messi
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>