Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Grete
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2012-08-10 17:15:48
Perfect :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-11 13:30:32
Grete ja Murksi raamatud lähevad täna postkasti (vastavalt siis hoidisteraamat ja titetoitude raamat). Kui ma nüüd kuskilt Ilsu postiaadressi üles leian, siis see ka. "Neli kööki" auhinnaraamatud saan kätte alles esmaspäeval, nii et need saan laiali jagada/saata järgmisel nädalal.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-08-15 15:45:10
Raamat TRADITSIOONILISED JA UUED HOIDISED jõudis minuni, tegelikult juba eile, olen jõudnud ainult sirvida aga tundub väga lux raamat. Kohe jäi paar asja silma mida tahaks katsetada. Ka lihad ja suitsutamine sees! Ootan juba üht mõnusat vabamat hetke et temaga kahekesi jääda:) Suured tänud !

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-03 00:38:27
Panin just ümbrikutesse auhinnaraamatud järgmistele kasutajatele: LIISI; ILSU, MERTS (seeneraamat) ja ÜLLEKAS, KARIMA (salatiraamat). Tõstan raamatud autosse ja loodan homme postkasti viia (aga kui ei jõua, siis ärge maha lööge). Kui saan postiaadressid, siis panen raamatud posti ka TSHEBURASHKALE (salatiraamat) ja KIILIKESELE (hoidisteraamat). Kas olen veel kellelegi midagi võlgu? LEOOLA nuga on mul ka pagasnikus, aga Kalamaja kanti sel nädalal veel ei satu.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-04 00:16:51
Täna panin posti auhinnaraamatud järgmistele kasutajatele: LIISI, ILSU, MERTS, ÜLLEKAS, KARIMA; KIILIKE. Tsheburashka aadressi sain kahjuks liiga hilja, olin juba välja läinud, nii et peab paar päeva ootama..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-17 01:45:19
Täna läks postkasti viimane salatiraamat (Tsheburashkale) ja kõik "sööme ära" kampaania auhinnaraamatud (kõik Tartusse). Andke teada, kui kätte saate, siis mul süda rahul!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2012-10-18 23:28:36
Pille, minu raamatu teade jõudis poskasti, seega kohe, kui postkontorisse sellele järgi jõuan, saan kätte ka. :) Seega ei pea muretsema :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-19 00:01:07
Aniitram:
Pille, minu raamatu teade jõudis poskasti, seega kohe, kui postkontorisse sellele järgi jõuan, saan kätte ka. :) Seega ei pea muretsema :)
Tore, Aniitram!
Pille:
Nii, mul on KOLM Imre Kose uut kokaraamatut "Imre Kose naudingute kunst" Üks läheb maikuu usinamale fotograafile. Maikuu pildistamised jagunesid sedaviisi: Hexy 3, Tullia 7, Vike 10, Kirsike 1, Domori 5, Tziiki 3, Üllekas 7. Seega ühe eksemplari saab endale VIKE. Palju õnne! Kohe loosin tabeli järgi ka ülejäänud 2 raamatut välja - ja Hip-hip-hurraa, need saavad endale TULLIA ja TZIIKI.
Oh jah. Maikuu raamatud on veel ikka minu käes :O Ootan Tullia ja Tziiki postiaadresse oma meilile, Viket õnnestub ehk kuskil pealinnas millalgi kohata?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-10-22 16:15:39
Minul raamat käes. Väga põnev tundub. Aitäh!
Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2012-10-25 12:45:51
Mina sain tänu abivalmile kaaskodanikule täna Virkuse "Taimetoidud kõigile" kätte! Nimelt oli see sattunud aadressi X-Y asemel aadressile XY, aga õnneks sealne elanik guugeldas mu töömeili välja ja saatis kirja, et see on hoopis tema koju toodud. Aitäh! :)
<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 >>