Hoidistamine vol. 2010

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-09-13 18:18:39
Marge39:
Küsimus hoidiste purkide kohta. Kas pildil olev purk(need kummiga, mis poodides müüakse) on mõeldud ka hoidiste pikemaajaliseks säilitamiseks: http://www.nami-nami.ee/recipe/image/5412maasikamoosNAMINAMI.jpg Või ei ole need nii hermeetilised ja pigem lühiajaliseks moosi hoidmiseks?
Minu arusaama järgi on need täiesti hermeetilised - vähemalt senikaua, kui kasutad terved kummitihendit.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-09-13 18:43:47
Pille:
Marge39:
Küsimus hoidiste purkide kohta. Kas pildil olev purk(need kummiga, mis poodides müüakse) on mõeldud ka hoidiste pikemaajaliseks säilitamiseks: http://www.nami-nami.ee/recipe/image/5412maasikamoosNAMINAMI.jpg Või ei ole need nii hermeetilised ja pigem lühiajaliseks moosi hoidmiseks?
Minu arusaama järgi on need täiesti hermeetilised - vähemalt senikaua, kui kasutad terved kummitihendit.
see vist oleneb täiesti konkreetsest isendist. Minul on üks selline purk kodus (no-name, ilmselt novaluxist ostetud) ja mina olen seda kasutanud nö serveerimise purgina (kui nt sügavkülmast toormoosi plastkarbiga välja võtan) ja minul sellesse pandud moos külmikus küll eriti kaua ei säili. Ja ka üks äädikaga kurgisalat (selle tegin otse sinna purki) läks seal halvaks. Aga vast korraliku tootja purk on usaldusväärsem...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-09-13 18:45:07
Tziiki:
Pille:
Marge39:
Küsimus hoidiste purkide kohta. Kas pildil olev purk(need kummiga, mis poodides müüakse) on mõeldud ka hoidiste pikemaajaliseks säilitamiseks: http://www.nami-nami.ee/recipe/image/5412maasikamoosNAMINAMI.jpg Või ei ole need nii hermeetilised ja pigem lühiajaliseks moosi hoidmiseks?
Minu arusaama järgi on need täiesti hermeetilised - vähemalt senikaua, kui kasutad terved kummitihendit.
see vist oleneb täiesti konkreetsest isendist. Minul on üks selline purk kodus (no-name, ilmselt novaluxist ostetud) ja mina olen seda kasutanud nö serveerimise purgina (kui nt sügavkülmast toormoosi plastkarbiga välja võtan) ja minul sellesse pandud moos külmikus küll eriti kaua ei säili. Ja ka üks äädikaga kurgisalat (selle tegin otse sinna purki) läks seal halvaks. Aga vast korraliku tootja purk on usaldusväärsem...
Võimalik. Mul on seal juba mitmendat aastat moosid sees olnud (no kolm aastat kindlasti) ja probleeme pole.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-09-13 19:18:46
Pille:
Tziiki:
Pille:
Minu arusaama järgi on need täiesti hermeetilised - vähemalt senikaua, kui kasutad terved kummitihendit.
see vist oleneb täiesti konkreetsest isendist. Minul on üks selline purk kodus (no-name, ilmselt novaluxist ostetud) ja mina olen seda kasutanud nö serveerimise purgina (kui nt sügavkülmast toormoosi plastkarbiga välja võtan) ja minul sellesse pandud moos külmikus küll eriti kaua ei säili. Ja ka üks äädikaga kurgisalat (selle tegin otse sinna purki) läks seal halvaks. Aga vast korraliku tootja purk on usaldusväärsem...
Võimalik. Mul on seal juba mitmendat aastat moosid sees olnud (no kolm aastat kindlasti) ja probleeme pole.
Mul ka pole nende purkidega probleeme olnud.

Zoozi tegemised

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-09-13 22:51:39
Kui on korralik purk, siis peab hästi, mul on nii Weck purke kui ka mingi teise saksa firma omi, kõik peavad hästi, ka pudelid. Ja hea on see, et kui plekk-kaaned muutuvad kasutades aja jooksul pisut loperguseks ja ei pea hästi sest oled eelmisel aastal jõujunni-haardega selle kinni keeranud ja muudmoodi lahti ei saa kui kangutades, siis klaaspurgiga seda muret ei ole, tihendi eemaldades saab kohe purgi lahti.

Zap*

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-09-13 23:35:54
Zapxpxau:
Ja hea on see, et kui plekk-kaaned muutuvad kasutades aja jooksul pisut loperguseks ja ei pea hästi sest oled eelmisel aastal jõujunni-haardega selle kinni keeranud ja muudmoodi lahti ei saa kui kangutades, siis klaaspurgiga seda muret ei ole, tihendi eemaldades saab kohe purgi lahti.
Keeratavaid plekk-kaasi on ka ilma purgita müüa, niiet lopergused ja muidu vanad saab välja vahetada.

Profa köögipool

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-09-14 00:04:50
Siin on üks tomatimahla retsept, kas kellelgi on mõni teistsugune ka?

Profa köögipool

Liilia
Postitusi: 431
Abikokk
2010-09-14 08:39:28
Profa:
Siin on üks tomatimahla retsept, kas kellelgi on mõni teistsugune ka?
mina teen ka selle retsepti järgi, aga maitsestan enne purki panemist suhkru-soola ja pipraga. parim!

Köögitoimkond

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-09-14 09:27:40
Liilia:
Profa:
Siin on üks tomatimahla retsept, kas kellelgi on mõni teistsugune ka?
mina teen ka selle retsepti järgi, aga maitsestan enne purki panemist suhkru-soola ja pipraga. parim!
Mul on üks tuttav meessoost tomatimahlasõber, kes samuti kasutab seda retsepti. Pidi hää olema.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-09-14 16:24:08
Profa:
Zapxpxau:
Ja hea on see, et kui plekk-kaaned muutuvad kasutades aja jooksul pisut loperguseks ja ei pea hästi sest oled eelmisel aastal jõujunni-haardega selle kinni keeranud ja muudmoodi lahti ei saa kui kangutades, siis klaaspurgiga seda muret ei ole, tihendi eemaldades saab kohe purgi lahti.
Keeratavaid plekk-kaasi on ka ilma purgita müüa, niiet lopergused ja muidu vanad saab välja vahetada.
Ja purgi avamiseks on täiesti spetsiaalne riist olemas. Näeb välja nagu purgiavaja noorem õde ning laseb ilusti õhu kaane vahelt välja ilma kaant vigastamata. Maksab ka kuskil kuni 10 krooni ainult. Viimati kohtasin teist Novaluxi-tüüpi poes.

Söömine on ainuke töö, mis toidab

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>