Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Seakass
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2011-10-26 16:13:00
Pille:
Jaanikaant:
Pille, Kas auhinnaraamatu "Maailma leivad" saab kätte salakohast või tuleb see hoopis postiga?
Täna lähevad postkasti Jaanikaanti, Karolini, Ristli ja Seakassi auhinnaraamatud, ErleS raamat läheb kotikese sees kesklinna salakohta homme hommikul.
Ja mina sain ka juba kätte! Niii tore-nii tore! Suur aitäh veelkord, Pille! :)

Minu tegemised

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-10-28 09:10:43
Pille:
Jaanikaant:
Pille, Kas auhinnaraamatu "Maailma leivad" saab kätte salakohast või tuleb see hoopis postiga?
Täna lähevad postkasti Jaanikaanti, Karolini, Ristli ja Seakassi auhinnaraamatud, ErleS raamat läheb kotikese sees kesklinna salakohta homme hommikul.
Minul ka raamat käes. Aitäh, Pille :)

Maitse asi

Karolin
Postitusi: 211
Abikokk
2011-10-28 13:01:51
Pille:
Jaanikaant:
Pille, Kas auhinnaraamatu "Maailma leivad" saab kätte salakohast või tuleb see hoopis postiga?
Täna lähevad postkasti Jaanikaanti, Karolini, Ristli ja Seakassi auhinnaraamatud, ErleS raamat läheb kotikese sees kesklinna salakohta homme hommikul.
Oiii, üleeile õhtul koju jõudes ootas mind väga meeldiv üllatus pakikese näol! Suured tänud! :) See maailma leivade raamat tundub väga põnev, see nädalavahetus peaks vist midagi katsetama sealt :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-19 09:31:34
FOTOKAMPAANIA
Pille:
Nii, probleem lahendatud, pildid retseptide juurde lisatud, arvestustabel täidetud ja auhinnaraamatud (Koolibri "Hummingbirdi koogiraamat") välja loositud. Loosiõnn naeratas sel korral kasutajatele Silja, Kokkamas95 ja Tsheburashka. Palju-palju õnne ja ootan meili peale te postiaadressi!
Kuulge, kullakesed, kelle raamat veel minu lauanurgal on? :O OMA MAA MAASIKAS
Pille 28.8.2011:
Mul on nüüd veel 2 suhkrukotti kätte jäänud. Üks on Mariti oma ja olen Maritiga sel teemal suhelnud. Kes teist taga nõuab? Saada palun meil!!! :)
Müstilisel kombel avastasin veel kolm suhkrukotti. Kes pole enda oma veel kätte saanud?? Elise oma viin täna kohale, aga siis on veel need müstilised kolm kotikest. Hmmm...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2011-11-19 20:45:54
Pille, sul on päkapikud käinud. Kuna keegi nii kaua kisa pole tõstnud, siis on need sinu omad :D.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-12 14:37:42
Kausitortide-kookide kooskokkamises naeratas loosiõnn järgmiselt: Research Randomizer andis mulle numbriteks 14 (Laurentzius), 26 (Silx) ja 10 (Tiina). Auhindadeks olid Kulinaarsete kroonikute kokaraamat Oh jah. Tiinat ma alles paar päeva tagasi Nami-Nami hiina koolitusel nägin, Silx ei paikne pealinnas ja Laurentzius elab küll Viimsis, aga ma niipea vist sinna Viimsi nurka ei satu käruga jalutama - ei jaksa lihtsalt lumesupis sedasi trügida. Mis teeme?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-01-12 15:07:05
Ma töötan Tallinnas. :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-01-12 20:01:10
No veab ikka mõnel :D Aitäh! Mul on vist kõige lihtsam ükspäev ise järgi tulla.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2012-01-12 22:29:06
Jee! Mulle sobib sama postkast hästi:)

Vanapere köögikatsetused

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-01-16 11:13:21
Et kui on mingi salajane koht, kuhu järgi minna või mingi muu mõte, siis sille [at] byte.ee on mu aadressike. Ise asun tihtipeale vana kalevi kandis

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>