Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-05-11 11:48:52
Pille:
Tartlased DAGRIS, TULLIA JA PÕRNIKAS - kas te omavahel Tartus suhtlete? Oleks vaja teada kohta, kuhu Tartusse te majoneesikomplektid saata - kolme eraldi pakki oleks üsna kallis saata, seega oleks tore, kui keegi oleks nõus kontaktisikuks olema.
Mina olen järgmine nädal Tallinnas. Tagasi peaksin saama neljapäeval autoga, nii et võin need majoneesid ise Tartusse toimetada.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-11 11:55:25
Põrnikas:
Pille:
Tartlased DAGRIS, TULLIA JA PÕRNIKAS - kas te omavahel Tartus suhtlete? Oleks vaja teada kohta, kuhu Tartusse te majoneesikomplektid saata - kolme eraldi pakki oleks üsna kallis saata, seega oleks tore, kui keegi oleks nõus kontaktisikuks olema.
Mina olen järgmine nädal Tallinnas. Tagasi peaksin saama neljapäeval autoga, nii et võin need majoneesid ise Tartusse toimetada.
Oi, kui vahva! Siis on tartlastega peaaegu kõik korras. Suhtleme :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2012-05-11 13:58:56
Põrnikas:
Pille:
Tartlased DAGRIS, TULLIA JA PÕRNIKAS - kas te omavahel Tartus suhtlete? Oleks vaja teada kohta, kuhu Tartusse te majoneesikomplektid saata - kolme eraldi pakki oleks üsna kallis saata, seega oleks tore, kui keegi oleks nõus kontaktisikuks olema.
Mina olen järgmine nädal Tallinnas. Tagasi peaksin saama neljapäeval autoga, nii et võin need majoneesid ise Tartusse toimetada.
Tore, Põrnikas! Anna teada, kui oled lastiga Tartus :-)

Tullia jutukesed

Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-05-11 15:03:34
Enam ei varja :), aga nagu ma aru saan, siis ei saa seda kuhugile kesklinna ootama jätta kuni ma transpordi organiseerin sinna? Võib ka saata, aga millega see saatmine toimuks?

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2012-05-11 23:44:59
Pille:
Tartlased DAGRIS, TULLIA JA PÕRNIKAS - kas te omavahel Tartus suhtlete? Oleks vaja teada kohta, kuhu Tartusse te majoneesikomplektid saata - kolme eraldi pakki oleks üsna kallis saata, seega oleks tore, kui keegi oleks nõus kontaktisikuks olema. TSHEBURASHKA & REBANE - te peate kesklinna ise järele minema oma auhinnale. Kuna majonees tahab siiski jahedat temperatuuri, siis andke mulle palun meili teel teada, mis päevadel järgmisel nädalal saaksite kesklinnas järel käia.
Loodetavasti pole Tartu pakk veel teele läinud? Ma saadaks oma majoneesid ka sinna kui võimalik :)
Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2012-05-13 15:33:59
Minu (pahade põrsaste) kokaraamatu võib viia salakohta, aitähh

Hexy asjatab

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-17 12:27:48
Hexy:
Minu (pahade põrsaste) kokaraamatu võib viia salakohta, aitähh
Viidud! Anna teada, kui kätte oled saanud! Samuti läksid täna sinna salakohta majoneesid - Põrnikas, Rebane ja Enely lähevad täna-homme järele, eks ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-05-17 18:50:26
Pille:
Hexy:
Minu (pahade põrsaste) kokaraamatu võib viia salakohta, aitähh
Viidud! Anna teada, kui kätte oled saanud! Samuti läksid täna sinna salakohta majoneesid - Põrnikas, Rebane ja Enely lähevad täna-homme järele, eks ;)
Minu hoolde usaldatud majoneesid on nüüd Tartus :)
Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-05-17 23:19:06
Enelyle tuli üllatusena, olin valmis selleks, et läheb saatmiseks....ma nüüd mõtlen ehk midagi ikka välja... :), igaks juhuks küsin, et on keegi äkki homme Tallinn-Pärnu suunal liikumas? :)

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-05-18 05:17:07
Tundub, et asi kisub veidi metsa nüüd...lähen ise Türile tööle täna ja ei ole kahjuks kedagi järgi saata...(igaks juhuks lisan enda numbri kui keegi veel viimasel hetel aitab, siis võib ühendust võtta :) 5571570) Väga piinlik, aga Pille, mis nüüd saab :(

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

<< 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 >>